Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит онлайн у Львові від Dinero

Dinero – це фінансова організація, що видають мікропозики онлайн. Це зручний в користуванні сервіс, що допомагає за лічені хвилини оформити грошову позику на будь-яку наявну у клієнта карту. Кредит онлайн у Львові від Dinero дозволяє вирішити тимчасові фінансові труднощі максимально швидко і вигідно.

Хто може отримати кредит у Львові?

Компанія максимально лояльна до своїх потенційних позичальників, тому готова видавати позики найширшому числу осіб. Клієнти компанії – це люди самого різного віку – від 18 до 75 років. Це означає, що навіть студенти або пенсіонери можуть скористатися сервісом і отримати кредит у Львові на термінові потреби.

Позики видаються людям найрізноманітніших професій. Організацію цікавить тільки фактична здатність повернути кошти, а не документи про зарплату. Буває, що людина працює без офіційного оформлення або його заробіток вище того, який вказаний в документах. У таких випадках банк відмовляє, посилаючись на відсутність довідки про доходи або невідповідні цифри в ній. А Dinero із задоволенням допоможе позичальникові.

Навіть не найкраща кредитна історія – не вирок. Досить просто не мати поточних боргів або занадто великих прострочень в минулому, і кредит від « Дінер » ваш.

Що необхідно для отримання позики?

Для початку відповімо, що НЕ потрібно для цього. Наприклад, зовсім не знадобляться застави і поручителі. Також не потрібна довідка про доходи, про склад сім'ї або документ, де вказувався б стаж, посада та назва підприємства. Взагалі з « Дінер » отримати позику дуже просто.

Для отримання позики онлайн у Львові знадобляться:

  • мобільний телефон: на нього будуть дзвонити співробітники сервісу, щоб підтвердити готовність взяти позику і задати уточнюючі питання;
  • пристрій з доступом в інтернет;
  • діюча карта будь-якого українського банку;
  • паспорт і ІПН (їх дані вводять при оформленні заявки);
  • кілька хвилин вільного часу, тому як заявка розглядається недовго.

Варто ще раз підкреслити: « Дінер » підходить на випадок катастрофічного браку грошей. Навіть якщо у клієнта немає постійного доходу, компанія сподівається, що позичальник зможе повернути борг. Вчасно погашений кредит гарантує гарну кредитну історію і вигідні пропозиції в майбутньому. А на випадок зовсім важких обставин є функція продовження терміну кредитування.