Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в CashUp?

CashUp – це онлайн-сервіс для отримання миттєвих грошових позик. Компанія спеціалізується на мікрокредитуванні, тобто наданні невеликих позик на короткий термін, як правило, до місяця. Усі операції проводяться онлайн, а кредит зараховується на вже наявну банківську карту. CashUp видає кредит тим, хто відчуває тимчасові фінансові труднощі, навіть якщо людина не має довідки про доходи.

На яких умовах видається кредит?

Мінімальна позика складає 500 гривень. Максимальна – 3 000 грн під час першого звернення і 10 000 грн під час наступних. Пояснюється це тим, що кредитор не вимагає особистої присутності в офісі і не просить показати довідку про доходи. Платоспроможність клієнта – запорука того, що наступного разу компанія видасть більший кредит.

Процентна ставка складає 1,5% для нових клієнтів. Уже з другого звернення починає діяти бонусна система, і процентна ставка поступово знижується – від 1,2 до 0,4% в день. Тобто чим більше клієнт кредитується саме у CashUp, тим вигіднішою стає угода.

Термін кредитування – від 3 до 30 днів під час першого звернення. А вже під час другого термін збільшується до 3 місяців. Також можлива функція пролонгації – якщо позичальник не встигає виплатити кредит, йому доступна можливість продовжити його дію на 3 місяці.

Кредит видається на банківську картку онлайн особам, яким вже є 18, але ще немає 60 років. Обмеження по проживанню – це анексований Крим і окуповані райони Луганської та Донецької області. Також обов'язкова умова – це прописка на території України.

Для отримання позики в CashUp потрібен стандартний як для мікрофінансової організації пакет документів – паспорт, ІПН, банківська карта, електронна пошта і мобільний телефон.

Основні вимоги

Усі правила користування кредитом викладені на офіційному сайті компанії. Також усі подробиці будуть знаходитися в кредитному договорі, який потрібно підписати. Важливо уважно прочитати всі його пункти і з'ясувати всі неточності перед оформленням угоди.

Щоб розуміти, скільки доведеться заплатити в результаті, на головній сторінці сайту є кредитний калькулятор. Туди потрібно ввести тільки дві величини – час кредитування і суму. Після цього калькулятор сам порахує, скільки грошей потрібно буде заплатити в результаті, і до якого терміну це потрібно буде зробити. Якщо вас все влаштує, то можна сміливо натискати на кнопку «Оформити кредит» і переходити до заповнення заявки CashUp. Ураховуючи всю лояльність сервісу до своїх клієнтів, у CashUp є свої вимоги. Позичальник повинен:

 • бути повнолітнім;
 • мати українське громадянство;
 • мати ІПН-код;
 • мати доступ до інтернету;
 • мати оформлену на своє ім'я банківську картку будь-якого українського банку.

Весь процес оформлення заявки займає менше 20 хвилин.

Про переваги CashUp

«КешАп» – це зручний сервіс. Його творці розуміли: якщо клієнт терміново потребує грошей, то потрібно максимально спростити умови отримання кредиту. Переваги сервісу:

 • кредит видається онлайн. Не потрібно нікуди йти або чекати кур'єра;
 • сервіс працює цілодобово, у нього немає вихідних і перерв;
 • сервіс працює по всій території України (за винятком зони проведення ООС і АР Крим);
 • прихованих комісій немає;
 • усі умови отримання кредиту є в договорі. Користувач може вивчати його скільки завгодно часу;
 • є послуга пролонгації;
 • знижки для постійних клієнтів діють вже при другому зверненні. Чим частіше користуєтеся сервісом, тим більше бонусів з'являється;
 • компанія відповідає за збереження персональних даних;
 • за допомогою CashUp можна поліпшити свою кредитну історію.

А ще це дуже зручно. Якщо позичальник сам не розповість друзям, звідки у нього гроші до зарплати, то ніхто не дізнається, у кого він бере в борг.

Як оформити кредит у CashUp?

Якщо позичальник звертається в сервіс вперше, то процес оформлення позики займає близько 20 хвилин. Зверніть увагу, що кредитний договір можна читати скільки завгодно довго. При наступних зверненнях отримати кредит можна буде швидше.

Інструкція з оформлення позики проста:

 1. Позичальник за допомогою онлайн-калькулятора визначає розмір кредиту. При першому зверненні це не більше 3 000 грн.

 2. Користувач оформляє заявку на кредит, вказавши дані про себе, рід занять, рівень доходів, освіту і т.д. Система обов'язково перевірить достовірність цих даних.

 3. На вказаний номер електронної пошти або номер телефону прийде повідомлення про результати розгляду заявки.

 4. Наступний етап – це «прив'язка» карти до «особистого кабінету». Для цього потрібно пройти верифікацію. Це досить простий процес: ви вказуєте номер карти. На ній «заморожують» маленьку суму (в межах 1-2 гривень). Ви відправляєте у відповідь точну суму, яку «заморозили». Це буде означати, що карта дійсно ваша і на неї можуть надходити позикові кошти. Також на цьому етапі клієнт дає свою згоду на обробку персональних даних.

 5. Гроші приходять на зазначений рахунок.

Весь процес займає від 10 до 20 хвилин. Але слід врахувати, скільки грошей буде потрібно банку, що випустив картку, на те, щоб провести операцію. Деякі компанії це роблять миттєво. Але в рідкісних випадках доводиться почекати. На жаль, CashUp не може прискорити цей процес – швидкість зарахування залежить від умов банку-емітента.

Погасити кредит можна або онлайн через «Особистий кабінет» (гроші будуть списані з рахунку, який прив'язав позичальник), або онлайн-переказом з будь-якої іншої карти. Також можна піти в касу банку або до платіжного терміналу і провести операцію там.