Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит з 19 років від Dinero

Вік – один з важливих чинників у процесі оформлення позики. Молодим людям в банках довіряють рідко: якщо немає стабільного заробітку, гарного застави і поручителів, отримати кредит з 19 років буде складно. Але якщо потрібна невелика позичка, наприклад, на покупку фотоапарата, ноутбука, смартфона, допоможе кредит з 19 років від мікрокредітной сервісу Dinero.

Компанія пред'являє досить лояльні умови до своїх позичальників. Тому не попросить довідку з місця роботи про доходи та поручителів. Тут ви можете оформити позику до 11000 гривень під 1,3% на 7, 14 або 30 днів.

Як отримати кредит з 19 років?

Для оформлення такої позики буде потрібно тільки доступ в інтернет, а з документів – паспорт, ІПН і особиста банківська картка будь-якого банку України. Процес оформлення гранично простий:

  1. Вибрати суму і термін.
  2. Заповнити анкету з персональними даними.
  3. Дочекатися зарахування коштів на карту.

Погана кредитна історія не стане перешкодою для отримання позики. Важливо, щоб не було суттєвих прострочень. А погасити позику ще простіше, ніж отримати її – це можна зробити на сайті сервісу за допомогою банківської картки або в касі будь-якого українського банку. Мікропозики доступні в будь-який час, без перерв і вихідних, по всій країні.