Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит онлайн в Eurogroshi

«ЕвроГроші» - це сервіс фінансових послуг, який видає гроші онлайн на карту клієнта. З його допомогою можна отримати до 10 000 гривень строком до 30 днів під 1,9% в день. Оформити позику можна онлайн через інтернет, а повернути - за допомогою терміналу самообслуговування або теж через інтернет. «Єврогроші» - це зручно, швидко і просто.

На яких умовах можна отримати кредит?

«ЕвроГроші» видає від 1 000 до 10 000 гривень. При першому - пробному - кредитуванні клієнта доступна сума в межах 3 000 гривень. Ці гроші потрібно буде повернути протягом 30 днів. Це максимальний термін, на який можна взяти позику. Звичайно, можна взяти в борг на 1, 2, 7 днів - все залежить від потреби позичальника. За кожен день користування позиковими засобами налічується відсоток - 1,9%. Це єдиний платіж, який стягує компанія. Гроші надходять онлайн на карту, яка вказується при реєстрації своєї заявки протягом декількох хвилин - це головна перевага «ЕвроГроші».

Послуга швидкого кредитування «Єврогроші» буде цікава тим, хто раптово відчув потребу в грошах. Від такого ніхто не застрахований: несподівані фінансові витрати, складні життєві обставини або просто брак грошей до зарплати. Eurogroshi допоможуть самому широкому колу клієнтів.

Хто може взяти кредит в Єврогроші?

Послуга мікрофінансування доступна багатьом. Корпоративна політика «Єврогроші» - не ставити зайвих запитань, не ставити складні умови і не цікавитися метою отримання кредиту. Позичальник сам може вирішувати, куди йому витратити гроші. Щоб отримати позику в Eurogroshi, користувач повинен відповідати кільком критеріям:

 • вік від 18 до 65 років;

 • паспорт громадянина України;

 • наявність ідентифікаційного номера платника податків;

 • наявність банківської карти, яку видав один з українських банків;

 • доступ в інтернет і доступність по телефону.

Інші документи не потрібні. Однак при реєстрації в «Єврогроші» бажано надати якомога більш детальну інформацію про себе.

Як подати заявку в Eurogroshi?

Для початку варто визначитися, яка сума потрібна. По-перше, вона повинна покрити поточні потреби. По-друге, ви повинні бути в змозі повернути її за вказане при реєстрації час. Для цього на головній сторінці сайту передбачені два «бігунка». З їх допомогою ви вибираєте суму і термін кредитування. Онлайн-калькулятор «Єврогроші» відразу вважає, скільки грошей доведеться заплатити за користування позикою.

http://prntscr.com/jtsdch

Далі йде стадія реєстрації. Щоб повноцінно користуватися Eurogroshi, потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті». Для цього потрібно заповнити заявку з контактною і особистою інформацією: це мобільний телефон, електронна пошта, серія і номер паспорта, номер банківської карти. Все це потрібно для того, щоб сервіс міг її перевірити.

Навіщо це робити? Для того, щоб виключити, що шахраї скористаються вашими персональними даними або вашою карткою. Для цього сервіс заморозить на ній невелику суму грошей, яка не перевищує 1 гривні. Тримач повинен дізнатися заморожену суму і вказати її на сайті «ЕвроГроші». Це доведе, що кредит оформляє саме власник картки, а не зловмисники. Через 1-2 дня заморожена сума повернеться на ваш рахунок. Ось чому важливо, щоб на ньому була хоча б 1 гривня.

Як тільки верифікація буде пройдена, «ЕвроГроші» перерахує на рахунок потрібну суму. В «Особистому кабінеті» користувача Eurogroshi з'явиться договір, в якому будуть вказані всі умови кредитування і де необхідно буде дати згоду на використання персональних даних.

Як повернути гроші?

Якщо ви переконалися в тому, що отримати позику «ЕвроГроші» легко, то залишилося розповісти, як її погасити. Для цього у клієнта «Єврогроші» є «Особистий кабінет», де передбачена опція списання з рахунку користувача необхідної суми. Зняття в Eurogroshi відбувається автоматично. Звичайно, є й інші способи. Наприклад, можна піти в банк, звернутися в касу і перевести гроші на рахунок сервісу. А можна скористатися терміналом самообслуговування і зробити все те ж саме там.

http://prntscr.com/jtse8n

Головне - це вчасно повертати кредит, пам'ятати про терміни його погашення і в разі, якщо виникли складнощі з поверненням, відразу звертатися в «ЕвроГроші».

Що робити, якщо кредит в Єврогроші не дали?

Дійсно, заявку на кредит «Єврогроші» можуть не схвалити. Як правило, відбувається це з кількох причин:

 • допущена помилка. Неправильно вказана прізвище або помилка в номері телефону - це привід відхилити анкету;

 • у банківської картки є обмеження. Наприклад, на неї не можуть бути зараховані кошти від підприємства або приватної особи. Може минути термін придатності. Або на ній немає кількох гривень, які дозволили б провести верифікацію;

 • є борги за поточними позиками. Тоді їх потрібно терміново погасити;

 • сталася технічна помилка. Звернення в сервісний центр Eurogroshi виправить ситуацію.

Якщо нічого не допомогло, то можна повторити спробу і подати заявку знову.

Переваги «ЕвроГроші»

Все більше і більше клієнтів звертаються в онлайн-сервіси мікрокредитування, а не до банків. Пов'язано це з тим, що банки більш вимогливі до позичальників, а заявки на будь-який кредитування розглядають довше. Ось чому у «ЕвроГроші» відразу кілька переваг:

 • це швидко (позику можна отримати за 5 хвилин);

 • це прозоро (відсотки - це єдине, що потрібно платити, ніяких прихованих платежів);

 • це зручно (платіж можна погасити достроково, не ризикуючи отримати за це штраф);

 • це клієнтоорієнтованої (якщо не виходить вчасно погасити позику, то термін кредитування в Eurogroshi можна продовжити в межах 30 днів, виплативши тільки відсотки);

 • це безпечно ( «ЕвроГроші» відповідає за збереження персональних даних);

 • це конфіденційно (тільки ви і «ЄвроГроші» знаєте, коли і скільки грошей ви зайняли, ніхто не побачить, як і навіщо ви звертаєтеся в організацію).

А ще онлайн-робота з Eurogroshi економить час: для дотримання всіх формальностей не потрібно залишати межі будинку або робоче місце.