Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит для студентів від Dinero

Студентська пора – прекрасний час, але є у неї і свої недоліки. Більшість студентів стикаються з регулярною нестачею грошей. Захотілося купити новий смартфон, потрібен ноутбук або необхідно поїхати в важливу для навчання поїздку – на жаль, батьки не завжди можуть допомогти хлопцям в цих питаннях. Кредит для студентів – хороший вихід з положення.

На жаль, далеко не всі банки готові співпрацювати з учнями, хоча й охоче видають картки з невеликим кредитним лімітом. Студентів незаслужено вважають ненадійними клієнтами, адже не у всіх є стипендія. А якщо є заробіток, то найчастіше він непостійний і неофіційний. Але існують організації, які готові надати молодим людям кредит до 10000 гривень.

Переваги кредиту для студентів від Dinero

В МФО Dinero оформити позику може кожен, хто досяг 18-річного віку і має дійсний паспорт України. Сервіс не вимагає довідки з місця роботи про доходи або поручителів. Але це не всі переваги цієї компанії:

  • акційний кредит За 16 хвилин. Ви можете оформити позику до 4000 гривень, не сплачуючи комісії і відсотки;
  • швидко і зручно. Сервіс повністю автоматизований, нікуди йти не потрібно. Просто заповнюйте анкету та отримуйте гроші на свою банківську карту;
  • до 10000 гривень під 1,3%. Стаючи постійним клієнтам компанії, ви можете розраховувати на зростання максимально можливої ​​суми позики.

Невеликий позику – відмінний спосіб швидко вирішити поточні фінансові проблеми. Сервіс завжди готовий йти назустріч своїм клієнтам, і навіть якщо погасити кредит вчасно не вдається, його завжди можна продовжити, просто відправивши заявку і оплативши комісію. Не потрібно навіть виходити з дому. Все, що для цього потрібно – паспорт, ІПН і доступ в інтернет – то, що у кожного є під рукою. Кредит доступний без довідок, поручителів, в будь-який час дня і ночі, в будь-якій точці країни.