Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн в Мелітополі

Звичайні українці регулярно стикаються з ситуацією браку коштів, що особливо актуально для тих, хто не має заощаджень і живе від зарплати до зарплати. Тому якщо виплати затримали, а гроші потрібні вже сьогодні, значить, доведеться брати в борг або знімати гроші з кредитки. Що робити, якщо ні перший, ні другий варіант не підходять? Вихід є – взяти кредит онлайн в Мелітополі за допомогою сервісу Dinero.

Переваги кредиту сервісу Dinero

Компанія спеціалізується на наданні мікропозик – кредитів   в розмірі від 300 до 1000 гривень на термін до 30 днів. Передбачається, що людина бере невелику суму, яку зможе повернути протягом місяця з надходженням в його бюджет коштів. У цього виду кредитування є безліч переваг, порівняно з банківськими позиками або позиками в ломбарді в Мелітополі:

  • нікуди йти не потрібно, ви оформляєте кредит в будь-якому зручному для вас місці – вдома, на роботі або навіть прямо в магазині, поки вибираєте товар;
  • швидкість – на заповнення анкети потрібно витратити всього 10-15 хвилин, а рішення приймає автоматизована система. Вона працює швидко і об'єктивно. Нові заявки оформляються ще швидше, адже дані вже збережені в системі;
  • вигідні позики. Перший кредит до 4000 гривень можна оформити миттєво, а наступні – під 1,3%.

Кредит від Дінер в Мелітополі – це комфортно і доступно кожному.