Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Кредит безробітним від Dinero

Гроші можуть знадобитися терміново будь-якій людині – з роботою, без неї або без офіційного працевлаштування. Кредит безробітному в банку отримати дуже складно. Буде потрібно надати або відповідний заставу, або поручителів, які зможуть взяти на себе зобов'язання по виплаті вашого боргу в разі форс-мажору. Але якщо потрібен невеликий позику, щоб придбати смартфон, пральну машинку, вилікувати зуб або зробити косметичний ремонт, повинен допомогти мікрозаем.

Це простий і сучасний спосіб оформити позику для безробітного без зайвого головного болю. Досить заповнити анкету і отримати гроші на банківську картку – не доведеться нікуди йти і довго чекати рішення.

Переваги від Dinero

Dinero – Мікрокредитний сервіс, який пред'являє досить лояльні умови до своїх клієнтів. Взяти позику тут може будь-який безробітний чоловік, якщо він повнолітній громадянин України. Для цього необхідно мати:

 • дійсний паспорт України;
 • ІПН;
 • власну банківську картку будь-якого українського банку.

Сервіс не зажадає довідки з місця роботи та про доходи. Тому не має значення – чи працюєте ви неофіційно або не працюєте взагалі – ви можете взяти позику. Погана кредитна історія також не стане перешкодою, головне – не мати прострочень по поточними позиками. Але і це не все переваги сервісу. Серед них також:

 • перший кредит безробітному – миттєво. Оформляйте першу позику в розмірі до 2500 гривень За 16 хвилин без комісій, щоб в повній мірі оцінити переваги мікропозик;
 • 1,3% – починаючи з другого кредиту. Це найнижчий відсоток на ринку;
 • прозорі умови. Кредитний калькулятор на сайті підрахує суму і термін кредиту з відсотками, які потрібно буде погасити. Більше ніяких додаткових платежів;
 • до 11000 гривень. Стаючи постійним клієнтом компанії, ви можете отримувати більші кредити, аж до 10000 гривень;
 • пролонгація. На випадок якщо клієнт не зможе погасити кредит вчасно, компанія передбачила можливість продовжити термін дії договору.

Як отримати кредит безробітному?

Відвідайте сайт Dinero і дотримуйтесь інструкцій. Щоб оформити позику, виконайте кілька кроків:

 1. Вибрати суму і термін кредитування. Скористайтеся для цього кредитним калькулятором на головній сторінці сайту. Ви відразу ж побачите суму з відсотками.
 2. Заповнити анкету. Вносьте максимум відомостей про себе, щоб підвищити шанси на схвалення заявки, вони обов'язково повинні бути правдивими і не містити помилок.
 3. Дочекатися схвалення позики. Система приймає рішення автоматично, тому на це йде всього п'ять хвилин.

Погасити кредит ще простіше – це можна зробити за допомогою тієї ж картки, на яку надходили гроші, або в касі будь-якого українського банку. Важливо вчасно повернути гроші. Оскільки в разі прострочення почне нараховуватися підвищений відсоток. Якщо ви не впевнені, що зможете погасити позику, скористайтеся пролонгацією позики, щоб уникнути прострочення. Кредит безробітним від Dinero – доступний спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми.