Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


AlexCredit: кредит за 3 хвилини

Ніхто не застрахований від появи фінансових труднощів. затримують зарплату, вийшла з ладу побутова техніка або смwартфон, терміново потрібні гроші на лікування - нерідко відкладених коштів може не вистачати або вони вкладені в депозит, яким не можна скористатися. У такій ситуації вихід один - брати в борг у родичів, знайомих або звертатися за кредитом. Жоден з цих варіантів привабливим не назвеш. Але завдяки можливостям інтернету кредити стали зручніше і доступніше.

Якщо вам потрібна відносно невелика сума, наприклад, 3-5 тисяч гривень, які ви могли б повернути з наступної зарплати, вам сподобається пропозиція Алекс Кредит.

Умови кредитування Алекс Кредит

AlexCredit - Мікрокредитний сервіс, де ви можете оформити кредит у розмірі до 10000 гривень, витративши на це всього 15 хвилин. Чому це так зручно:

  • сервіс працює онлайн, і користувачеві потрібно тільки заповнити анкету, прив'язати банківську картку, на яку будуть зараховані гроші. Нікуди йти не потрібно, кредит можна оформити в будь-який час і в будь-якому місці країни;

  • мінімум документів. Ви можете оформити кредит AlexCredit відразу ж, як тільки про це подумали, тому що все необхідне у вас вже є під рукою: паспорт, ІПН, банківська картка. Довідка з місця роботи, про доходи, про несудимість, заставу або поручитель потрібні;

  • прозоро і безпечно. На сайті AlexCredit ви можете знайти інформацію про реєстрацію компанії, в тому числі свідоцтво про реєстрації, фінансову звітність, публічну інформацію. сайт має сертифікат шифрування даних, який захищає дані користувачів від перехоплення.

Якщо ви вперше звертаєтеся за кредитом в AlexCredit, ви можете взяти перша позика до 3000 грн під 0,01%. Після успішного погашення першого кредиту ви зможете розраховувати на більші суми - до 10000 грн. Нові кредити видаються швидше, оскільки в системі вже будуть всі ваші дані. Відсоткова ставка на повторні кредити 1,7%.

Звертаємо увагу, що, як і в інших мікрокредітних організаціях, в Алекс Кредит відсотки нараховуються щодня. Так, якщо ви берете 2000 Грн на 10 днів під 0,01%, в останній день ви повинні будете сплатити 2002 гривні. Якщо це повторний позику під 1,7%, то повернути доведеться 2340.

Хто може стати клієнтом компанії? AlexCredit - лояльний сервіс, тому отримати кредит тут може практично будь-яка людина. Основні вимоги Алекс Кредит:

  • вік більше 18 років;

  • наявність українського паспорта;

  • наявність кредитної або дебетової картки будь-якого українського банку.

Для оформлення кредиту потрібно тільки телефон, доступ в інтернет і Адреса електронної пошти. Анкету можна заповнити на будь-якому пристрої - комп'ютері або ноутбуці, смартфоні або планшеті. Тобто ви можете це зробити не тільки вдома, але і по шляху в магазин.

Як оформити кредит в AlexCredit?

Перш ніж приступити до оформлення анкету AlexCredit, познайомтеся з усією інформацією, яка міститься на сайті. А якщо щось залишається не ясним, не соромтеся подзвонити в підтримку сервісу. Процес оформлення кредиту в Алекс Кредит досить простий і швидкий:

  1. Виберіть суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі. він відразу підрахує всю суму з відсотками. Перший кредит обмежений 3000 гривень. Максимальний термін 30 днів. Калькулятор також підкаже, якщо термін виплати випадає на святковий день. це слід враховувати при погашенні боргу - краще зробити це в робочий день напередодні.

  2. Після того як ви натиснете на кнопку «Подати заявку», ви потрапляєте на сторінку заповнення анкети AlexCredit. Вона складається з кількох розділів - особиста інформація, адреса і працевлаштування, інформація про карті, ідентифікація.

  3. Верифікація банківської карти. Це процедура, яка покликана захистити її від шахраїв. Необхідно, щоб на карті було як мінімум 2 гривні. Довільна сума в межах 2 грн буде тимчасово заморожена на карті, а конкретна сума прийде в SMS - її необхідно буде ввести в спеціальному полі на сайті.

  4. Після заповнення анкети AlexCredit і проходження верифікації і ідентифікації ви отримаєте рішення компанії, а ще через кілька хвилин гроші будуть зараховані на карту.

Хоча компанія дуже лояльна до своїх клієнтів, в кредиті може бути відмовлено. Щоб уникнути відмови, перш за все, використовуйте тільки свої дані. Не можна використовувати чужі паспортні дані і банківську карту, навіть якщо це ваш родич. Ці дії можуть бути розцінені як шахрайські.

При формуванні рішення система Алекс Кредит перевіряє кредитну історію позичальника. Вона не обов'язково повинна бути ідеальною, але важливо, щоб не було прострочень по порушеними кредитами. А вчасно погашаючи кредит в AlexCredit, ви зможете поліпшити свою кредитну історію.

Погасити кредит AlexCredit важливо вчасно, оскільки в іншому випадку почнуть нараховуватися штрафні відсотки, а інформація про простроченнях може потрапити в кредитну історію. Це можна зробити будь-яким зручним способом, але враховуйте вихідні та святкові дні, коли платежі можуть оброблятися довше. Якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно, скористайтеся послугою пролонгації кредиту AlexCredit - це дозволить уникнути прострочення і продовжувати користуватися засобами по звичайної процентної ставки.

Таким чином, AlexCredit - хороша альтернатива кредитам у родичів і зверненням в банк. Це швидко, зручно і доступно кожному.