Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Де взяти кредит онлайн на карту в Чернігові?

Мікрокредити існують на світовому ринку вже кілька десятків років, але в нашій країні почали набувати популярності відносно недавно. Одна з компаній, що пропонують таку можливість   в Чернігові – Dinero.

Це Мікрокредитний сервіс, де можна оформити кредит онлайн в розмірі до 4000 гривень (перший кредит) і до 10000 гривень (повторні мікропозики)

Як отримати гроші в Dinero?

Для отримання позики в Чернігові за допомогою Дінер потрібен мінімум документів – це паспорт, ІПН і банківська картка. Все це є у кожної людини під рукою. Все оформляється онлайн на сайті, для чого потрібно:

  1. вибрати суму і термін кредитування;
  2. заповнити анкету;
  3. верифікувати картку;
  4. отримати рішення;
  5. дочекатися зарахування коштів.

Такий мікрозаем доступний багатьом, незалежно від соціального стану, рівня доходів. Важливо не мати прострочень по порушеними позиках, а більше ніяких обмежень немає. Більш того, завдяки тому, що сервіс передає інформацію в УБКІ, такий кредит це ще і можливість поліпшити свою кредитну історію. Завжди повертайте позику вчасно, і ви зможете розраховувати на більші позики і бонуси від компанії. Це хороший спосіб швидко вийти зі складної фінансової ситуації без зайвого головного болю.