Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Cashme?

Швидкі онлайн-кредити давно перестали бути нововведенням на українському фінансовому ринку. Сьогодні кілька десятків МФО пропонують свої послуги українцям, в їх числі компанія CashMe.

Це мікрокредитний фінансовий сервіс, який пропонує споживчі кредити населенню. Онлайн-сервіс належить фінансовій компанії «НІКО КАПІТАЛ», яка офіційно зареєстрована і працює відповідно до законодавства. Тут можна отримати кредит у розмірі від 500 до 2000 гривень при першому зверненні і до 10000 гривень при повторному, термін позики – від 7 до 30 днів.

Більша сума доступна не відразу. Компанії необхідно переконатися в надійності нового клієнта, тому спершу вона готова довірити невелику суму, і часто цього досить для вирішення невеликих фінансових прогалин.

Відсоткова ставка за користування коштами нараховується щодня і становить 1,75%. Це досить високий відсоток, враховуючи щоденне нарахування, але таким чином компанія страхує ризики, адже кредит від CashMe видається з мінімумом документів.

Кредит від CashMe може стати в нагоді в різних ситуаціях: купівля нового телефону, ремонт авто, подарунок, тобто тоді, коли гроші потрібні терміново.

Найкраще оформляти такий кредит, враховуючи період отримання зарплати, тому завжди беріть мікропозику з запасом. Її можна погасити достроково, оплачуючи лише фактичні дні користування грошима.

Як працює сервіс CashMe?

CashMe працює за принципом фінансового онлайн-сервісу, тобто користувач реєструється на сайті, заповнює анкету. За необхідностю потрібно завантажити документи. Договір також підписується онлайн, а гроші в разі позитивного рішення зараховуються на зазначену карту. Як і більшість, сервіс працює з картами і Visa, і Mastercard.

Процес оформлення позики повністю автоматизований, а введені дані аналізує скорингова система. Тільки в рідкісних випадках позичальнику і його контактам (зазначеним в анкеті) може зателефонувати фахівець, щоб підтвердити введену інформацію. Для оформлення позики потрібні:

  • мобільний телефон;
  • доступ в Інтернет;
  • банківська картка;
  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер.

Кредит доступний будь-якій людині на всій території країни, клієнтом МФО може стати і студент, і пенсіонер, єдиний виняток – кредитування не здійснюється в Криму, Донецькій і Луганській областях.

Важливим плюсом звернення до сервісу є простота роботи з ним. Не лише не потрібно нікуди йти, не доведеться також і збирати великий пакет документів. Довідка з місця роботи про доходи, про несудимість – не потрібні.

По суті, єдиний важливий фактор схвалення заявки на кредит – це кредитний рейтинг клієнта, який створює Бюро кредитних історій. Якщо Ви коли-небудь брали кредити, значить, інформація про вас уже є в бюро. Рейтинг формується на основі дисципліни погашення позик, але до речі, відсутність кредитів також не найкращий фактор, оскільки кредитним компаніям просто нема на що спиратися, ухвалюючи рішення. Але все ж компанія CashMe готова йти назустріч усім своїм клієнтам. Крім того, такий кредит – це ще й можливість поліпшити свою історію, адже навіть взявши і вчасно повернувши 1000 гривень, Ви стаєте дисциплінованим клієнтом, а інформація про це заноситься в кредитну історію.

Як оформити кредит на сайті CashMe?

Це простий і зрозумілий онлайн-сервіс, яким можна скористатися не тільки на комп'ютері, але і в браузері на планшеті або смартфоні. Сайт має докладну інструкцію, необхідно лише дотримуватися їй. В цілому процес оформлення кредиту виглядає так:

  • вибір суми і терміну кредитування за допомогою кредитного калькулятора на сайті, який відразу ж підрахує суму з відсотками;
  • реєстрація на сайті. Це коротка форма. Потрібно надати ПІБ, адресу електронної пошти, телефон і погодитися з умовами обробки даних на сайті;
  • заповнення анкети. Тепер потрібно заповнити розширену заявку, в якій вказати максимум інформації про себе: паспортні, контактні дані, соціальну інформацію та інше;
  • отримання рішення. Ви отримаєте рішення і в разі схвалення – гроші на карту.

Під час роботи з сайтом Вам запропонують ознайомитися і підписати договір, що також відбувається онлайн і не вимагає ніяких зайвих дій. Обов'язково прочитайте його умови перед підписанням. Заздалегідь підготуйте скан-копії ваших документів – вони стануть в нагоді під час оформлення заявки на кредит, одноразово, всі наступні позики будуть оформлятися на основі вже введеної інформації.

Ще один важливий момент – верифікація банківської карти. Перед тим як прикріплювати її до аккаунту, переконайтеся, що на ній є кілька гривень (вони потрібні для процедури захисту вашої платіжної інформації), а також для того, щоб зрозуміти чи дозволені по ній грошові операції через інтернет.

Як стверджує компанія CashMe, вона схвалює понад 80% заявок від користувачів, в тому числі з поганою кредитною історією. Але будьте уважні, адже боржником все ж бути не можна. Якщо у вас є відкриті кредити, за якими вже є заборгованості, то, скоріш за все, в новій позиці буде відмовлено.

В іншому кредит від CashMe – це простий і доступний багатьом спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми. Не забувайте вчасно погашати кредит, щоб не піти в прострочення і не знизити свій кредитний рейтинг.