Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредити з оформленням по СМС

Коли гроші знадобилися терміново, часу на оформлення позики в банку може не бути. Можна звернутися до знайомих, але і це не завжди зручно. А є ті, хто знають, що таке кредити з оформленням по СМС. Звичайно, отримати кредит просто відправивши текстове повідомлення, не можна. Мова про інше – про онлайн-позики, рішення за якими приходить у вигляді СМС на телефон позичальника. Де і як можна оформити таку позику?

Швидкий онлайн-кредит від Dinero

Компанія Dinero пропонує оформити по СМС кредит в розмір від 300 до 3000 гривень при першому зверненні і до 10000 гривень при повторному. Перший кредит до 3000 гривень миттєво, повторні – під 0,96%, що є найнижчим відсотком на ринку мікрокредитування. Щоб взяти позику, потрібно:

  • мати діючий український паспорт, ІПН, картку будь-якого українського банку. Довідка про доходи і з місця роботи не потрібні;
  • заповнити анкету на сайті, вказавши тільки достовірні дані про себе;
  • верифікувати карту (для цього на рахунку повинні бути 2 гривні, оскільки вони будуть тимчасово утримані);
  • отримати рішення в СМС і дочекатися зарахування коштів на карту.

Як правило, першому зверненні на оформлення SMS кредиту буде потрібно всього близько 15 хвилин, щоб заповнити анкету і отримати гроші. Наступні заявки обробляються швидше на основі введених раніше даних. Позика від Dinero – це швидко, зручно і доступно кожному в будь-якій точці країни і в будь-який час.