Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн на карту в Дніпропетровську   від Dinero

Всі зацікавлені в якісному сервісі, але не всі, на жаль, його отримують. Dinero спеціалізується на короткострокових позиках, які не вимагають застави і видаються онлайн. Чому? Просто тут довіряють своїм клієнтам.

Що таке кредит на карту в Дніпрі?

Це послуга, яка доступна кожному жителю Дніпропетровська і області. Як правило, в організацію звертаються, коли потрібна невелика сума грошей на короткий термін. У будь-якої людини можуть виникнути непередбачені фінансові ситуації,   сервіс допомагає їх вирішити, видаючи швидкий кредит на картку українського банку. Адже це зручно – зайти на сайт компанії, заповнити заявку, дочекатися її схвалення і отримати кредит на вже наявну карту.

Отримання позики в Дніпропетровську – простий і швидкий процес:

  1. Користувач заходить на сайт dinero.ua і заповнює анкету.
  2. У анкеті потрібно заповнити всі поля або вибрати варіанти відповіді. Чим більше інформації буде повідомлено, тим вище ймовірність схвалення.
  3. відправлення анкету обробляє комп'ютерний алгоритм. Це займає 10-15 хвилин.
  4. Якщо заяву схвалено з клієнтом зв'язується менеджер компанії і уточнює деталі.
  5. Після цього гроші відразу переводяться на рахунок.

Погасити позичку теж можна онлайн через « Особистий кабінет » на сайті. А можна відправити кошти через термінал самообслуговування.

Як взяти кредит в Дніпропетровську?

Кредит в Дніпропетровську можна отримати будь-якому громадянину України у віці від 18 до 75 років. Наявність довідки з місця роботи, про зарплату і стаж не буде потрібно. Також не потрібні застави і поручителі. Важливо не мати поточних боргів в інших банках і фінансових організаціях.

А як же кредитна історія? Вона важлива, але не так сильно, як при оформленні великих позик. Головне, щоб не було аж надто великий прострочення. Для цього потрібен лише паспорт, ІПН і банківська карта.

В перший раз Dinero готова видати кредит в розмірі до 4000 гривень без будь-яких комісій і відсотків. Фактично, позичальник цілий місяць безкоштовно користується грошима компанії. У майбутньому можна взяти і більшу суму – до 10000 гривень. Відсотки при цьому будуть найнижчими в Україні – 1,3% в день. І все оформити позику можна онлайн, не виходячи з дому.