Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит з 20 років від Dinero

Не секрет, що молоді люди часто мають потребу в грошах, адже багато хто з них не мають батьківської підтримки, прагнуть до незалежності, а їх зарплата ще недостатня висока, щоб покрити всі потреби, особливо в форс-мажорних ситуаціях. Кредит з 20 років може стати рішенням фінансової проблеми. Але що робити, якщо одна з вимог більшості банків вік 21 рік, а ще потрібна довідка з місця роботи, про доходи або поручителі? Простіше і зручніше за все скористатися послугами мікрокредітной сервісу.

Особливості та переваги

мікропозик являють собою особливу галузь кредитування, яка передбачає видачу невеликого кредиту на невеликий термін. Такі позики ще називають « грошима до зарплати » ;, маючи на увазі, що вони погашаються протягом місяця. Ця послуга доступна і в 20, і в 18, і в 65. мікрокредітной фінансові організації (МФО) орієнтуються на досить широке коло клієнтів, а список вимоги набагато менше, ніж у банку. По суті, щоб оформити кредит, необхідні тільки:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН;
 • особиста банківська картка будь-якого українського банку.

Отримати кредит в 20 можна в будь-якій точці країни і в будь-який час. А звертаючись до МФО Dinero ви можете розраховувати ще на цілий ряд приємних умов:

 • перший кредит миттєво. Сервіс надає можливість отримати першу позику в розмірі до 4000 гривень абсолютно безкоштовно. Спробуйте прямо зараз – і переконайтеся в цьому самостійно;
 • до 11000 гривень на вашу карту. Розмір можливої ​​позики для постійних клієнтів зростає;
 • 1,3% в день – найнижчий відсоток на ринку мікрокредитів;
 • дострокове погашення – повертайте кредит в будь-який зручний момент без комісій і штрафів. Платіть тільки за фактичні дні користування позикою;
 • пролонгація. Якщо повернути вчасно кредит не виходить, варто скористатися послугою пролонгації позики. Для цього достатньо сплатити лише комісію за послугу.

Як отримати кредит з 20 в Dinero

Dinero – це автоматизована система видачі позик, тому щоб оформити позику з 20 років тут потрібно відвідати сайт компанії і слідувати інструкції. Це виглядає наступним чином:

 1. Вибрати суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора. Він знаходиться на головній сторінці. Ви відразу ж побачите суму до погашення – більше нічого платити не потрібно.
 2. Заповнити анкету з паспортними, персональними, контактними даними.
 3. Верифікувати банківську картку. Для цього на ній повинно бути кілька гривень, оскільки довільна сума, зазвичай від кількох копійок до 2 гривень, буде тимчасово утримана. Повідомлення про конкретну суму прийде на ваш телефон. Це дозволить підтвердити, що карта належить саме позичальнику, а не шахраю.
 4. Отримати рішення і дочекатися зарахування коштів на карту.

Сервіс Dinero – це можливість отримати кредит з 20 років, не вдаючись до допомоги банку, без необхідності збирати довідки, звертатися до родичів і знайомих. Просто, комфортно, доступно в будь-який час.