Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит для студентів від Dinero

Студентська пора - прекрасний час, але є у неї і свої недоліки. Більшість студентів стикаються з регулярною нестачею грошей. Захотілося купити новий смартфон, потрібен ноутбук або необхідно поїхати в важливу для навчання поїздку - на жаль, батьки не завжди можуть допомогти в цих питаннях. Кредит для студентів - хороший вихід з положення.

На жаль, далеко не всі банки готові співпрацювати з учнями, хоча й охоче видають картки з невеликим кредитним лімітом. Студентів не заслужено вважають ненадійними клієнтами, адже не у всіх є стипендія. А якщо є заробіток, то найчастіше він непостійний і неофіційний. Але існують організації, які готові надати молодим людям кредит до 10000 гривень.

Де взяти в борг студенту

Щоб оформити студентський мікрокредит, можна звернутися в МФО. Мікрокредитні компанії не видають споживчі позики на рік і більше, але із задоволенням виділяють відносно невеликі суми на короткий термін. Взяти мікропозику в «Дінеро» можна з 18 років, при цьому кредит студентам видають навіть в тому випадку, коли вони займаються виключно навчанням, не влаштовуючись на роботу.

Вік в цьому випадку не є перешкодою, і тому є кілька причин: 

  • умови навчання в більшості вузів і коледжів передбачають отримання стипендії - це значить, що молоді люди мають постійне джерело доходів; 
  • студенти рідко сидять без роботи, вони часто погоджуються на пропозиції підробити разово, виконуючи некваліфіковані роботи; 
  • більшість молодих людей мають старших родичів, до яких вони можуть звернутися за допомогою, якщо відчують, що не справляються з фінансовим навантаженням. 

Звичайно, мікрокредітні компанії не схвалять непрацюючому студенту велику суму, але на кілька тисяч цілком можна розраховувати. 

Переваги кредиту для студентів від Dinero 

У МФО Dinero оформити позику може кожен, хто досяг 18-річного віку і має дійсний паспорт України. Сервіс не вимагає довідки з місця роботи про доходи або поручителів. Але це не всі переваги цієї компанії:

  • Акційний кредит за 16 хвилин.Ви можете оформити позику з мінімальною акційною відсотковою ставкою.
  • Швидко і зручно. Сервіс повністю автоматизований, нікуди йти не потрібно. Просто заповнюйте анкету та отримуйте гроші на свою банківську карту.
  • Повторний кредит - до 23000 гривень під 1,3%. Стаючи постійним клієнтом компанії, ви можете розраховувати на зростання максимально можливої суми позики.

Невелика позика - відмінний спосіб швидко вирішити поточні фінансові проблеми. Сервіс завжди готовий йти назустріч своїм клієнтам, і навіть якщо погасити кредит вчасно не вдається, його завжди можна продовжити, просто відправивши заявку і оплативши плату за пролонгацію. Не потрібно навіть виходити з дому. Все, що для цього потрібно - паспорт, ІПН і доступ в інтернет - то, що у кожного є під рукою. Кредит доступний без довідок, поручителів, в будь-який час дня і ночі, в будь-якій точці країни (Крім тимчасово окупованих територій України і зони ООС).

Як оформити позику студентам

Насправді отримати кредит студенту в Україні не так вже й складно. Для цього достатньо перейти на сайт онлайн-сервісу Dinero і виконати кілька простих дій:

  • Вибрати суму і термін дії договору. У цьому допоможе кредитний онлайн-калькулятор, розташований у верхньому правому куті кожної сторінки. Система самостійно підрахує всю суму відсотків, які необхідно буде сплатити в результаті. Ніяких прихованих комісій і додаткових платежів не передбачено.
  • Заповнити анкету-заявку. Тут слід вказати дані паспорта, коду платника податків, контактний номер телефону. Також потрібно ввести номер телефону одного або кого-небудь з родичів. Дзвонити їм з перевірками ніхто не буде - це потрібно на той випадок, якщо контакт з позичальником буде втрачено.
  • Верифікувати гривневу карту будь-якого банку. Це нескладно, потрібно просто слідувати підказкам сервісу і простежити за тим, щоб на карті було мінімум 2 гривні.
  • Надіслати заявку та дочекатися рішення сервісу - при позитивному рішенні гроші прийдуть на карту через кілька хвилин.

Як бачите, взяти позику студенту на сайті «Дінеро» можна без поручителів і без необхідності збирати велику кількість документів. Позика цілком підходить для безробітних студентів, адже в банку такої категорії позичальників точно грошей не дадуть.

Про що варто пам'ятати, оформляючи позику

Кредит онлайн для студента дозволяє отримувати освіту, не побоюючись опинитися «на мілині» в самий невідповідний момент. Якщо раптово затримують стипендію, потрібно терміново поїхати кудись по приватних справах або в зв'язку з навчанням, не виплатили вчасно зарплату або довго не було підробки, оформлена на кілька днів позика допоможе пережити важкий час. Але є кілька правил, про які потрібно пам'ятати, оформляючи кредит.

Мікрофінансовий сервіс «Дінеро» не відмовить у фінансовій допомозі студенту, але гроші необхідно повернути вчасно. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, важливо пам'ятати про те, що відсотки по кредиту нараховуються за кожен день використання, тому варто заздалегідь подумати, з яких коштів планується повертати кредит.

Якщо в призначений термін не вдалося зібрати необхідну суму, не варто пускати справу на самоплив. Студентський кредит від «Дінеро» легко продовжити на 7, 14 або 30 днів, причому зробити це можна необмежену кількість разів. Погасити позику можна і частинами. Для цього в зазначений в договорі термін внесіть ту суму, що є в наявності, а на залишок можна оформити послугу пролонгації договору. Так вдасться уникнути прострочень і не потрапити в списки неблагонадійних позичальників.