Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Pozika?

Невеликий кредит – найпопулярніший вид фінансових послуг. На жаль, багато українців сьогодні стикаються з нестачею коштів навіть не повсякденні потреби, такі як лікування, невеличкий ремонт, покупка техніки. Але мікрокредити покликані допомогти у вирішенні всіх цих проблем. На українському фінансовому ринку працює чимала кількість МФО – мікрофінансових організацій, які готові запропонувати цю послугу, одна з них – це онлайн-сервіс Pozika.

Сервіс Pozika належить ТОВ «Інтеркеш Україна». Це офіційно зареєстрована компанія, яка отримала свідоцтво №16103007 і працює в Україні з 2014 року, що дозволяє довіряти її послугам.

Своїми перевагами компанія називає доступність мікрокредитування там, де позику отримати складно. Це відрізняє Pozika, перш за все, від банківських установ, оскільки не у всіх населених пунктах є відділення банків, в той час як для оформлення мікропозик Pozika потрібен інтернет, а йти нікуди не доведеться.

Тут можна оформити кредит в розмірі від 500 гривень до 5000 на термін від 3 до 21 дня, процентна ставка становить 2% в день; це означає, що оформлюючи кредит на 1000 гривень на 10 днів, в кінці терміну дії договору необхідно буде сплатити 1200 гривень.

Компанія видає кредити як фізичним особам, так і приватним підприємцям. Для цього буде потрібен мінімум:

 • вік від 18 до 70 років;
 • паспорт, ІПН;
 • банківська картка з кількома гривнями на рахунку;
 • доступ в інтернет з будь-якого зручного пристрою.

Більше ніякі додаткові документи не потрібні, не буде необхідна довідка про доходи або поручителі, що зазвичай вимагають у банку. Окрім того, реєструватися і подавати заявки в Pozika можна цілодобово. Скорингова система приймає рішення про видачу позики автоматизовано, грунтуючись на введених користувачем даних і його кредитному рейтингу, що займає всього кілька хвилин.

Отримати кредит можна на будь-яку картку, відкриту в українському банку. Головне, щоб по ній були дозволені операції через інтернет і на ній було кілька гривень для проходження процедури верифікації. Верифікація має підтвердити, що карта дійсно знаходиться в руках її справжнього власника. У процесі буде тимчасово утримана невелика сума, зазвичай в межах 1 гривні, точна сума прийде в повідомленні на ваш телефон, і її потрібно буде ввести в поле на сайті.

Як оформити позику в Pozika?

Процес оформлення позики повністю здійснюється онлайн, починається він з вибору суми кредиту на головній сторінці сайту. Після цього потрібно натиснути на кнопку «Отримати кредит». Далі необхідно заповнити анкету:

 • особисті дані: прізвище, ім'я по батькові, ІПН, серія, номер паспорта, потрібно також придумати пароль і кодове слово, ввести номер телефону, а також вибрати термін користування грошима і погодитися з умовами отримання позики;
 • дані про роботу: повідомте інформацію щодо вашого працевлаштування, якщо є;
 • верифікація банківської карти: введіть дані картки – її номер, термін дії, CVV-код, ім'я власника (так, як вказано на карті, якщо є).

Обов'язково уважно заповнюйте всі поля анкети. Оскільки анкету аналізує комп'ютерний алгоритм, навіть незначні помилки можуть привести до відмови у видачі позики. У процесі реєстрації потрібно вказати номер телефону, оскільки на нього будуть приходити коди перевірки.

Після реєстрації на сайті Ви зможете почати користуватися Особистим кабінетом, де можна оформити заявку на кредит, отримати всю інформацію по ваших позиках (термін і сума погашення), продовжити або погасити кредит.

В Особистому кабінеті буде доступний і кредитний договір з даними і зазначеними реквізитами. Прочитайте його, а після цього натисніть на кнопку «Підписати договір», щоб підтвердити свою згоду на оформлення позики, а потім введіть код, який прийде в повідомленні на ваш телефон. Договір підписується за допомогою електронно-цифрового підпису, тому чекати кур'єра і кудись йти не потрібно.

Повторне оформлення позики на сайті Pozika відбуватиметься швидше: потрібно буде тільки увійти в особистий кабінет і подати заявку на кредит. Наступні позики будуть схвалюватися системою автоматично. Кошти на карту, як правило, зараховуються протягом 20 хвилин, але цей термін може бути більше, це залежить від банку, який випустив вашу кредитну карту.

Як повернути кредит в Pozika?

Кредит важливо повернути вчасно, щоб не піти в прострочення, не заробити штрафні відсотки і не погіршити свій кредитний рейтинг. Розмір пені становить 2% в день. Якщо повернути гроші вчасно не виходить, слід скористатися послугою пролонгації позики, сплативши нараховані відсотки. Максимальний термін пролонгації – 14 днів.

Кредит Pozika можна повернути і достроково. Це дозволить заощадити на відсотках, але тільки в разі якщо ви планували. Оскільки ви платите лише за фактичні дні користування грошима, то комісія не передбачається. Але існує мінімальна сума до сплати – відсотки за 7 днів.

Повернути кошти можна одним з цих способів:

 • в Особистому кабінеті на сайті;
 • в терміналах LiqPay;
 • через інтернет-банкінг вашого банку за реквізитами;
 • через касу будь-якого українського банку.

Вибираючи спосіб погашення через банк, враховуйте, що операції в банку можуть проводитися протягом трьох робочих днів, тому кошти на рахунок компанії можуть надійти з простроченням.