Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Cashpoint?

Мікропозики - простий і доступний більшості людей спосіб отримати гроші на повсякденні потреби без зайвого головного болю. Цю послугу пропонують мікрокредітной фінансові організації, такі як Cashpoint.

Сервіс пропонує споживчі кредити в розмірі до 2000 гривень при першому зверненні в сервіс і до 20000 гривень при наступних, на термін до 15 днів. Своїм головним перевагою компанія називає швидкість оформлення заявок. Це займає максимум 20 хвилин, оскільки не доведеться збирати довідки і довго спілкуватися з кредитними фахівцями - замість цього потрібно тільки заповнити заявку на позику онлайн і отримати кошти в найближчому відділенні.

На відміну від багатьох інших МФО, Cashpoint має 370 фізичних відділень по всій Україні. Але не доведеться витрачати багато часу на похід в офіс компанії, адже заявку на кредит ви заповнюєте онлайн, потім отримуєте рішення, а в відділення приходите тільки за грошима. Для цього буде потрібно тільки:

  • паспорт;

  • ІПН;

  • банківська картка.

А також доступ в інтернет - заповнити анкету можна на будь-якому зручному пристрої, що можна зробити як вдома в комфортній обстановці, так і по дорозі в магазин. Довідка про доходи, про несудимість при цьому не потрібні. Ви завжди можете задати всі питання консультантам Cashpoint, які детально проконсультують вас щодо продуктів і умов отримання позики.

Процентна ставка по позиках в Cashpoint досить висока і становить 2,5% в день. Таким високим відсотком компанія частково страхує свої ризики, адже видає позики людям з мінімумом документів і навіть з поганою кредитною історією. Але відсотки нараховуються тільки за фактичні дні користування позикою. Тому ви можете погасити позику достроково, до того, як закінчиться термін дії договору, заощадивши тим самим на платежах за нього.

Як оформити кредит в Cashpoint?

Як вже було сказано вище, запит на мікропозик оформляється онлайн, для чого потрібно:

  • вибрати суму і термін на кредитному калькуляторі, який підрахує відразу платіж за користування коштами, і натиснути кнопку «Відправити заявку »;

  • заповнити невелику анкету: прізвище, ім'я, по батькові, ІПН, мобільний телефон, e-mail;

  • погодитися з умовами оформлення онлайн-заявки та натиснути на кнопку "Отримати кредит".

Щоб отримати кредит, введена інформація повинна бути коректною. Використовуйте тільки свої дані для реєстрації, оскільки вони будуть перевірені шляхом запиту в різні бази даних, в тому числі Бюро кредитний історій. Будьте уважні при заповненні анкети, щоб не припуститися помилки, оскільки якщо в позику буде відмовлено, повторну заявку можна буде подати тільки через 30 днів.

Після заповнення заявки позичальника повідомлять про результат. Повідомлення про це приходить в повідомленні на телефон, адреса електронної пошти або подзвонить консультант компанії. Якщо кредит в Cashpoint схвалений, ви можете вибрати найближчого відділення, використовуючи функцію пошуку найближчого відділення або карту відділень, які є на сайті.

Крім того, заповнити заявку можна безпосередньо в одному з офісів організації. Для цього необхідно взяти з собою оригінали паспорта та ІПН (Без них оформити заявку не вийде) і заповнити анкету, в чому обов'язково допоможе консультант Cashpoint, а вся анкета буде перевірена відразу ж при вас, консультант задасть додаткові питання, щоб перевірити інформацію. Після схвалення заявки ви отримаєте кредит готівкою.

Отримати кошти тут може практично будь-яка людина, навіть якщо у нього погана кредитна історія, головне, щоб не було прострочень по відкритим в Наразі позиками. Це, до речі, і хороша можливість поліпшити свою кредитну історію. Навіть отримавши 1000 грн і вчасно його погасивши, ви зможете поліпшити свій рейтинг, а це значить, що в майбутньому ви зможете брати більш великі позики в інших організаціях.

Як погасити кредит?

Мікропозики в Cashpoint можна погашати достроково, оплачуючи тільки фактичні дні користування засобами, економлячи тим самим на платежах. А якщо ви буде погашати кредит частинами, то далі відсотки нараховуватимуться тільки на суму, що залишилася, поки ви не виплатите весь борг повністю. Повернути гроші за допомогою таких дій:

  • через сервіси EasyPay;

  • готівкою в відділеннях Cashpoint;

  • в терміналах самообслуговування EasyPay, Ibox та City24.

Повертати кошти важливо вчасно. Прострочення призведе до негативних фінансових наслідків, погіршення кредитної історії, а тривала заборгованість призведе до передачі кредиту колекторам.

Але компанія готова йти назустріч своїм позичальникам. Якщо ви не встигаєте погасити вчасно, ви можете скористатися пролонгацією - можна продовжити термін користування кошти на 3, 7 і 15 днів. Це допоможе уникнути прострочення. Для оформлення пролонгації необхідно прийти у відділення компанії з паспортом та ІПН, а також на місці оплатити нараховані відсотки і комісію за послугу, після чого фахівець перерахує суму і термін погашення. Нову суму можна збільшити або, навпаки, частково погасити кредит.

Кредит від Cashpoint - хороший спосіб вирішити короткострокові проблеми, на кшталт невеликого ремонту, покупки техніки, лікування у стоматолога, але не забувайте, що мікрозаем потрібно повернути дуже швидко, в іншому випадку це стане джерелом нових фінансових проблем. Не забувайте, що і відсотки досить високі, тому чим швидше ви зможете повернути гроші, тим краще. Ознайомтеся з усіма правилами роботи сервісу, умовами договору перш ніж погодитися на кредит.