Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит від КачайГроші За 16 хвилин

Мікрокредитні компанії міцно зайняли свою фінансову нішу, і їх популярність стає дедалі більшою. Зрозуміти причини цього зовсім не складно. Якщо у позичальника немає кредитної картки, то у форс-мажорних ситуаціях у нього не так вже й багато варіантів, де можна позичити гроші. МФО дозволяє уникнути необхідності йти в банк або позичати гроші у родичів. Більш того, тепер для отримання кредиту навіть не потрібно нікуди йти – заявку можна заповнити онлайн, а гроші отримати на карту будь-якого українського банку.

Мікрокредитний сервіс КачайГроші – одна з багатьох компаній, яка займається наданням невеликих короткострокових позик великій кількості позичальників.

Основні умови кредитування в КачайГроші

У КачайГроші існують різні за розміром і відсотковою ставкою кредити, доступні не відразу. Максимальна сума першої позики для будь-якого нового клієнта становить 4000 гривень. Термін кредитування – від 5 до 30 днів. Якщо ви оформляєте позику на 4000 гривень на 30 днів, заплатити в результаті доведеться всього на 12 гривень більше, тобто 4012 гривень. Мінімальна сума позики – 500 гривень.

Після успішного погашення першого кредиту ви можете отримувати більші суми. Однак відсоток по ним вище і може становити від 1,3% до 2% в день. Максимальна сума позики в КачайГроші становить 7000 гривень – вона стає доступною після успішного погашення 6ти кредитів, а останній кредит повинен бути закритий без прострочення або з простроченням не більше 15 днів. Детальніше з усіма умовами кредитування можна познайомитися на сайті КачайГроші.

Як оформити мікрокредит в КачайГроші?

КачайГроші пропонує свої фінансові послуги широкому колу українців. Не має значення рівень доходу, соціальний статус та кредитна історія. Стати клієнтом компанії КачайГроші може будь-яка людина за умови, якщо:

 • у вас є паспорт громадянина України та ІПН;
 • вам більше 18 років;
 • у вас є власна банківська карта.

Вам також знадобляться телефон і e-mail – вони необхідні для реєстрації та отримання важливої ​​інформації від компанії по вашій позиці.

Як ми говорили, для отримання позики нікуди йти не потрібно, достатньо подати заявку на сайті, це займе всього кілька хвилин. Процес виглядає так:

 1. Вибір суми і терміну кредиту. Скористайтеся кредитним калькулятором, і він відразу ж розрахує суму до погашення і дату закінчення кредитного договору.

 2. Заповнення заявки. Потрібно вказати контактні і персональні дані. Система прийме рішення і ви зможете ознайомитися з ним в Особистому кабінеті, на пошті email або в SMS.  

 3. Верифікація банківської карти. Це процедура захисту ваших платіжних відомостей. В процесі буде утримана довільна сума до однієї гривні.

 4. Отримання рішення за заявкою. Введені користувачем дані обробляються алгоритмом, це займає всього кілька хвилин.

 5. У разі позитивного рішення за заявкою вам буде запропоновано ознайомитися з кредитним договором КачайГроші і підписати його. Після цього гроші будуть зараховані на вашу карту.

Таким чином весь процес від подання заявки до зарахування коштів на карту не займає більше 10-15 хвилин. Щоб все пройшло успішно, рекомендуємо перевірити всі введені дані, оскільки помилка в анкеті може призвести до відмови.

Також по вашій карті повинні бути дозволені операції через інтернет і на ній повинна бути сума в розмірі не менше однієї гривні. Використовувати чужі дані і чужу банківську карту, навіть якщо вона належить вашому родичу, категорично заборонено.

Як повернути мікрокредит?

Останній етап роботи з компанією КачайГроші – погашення позики. Дуже важливо повернути кредит вчасно, а якщо це не вдається зробити – скористатися послугою пролонгації мікропозик. Пролонгація дозволить вам продовжити користуватися позиковими засобами ще якийсь час без нарахування штрафних відсотків, як це було б у разі прострочення.

Погасити кредит КачайГроші ще простіше, ніж оформити його. Для цього Ви можете скористатися:

 • власною картою в Особистому кабінеті на сайті КачайГроші;
 • терміналом ПриватБанку, вибравши в меню сервіс КачайГроші (використовуючи номер свого кредитного договору та ІПН);
 • банківським переказом, використовуючи реквізити компанії (актуальні реквізити можна знайти на сайті компанії).

Успішне погашення кредитів дозволить вам поліпшити свою кредитну історію, а також мати можливість користуватися кредитними послугами інших організацій і банків.

Крім того, в КачайГроші діє програма лояльності для постійних клієнтів. Оформлення і своєчасне погашення кредитів дозволить вашому рейтингу в системі поступово зростати, це дає знижку на процентну ставку. Максимальний розмір знижки становить 20%.

Кредит від КачайГроші – це хороша можливість швидко вийти зі складного фінансового становища. Це зручно і доступно кожному.