Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит у Forza Credit?

Проблеми з грошима бувають у кожної людини. Не потрібно цього соромитися, адже такий стан не завжди залежить від самої людини, яку спіткали фінансові невдачі. Але проблеми з грошима – не кінець світу, і їх можна вирішити. Особливо, коли потрібна невелика сума, щоб покрити поточні витрати, на зразок ремонту техніки, лікування зуба або покупки необхідної речі. Для всього цього існують мікрокредити. Компанія ForzaCredit – одна з тих, що готова надати невеликий кредит кожній людині, яка цього потребує.

Особливості мікрокредитування в Forza

Forza – це мікрокредитна фінансова організація. Як і багато інших подібних установ, вона пропонує послуги на стику фінансів та інформаційних технологій. Онлайн-кредити – так сьогодні називається ця послуга.

Вона передбачає, що користувач:

 • реєструється на сайті компанії;
 • заповнює анкету з наданням персональних і контактних даних;
 • отримує гроші на власну банківську карту.

Це легко, зручно і доступно кожному. Крім того, не потрібно нікуди йти, щоб оформляти кредит, спілкуватися з кредитним фахівцем, не потрібно навіть зустрічатися з кур'єром. Усе відбувається виключно онлайн.

Торгова марка «ForzaCredit» офіційно зареєстрована і має право надавати фінансові послуги. Тому можна не боятися звертатися сюди.

Умови кредитування в Forza

У компанії розробили кілька кредитних програм. Це дозволяє кожному користувачу вибрати найкращу для його цілей:

 1. Кредит «Лояльний». Розмір фінансування – від 500 до 15 000 гривень, оформляється на термін від 5 до 30 днів, існує дві процентні ставки – при оформленні до 8 000 гривень ставка становить 1,85%, від 8 000 до 15 000 – 1,5%. Є можливість пролонгації – до 12 разів. Позикою можуть скористатися як нові, так і постійні клієнти, комісія за оформлення відсутня.

 2. Кредит «Зручний». Розмір фінансування – від 6 000 до 15 000 гривень, оформляється на термін від 30 до 180 днів, процентна ставка – 1,3%. Погашення кредиту – кожні 15 днів. Позикою можуть скористатися як нові, так і постійні клієнти, комісія за оформлення та будь-які інші додаткові платежі відсутні.

 3. Кредит «On-Line 0,01%». Розмір фінансування – від 500 до 4 000 гривень, оформлюється на термін від 5 до 30 днів, процентна ставка – 0,01%. Є можливість пролонгації – до 12 пролонгацій (2% в день). Позикою можуть скористатися лише нові клієнти, комісія за оформлення та будь-які інші додаткові платежі відсутні.

Вибирайте зручну для себе програму і подавайте заявку. Оформлення кредиту в Forza доступне будь-якій людині, у якої під рукою є:

 • доступ в інтернет з будь-якого пристрою: смартфон, планшет або комп'ютер;
 • вік від 18 до 70 років;
 • український паспорт і ІПН;
 • особиста банківська карта будь-якого українського банку.

Процес оформлення кредиту в Forza простий і зрозумілий. Його важлива перевага в тому, що ви можете виконати всі дії в комфортних для себе умовах або тоді, коли це необхідно – навіть перебуваючи в транспорті або по дорозі з роботи. Процес оформлення складається з кількох кроків.

 1. Вибір суми і терміну фінансування за допомогою кредитного калькулятора на сайті – він відразу ж підрахує суму з відсотками.

 2. Заповнення заявки. Це найвідповідальніший момент, оскільки від точності і повноти наданої інформації залежать шанси на схвалення заявки.

 3. Отримання коштів на карту. У разі схвалення заявки кошти будуть зараховані на зазначену банківську карту протягом декількох хвилин.

Процес схвалення заявки на кредит в Forza займає всього кілька хвилин. Введені користувачем дані аналізує скорингова система, що виключає необ'єктивність і людський фактор. Дуже рідко процес триває довше. Після схвалення заявки залишиться тільки підписати договір, тому обов'язково уважно ознайомтеся з ним.

Повернення позики

Важливо вчасно погасити кредит. Це дозволить уникнути негативних фінансових наслідків, нарахування штрафних відсотків, пені, погіршення кредитної історії. Ніколи не забувайте про це. Сервіс завжди повідомляє про необхідність погасити кредит за два дні до закінчення терміну дії договору – по SMS і на email. Для цього компанія розробила кілька зручних способів:

 • онлайн на сайті. Просто зайдіть в Особистий кабінет на сайті Forza і скористайтеся банківською картою;
 • термінали самообслуговування. Скористайтеся одним з терміналів EasyPay, IBox, 24nonStop, Tyme, City24 і внесіть кошти, дотримуючись інструкції;
 • у відділенні банку. Ви можете повернути кошти у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами Forza (актуальні реквізити завжди є на сайті). Враховуйте термін погашення. Перерахування коштів через касу банку часто відбувається протягом трьох робочих днів. Це важливо знати, щоб не прострочити термін погашення позики.

Якщо в якийсь момент ви розумієте, що погасити кредит вчасно не вдається, скористайтеся послугою пролонгації. Залишити заявку на продовження можна зателефонувавши на гарячу лінію.

Кредит від Forza має безліч переваг – це і простота оформлення позики, і швидкість прийняття рішення. Крім того, на відміну від багатьох інших МФО, тут пропонують перший кредит з 0,01% і високу максимальну суму позики. Мікропозики доступні багатьом. Клієнтами компанії може стати хто завгодно: і безробітний, і людина без офіційного працевлаштування, і пенсіонер. Компанія не вимагає великий пакет особистих документів – кредит оформлюється без довідки про доходи, довідки з місця роботи і без поручителів.