Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти позику онлайн в КредитМаркет?

Сервіс «КредитМаркет» належить «Центру Фінансових Рішень», офіційно зареєстрованої компанії, яка працює відповідно до українських законодавством, а з усіма її юридичними документами можна ознайомитися на сайті. Організація надає споживчі кредити через мережу своїх відділень під цією торговою маркою. компанія «КредитМаркет» працює на ринку вже більше 10 років і має кілька сотень відділень. Оформити кредит в «КредитМаркет» в даний момент можна тільки в відділенні, як готівкою, так і переказом на банківську карту - вибирайте будь-який зручний для вас варіант. «КредитМаркет» прагне пропонувати гнучкі рішення для всіх, хто потребує в грошах на розвиток бізнесу, ремонт, відпустка або покупку техніки. Тому компанія розробила декілька кредитних програм, за якими можна отримувати кредити до 200 тисяч гривень.

Мінімум документів - великий плюс кредитів в «КредитМаркет». За деякими видами позик тут не потрібні застави і поручителі.

Процентна ставка і умови надання кредитів

Річна ставка в «КредитМаркет» залежить від програми кредитування. для оформлення більшості кредитів будуть потрібні тільки паспорт, ІПН, довідка про доходи.

За кредитною програмою «Готівкові» річна ставка становить 11,99%. також стягується разова комісія в розмірі 3% і щомісячна комісія 3,49%. Детально з розрахунком по кредиту можна познайомитися в розділі «Готівкові», проте остаточні умови по кредиту визначаються після отримання від клієнта всіх документів - в індивідуальному порядку. Кредит в «КредитМаркет» за цією програмою доступний позичальникам у віці від 23 до 68 років.

2. «Для семьи»

Кредит оформляється без застави і доступний для кожного громадянина України в віці від 21 до 68 років. Будуть потрібні паспорт, ІПН, довідка про доходи. на сайті не вказується процентна ставка за цим кредитом, однак компанія запевняє, що він вигідніше «Готівкового».

Важлива умова надання кредиту - наявність поручителя, яким може виступити:

 • чоловік або дружина (при наявності свідоцтва про шлюб);

 • діти клієнта у віці від 23 років;

 • батьки клієнта.

Такий вид кредиту дозволяє зробити довгоочікуваний ремонт, важливі покупки для будинки, відпочити всією сім'єю, адже по ньому можна отримати до 200 тисяч гривень, які виплачуються протягом чотирьох років.

3. «Для підприємців»

Ця кредитна програма від «КредитМаркет» дозволяє отримувати позики в розмірі до 100 тисяч гривень для підприємців. Застава не потрібна, а оцінка бізнес відбувається за спрощеною системою. Програма доступна людям в віці від 23 до 68 років, а крім стандартних документів будуть потрібні ще свідоцтво про реєстрацію ФОП, декларація про доходи за останні два звітні квартали.

При оформленні договору не доведеться вносити разову плату, крім того, повертати кошти допускається достроково без комісії. Це відмінний варіант кредиту, який можна використання на розвиток власної справи.

4. «Під заставу авто»

По цій кредитній програмі можна отримати позику в розмірі до 200 000 гривен - до половини оціночної ринкової вартості авто.

КАСКО при цьому «КредитМаркет» не вимагає, що дозволить клієнтові непогано заощадити на оформленні позики. Ще один важливий плюс - позичальник може продовжувати користуватися своїм автомобілем, компанія не забирає його на свою майданчик до погашення. Серед вимог «КредитМаркет» - вік від 23 до 69 років, а крім стандартного пакета документів будуть потрібні документи на автомобіль (не старше 10 років), поліс страхування ОСАГО. Важлива умова - автомобіль не повинен бути запорукою в іншому кредиті, інакше в новому кредиті буде відмовлено.

Після схвалення вашої заявки, залишеної на сайті, необхідно буде показати свій автомобіль кредитного спеціаліста, надати всі потрібні документи, підписати договір. Після цього ви відразу ж отримаєте гроші - готівкою або на банківську карту.

5. «Легко!»

За цією програмою можна оформляти невеликі кредити в розмірі від 1000 до 30 000 гривень. Перевага цього кредиту від «КредитМаркет» - не потрібно довідка про доходи, заставу і поручителі. Це дуже зручно, коли потрібна невелика сума, а звертатися до знайомих або родичів по медичну допомогу не хочеться.

Кредит «Легко!» Від «КредитМаркет» дозволить отримати потрібну суму без зайвих формальностей.

Таким чином в «КредитМаркет» кожен може вибрати відповідну для нього кредитну програму - із заставою або без нього, потрібну суму і на зручний термін. Якщо порівнювати умови компанії з банківським кредитуванням, то «КредитМаркет» має відразу кілька важливих переваг:

 • гнучкість у виборі кредитних програм;

 • прозорість і чесність;

 • швидкість оформлення, без черги;

 • отримання попереднього рішення по кредиту онлайн;

 • акційні пропозиції.

Стаючи постійним клієнтом компанії, ви зможете отримувати нові кредити від «КредитМаркет» на більш вигідних умовах.

«КредитМаркет» пропонує прості і зручні рішення, які дозволяють реалізувати споживачам будь-які цілі - зробити капітальний ремонт, придбати автомобіль, здобути освіту, купити побутову техніку і багато іншого.

Як оформити кредит?

Оскільки компанія спеціалізується на великих споживчих кредитах, оформити позику через інтернет можна. Однак ви можете отримати попереднє рішення онлайн. Виберіть підходящу для вас кредитну програму і заповніть заявку онлайн:

 1. Вкажіть суму і термін кредиту в межах обраної програми.

 2. Вкажіть ваші доходи і витрати.

 3. Залиште ваші ПІБ, контактні дані.

 4. Введіть паспортні дані, ІПН.

 5. Введіть промо-код, якщо є.

 6. Погодьтеся з умовами угоди.

Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку «Оформити кредит» і дочекайтеся рішення. Після попереднього позитивного рішення можна буде звернутися в одне з відділень організації для узгодження умов кредитування і підписання договору.

Як погасити кредит

Погашення кредиту - важливий момент, оскільки невиконання зобов'язань приведе відразу до кількох негативних наслідків: нарахування пені, погіршення кредитної історії, неможливості отримувати нові позики на тих же умовах, що і раніше. Оформляючи кредит в «КредитМаркет», разом з договором ви отримаєте графік погашення, який, як правило, передбачає щомісячне погашення позики рівними частинами (ануїтет). Але якщо ви захочете, то можете повернути гроші достроково без нарахування штрафів і комісії.

Для погашення кредиту можна використовувати будь-який зручний для вас варіант:

 • онлайн на сайті компанії або на сайті EasyPay;

 • в терміналах самообслуговування у відділеннях «КредитМаркет» - ви можете дізнатися про розташування терміналів на сайті на карті відділень;

 • в терміналах EasyPay, IBOX, Regular pay, City24;

 • в відділеннях банків - оплата здійснюється як з комісією, так і без неї.

Суму заборгованості завжди можна дізнатися в «Особистому кабінеті» на сайті «КредитМаркет». Не допускайте прострочень, оскільки це призведе до нарахуванню пені - 0,3% від суми заборгованості за кожен день прострочення. А своєчасне погашення позики дозволить отримувати нові позики на більш вигідних умовах.

У компанії «КредитМаркет» постійно діють приємні акції пропозиції, що дозволяють оформляти позики на ще більш вигідних умовах. В даний момент діє акція «Приведи друга» - це відмінна і дуже проста можливість заробити кошти, які зараховуються в рахунок погашення кредиту. Запропонуйте компанію вашому другу або знайомому - і отримаєте 150-200 гривень на погашення вашого позики, якщо один отримає кредит в «КредитМаркет». Ви можете залучати стільки друзів, скільки захочете, економлячи таким чином на вашому власному кредиті.

Відділення «КредитМаркет» можна знайти у всіх великих містах України. це зручний спосіб отримання коштів і альтернатива банківським кредитам - компанія пропонує більш гнучкі умови надання позик, лояльні вимоги і високу швидкість оформлення кредиту.

Процентна ставка

Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну річну відсоткову ставку (APR), яка становить 135,8%.

При отриманні необхідної грошової суми на 12 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 104,72%) / 12 міс) * 12 міс = 10472 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 10472 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 20472 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 9 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 111,34%) / 12 міс) * 9 міс = 8351 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 8351 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 18351 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 6 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 119,08%) / 12 міс) * 6 міс = 5954 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 5954 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 15954 грн.

При отриманні необхідної грошової суми на 3 місяці, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 135,8%) / 12 міс) * 3 міс = 4465 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 4465 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 14465 грн.

Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 3 місяців до 12 місяців. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. Для цього слід сплатити лише суму відсотків.

Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, так як несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і відмова в наступних кредитах.

Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.