Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Loany?

Loany – мікрофінансовий сервіс, який спеціалізується на видачі споживчих кредитів. Завдяки лояльності свого кредитування компанія має широку цільову аудиторію. Клієнтом сервісу може стати будь-який українець – студент, пенсіонер, людина без офіційного працевлаштування. Компанія пропонує кілька кредитних програм, дозволяючи вибрати оптимальний розмір кредиту, його тривалість і процентну ставку.

Торгова марка Loany належить ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія». Код ЄДРПОУ 39584637, адреса – 03035, м.Київ, вул. Сурикова, буд.3, корпус 8-Б.

При реєстрації на сайті Loany і заповненні анкети сервіс автоматично виставляє кожному користувачеві кредитний ліміт – це максимально можлива сума кредиту, яка залежить від різних чинників, але більшою мірою – від кредитного рейтингу позичальника. Кредитний ліміт постійно переглядається, але якщо встановлено нульовий ліміт, значить, отримати кошти буде неможливо. Отримання того чи іншого ліміту дозволяє взяти позику без додаткових перевірок, поручителів і застави. Це важлива перевага сервісу перед банківським кредитуванням, позиками в ломбардах і навіть мікрокредитами в інших МФО.

Кредитні програми Loany

 1. «Термінова позика» – від 1000 до 6000 гривень (до 3000 при першому зверненні). Термін – до 30 днів. Процентна ставка – 0,6%.

 2. «Розумна позика» – від 6000 до 25000 гривень (до 8000 при першому зверненні. Термін – до 12 місяців. Відсоткова ставка – 3%.

Розмір можливої ​​позики в сервісі залежить від дисциплінованості клієнта. Вчасно повертаючи кошти, можна розраховувати на зростання можливої ​​суми позики і зниження процентної ставки по кредиту.

Як оформити кредит в Loany?

Loany пропонує оформити кредит за 30 хвилин – сюди входить заповнення анкети-заявки, отримання рішення і перерахування коштів на карту. Стільки часу потрібно на отримання першого кредиту, повторні будуть оформлятися швидше.

Що потрібно, щоб успішно подати заявку на позику:

 • вік від 18 до 65 років;
 • проживання на території України (крім Криму та ОРДЛО);
 • наявність паспорта, ІПН, особистої банківської карти.

 • Довідка з місця роботи, про несудимість, заставу і поручителі в Loany не потрібні.

  Відповідно до умов Loany кредитний ліміт буде рости на 500 гривень кожен раз, коли кредит буде погашений заздалегідь – до 15 днів для програми «Строкова позика» і до 60 днів для програми «Розумна позика». А найбільш дисципліновані клієнти можуть розраховувати на більші кредити під індивідуальний відсоток, який залежить від кредитного рейтингу.

  Платоспроможність клієнта в Loany визначає скорингова система, що виключає упередженість оцінки, людський фактор, помилки. Використовується тільки кредитна історія користувача та вказані ним дані. Тому краще, якщо у вас не буде прострочень по порушеним позикам, адже в такому випадку в кредиті буде відмовлено.

  Процес оформлення кредиту

  Loany розробила зручну і зрозумілу систему оформлення позики. По суті, потрібно просто зайти на сайт (з будь-якого гаджета з доступом в інтернет) і слідувати інструкціям. Чекати кур'єра для підписання договору не потрібно, йти в офіс компанії теж не доведеться.

  Весь процес оформлення вкладається у кілька кроків:

  1. Реєстрація на сайті. Необхідно ввести в поля ПІБ, email адресу і придумати пароль.

  2. Заповнення анкети. Паспортні дані, ІПН, адреса, контактна особа. На цьому етапі також потрібно додати скани або фото трьох сторінок паспорта (або ID-карти з листом, де вказана реєстрація), а також своє фото.

  3. Згода з правилами Loany. Прочитайте уважно умови надання кредитів і погодьтеся з обробкою даних і запитом на отримання вашої кредитної історії в УБКІ.

  4. Верифікація банківської карти. Уведіть номер карти, термін дії, CVV2-код (на звороті), ім'я власника карти (так, як написано на карті, якщо вона іменна). На карті буде тимчасово заблокована невелика сума в розмірі декількох гривень, тому перед оформленням позики переконайтеся, що у вас на карті є більше 5 гривень.

  5. Отримання коштів. В Особистому кабінеті ви зможете подати заявку, вказавши тип кредиту, суму і термін, на який потрібні кошти. Всього кілька хвилин – і ви отримаєте рішення.

  Loany залишає за собою право відмовити у кредиті, не повідомляючи причини. Однак, якщо ви не перебуваєте в будь-якому чорному списку у кредитних організацій, в більшості випадків вони стандартні. Це може бути банальна помилка при оформленні кредиту або занадто низький рейтинг з великими простроченням. Кредитний ліміт переглядається кожні 30 днів, тому при необхідності ви зможете подати заявку знову.

  Якщо вдалося отримати позику в Loany, важливо не забути вчасно повернути її. Це можна зробити прямо на сайті компанії без комісії, отримуючи бонуси (всі постійні клієнти компанії накопичують бонуси, які можна обміняти на платіж по кредиту або комісію за пролонгацію, у платіжних терміналах ПриватБанку і City24. Можна також перерахувати кошти в касі будь-якого українського банку за реквізитами, але враховуйте, що операція може оброблятися до 3 робочих днів.

  Якщо не вдається повернути кредит вчасно, скористайтеся послугою пролонгації позики. Потрібно просто оплатити комісію і відшкодувати вже нараховані відсотки. Це допоможе уникнути прострочення, нарахування штрафних відсотків і погіршення кредитної історії.