Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит у Credit365?

Credit365 – онлайн-сервіс мікрокредитів, де можна оформити невелику позику всього за 15 хвилин. Сервіс відрізняється зручністю роботи, високими шансами на схвалення позики і великими сумами споживчих кредитів. Тут можна отримати позику до 20 000 гривень – мікрокредитні сервіси рідко видають такі великі позики.

Мікрокредитний сервіс Credit365 належить ТОВ «АІА Фінанс Груп», зареєстрованій за адресою м. Київ, вул. Михайлівська 15/1, свідоцтво про реєстрацію ФК №877.

Подати заявку може будь-яка людина у віці від 18 років, якщо вона:

  • є громадянином України;
  • має паспорт і ІПН;
  • має банківську карту, відкриту на її ім'я.

Сервіс не вимагає довідки: про доходи, з місця роботи, про несудимість; поручителів або застави. Однак є одна важлива умова отримання позики – відсутність прострочень за кредитами. Цю інформацію сервіс запитує в бюро кредитних історій, тому приховати факт наявності прострочених позик не вдасться.

Окрім того, кредит можна оформити на корпоративну карту, якщо Ви є фізичною особою підприємцем, і вона відкрита на ваше ім'я.

Під час першого звернення доступна сума в Credit365 становить від 500 до 3 000 гривень. Усі нові клієнти отримують можливість скористатися знижкою на перший кредит – 30% на відсоткову ставку.

Сума повторного кредиту в Credit365 становить від 500 до 20 000 гривень. Процентна ставка становить 0,7% в день, що є однією з найнижчих відсоткових ставок серед мікропозик. Постійні клієнти також можуть скористатися знижкою, яка буде зростати поступово і може скласти 30%. Також постійні, відповідальні клієнти можуть накопичувати бонуси.

Credit365 має кілька важливих переваг перед іншими видами кредитування:

  • на відміну від банківського кредитування, не доведеться збирати велику кількість довідок, стояти в черзі і довго чекати рішення по заявці;
  • не доведеться давати заставу, як у випадку з ломбардом, і ризикувати втратити цінну річ, якщо не вдасться повернути кошти вчасно;
  • Credit365 пропонує більші позики, ніж інші мікрокредитні сервіси.

У МФО Credit365 відсутні приховані платежі та комісії, ви платите тільки ту суму, яку підрахує кредитний калькулятор на головній сторінці сайту.

Процес оформлення позики – кілька простих кроків

Працювати з мікрокредитним сервісом Credit365 зручно. Все оформлюється онлайн, тому Вам знадобиться тільки гаджет з доступом в інтернет і вказані документи під рукою. Зустрічатися з кур'єром для підписання договору не потрібно.

  1. Визначтеся з сумою і терміном позики. У цьому допоможе кредитний калькулятор. Він допоможе дізнатися, яка знижка на Вас чекає, скільки потрібно буде повернути з урахуванням знижки та коли. Тут можна ввести промокод, який дозволить отримати додаткову знижку на процентну ставку.

  2. Заповніть онлайн-заявку. Необхідно надати контактні дані, придумати і повторити пароль, ввести паспортні дані, інформацію про зайнятість, дані банківської картки. Будьте уважні при заповненні і не допускайте помилок. Неправдиві відомості також послужать причиною відмови.

  3. Ознайомтеся з кредитним договором Credit365 і отримаєте гроші на карту.

Компанія розробила систему, яка дуже швидко ухвалює рішення – ви отримаєте його вже через 15 хвилин. Ще кілька хвилин – і гроші будуть зараховані на карту. Після успішного погашення першої позики брати повторні кредити в Credit365 стане ще простіше: всі анкетні відомості про вас вже будуть збережені на сайті, тож компанія буде довіряти вам більше, а гроші зараховуватимуться швидше.

Користуючись кредитними коштами Credit365, не можна забувати, що повертати їх потрібно в строк. Якщо зробити вчасно це не вдається, можна скористатися послугою пролонгації позики. Так вдасться уникнути нарахування пені та штрафних відсотків. Користуватися послугою пролонгації позики можна необмежену кількість разів. Потрібно тільки оплачувати комісію за продовження.

Продовження кредиту і наслідки прострочення

А повернути кредит Credit365 можна кількома способами – в особистому кабінеті на сайті за допомогою своєї банківської картки, в платіжних терміналах ПриватБанку, iBox, EasyPay, а також в касі будь-якого українського банку за реквізитами (щоб випадково не піти в прострочення, враховуйте, що банківський переказ може оброблятися до трьох робочих днів). Окрім того, погасити кредит можна і достроково, тим самим заощадивши на відсотковій ставці, оскільки оплачуються лише фактичні дні користування засобами.

Прострочення за позикою Credit365 призведе до нарахування пені та штрафів, а тривала відмова повертати борг – до погіршення кредитної історії та передання права на стягнення боргу третім особам. З першого дня прострочення нараховуються штрафні відсотки в розмірі 1,5% на загальну суму боргу.

Credit365 допомагає в зручному та доступному форматі вирішувати раптові фінансові труднощі. Вам знадобилися гроші на лікування, ремонт авто або відпочинок – це не має значення, оскільки сервісу не цікава мета оформлення кредиту та соціальне становище позичальника. Це хороша альтернатива банківським пропозиціям, адже не доведеться довго чекати схвалення заявки та збирати довідки. Такий кредит доступний навіть тим людям, яким банки зазвичай відмовляють у позиках: студентам, пенсіонерам, людям із судимістю і без офіційного працевлаштування.

Також це гарна можливість поліпшити кредитну історію та підвищити свій рейтинг, вчасно повертаючи невеликі позики. Це дозволить у майбутньому отримати більший кредит від банку.

В онлайн-сервісі не буває перерв, вихідних та святкових днів. Він працює по всій території країни (позику не можна оформити лише перебуваючи в Криму або на території ОРДЛО). Подати заявку можна в будь-який час і з будь-якої точки країни.