Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Чи можна отримати кредит за 1 годину?

Завдяки сучасним технологіям і інтернету немає нічого   складного в тому, щоб отримати кредит за 1 годину. На швидкому кредитуванні спеціалізуються мікрокредітной фінансові організації. Одна з кращих сьогодні – компанія Dinero. Тут ви можете оформити позику навіть менше, ніж за 1 годину &​​ndash; всього за 15 хвилин.

Як отримати позику в Dinero?

В Dinero ви можете оформити кредит розміром від 300 до 11000 гривень на 7, 14 або 30 днів. При першому зверненні доступна сума до 4000 гривень миттєво, подальші позики до 11000 гривень – під 1,3% в день. Весь процес автоматизований, а для оформлення позики потрібно:

  • мати дійсний український паспорт, ІПН, банківську картку з 2 гривнями на рахунку, доступ в інтернет (можна зі смартфона);
  • зайти на сайт Dinero, вибрати суму і термін кредитування, заповнити анкету з персональними, паспортними, контактними даними;
  • верифікувати карту. Для цього на ній будуть тимчасово утримані 2 гривні. Це система захисту від шахраїв;
  • отримати рішення і гроші на карту.

Обов'язково заповнюйте анкету тільки правдивими відомостями про себе, оскільки вони будуть перевірені системою. Однак довідка з місця роботи і про доходи не будуть потрібні. Весь процес займає 15-20 хвилин, а наступні звернення будуть оброблятися ще швидше, адже ваші дані вже збережені в системі.