Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит без застави онлайн

Застава – це майно позичальника, яке забезпечує виплату позики в разі, якщо людина не впорається зі своїми зобов'язаннями по ньому. Зазвичай він використовується в великому кредитуванні в банку. Невеликі заставні кредити оформляють в ломбардах. Але кредит без застави можна отримати в МФО – мікрокредітной фінансової організації.

Закладати майно – це певний ризик. Адже, якщо ви не сплачуєте кредит вчасно, ваша річ відповідно до договору переходить у власність кредитора. Це неприємно ще й тому, що розмір такого кредиту не відповідає реальній вартості речі. Максимум, на який можна розраховувати – 80% від вартості майна.

МФО спеціалізуються на видачі невеликих позик на невеликий термін, при цьому не потрібно закладати цінність, довідка про доходи і з місця роботи. Зазвичай розмір позики становить до 3000 гривень (при першому зверненні) і до 10000 гривень (при повторному). Кредит без застави – це хороший спосіб знайти потрібні гроші без зайвих ризиків.

Переваги позики від Dinero

Оформити кредит без застави можна в мікрокредітной сервісі Dinero. Компанія пред'являє лояльні вимоги до своїх клієнтів і пропонує цілий ряд переваг:

  • без зайвих документів. Щоб отримати гроші, потрібно мати під рукою тільки паспорт, ІПН і банківську картку;
  • дуже швидко. Процес автоматизований, а заявка на позику подається онлайн на сайті. Рішення приймає система, що займає всього кілька хвилин;
  • 4000 гривень миттєво. Ви можете оформити свій перший кредит в Dinero миттєво і будь-яких платежів. Випробуйте переваги сервісу;
  • 11000 під 1,3%. Сума повторного кредиту для кожного клієнта зростає, а 1,3% в день – найнижчий відсоток на ринку мікрокредитування;
  • пролонгація позики. Якщо не вдається погасити позику вчасно, ви завжди можете продовжити термін його дії на 7, 14 або 30 днів, сплативши комісію.

Як оформити позику

Відвідайте сайт компанії і ознайомтеся з умовами надання кредиту. Це нескладний і швидкий процес, який включає в себе:

  1. Вибір суми і терміну кредитування. При першому зверненні доступні 4000 гривень миттєво.
  2. Заповнення анкети. Необхідно вказати вірні паспортні, персональні, контактні дані.
  3. Верифікація банківської картки. Звертаємо увагу, що на ній повинні бути 2 гривні, оскільки довільна сума до 2-х гривень буде на час утримана під час процедури підтвердження картки. Це система захисту від шахраїв.
  4. Отримати рішення. Це займає всього кілька хвилин. Якщо заяву схвалено гроші будуть зараховані практично відразу ж. Якщо відхилена, можна буде подати повторну заявку, але через деякий час.

Позики від Dinero – простий, доступний і вигідний спосіб вирішити невелику фінансову проблему без зволікань.