Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Чи можна оформити кредит за 15 хвилин?

Завдяки появі мікрофінансових організацій процес отримання невеликих позик, як правило, до 11000 гривень, став набагато простішим. Отримати кредит за 15 хвилин? Легко! Просто заповніть заявку на сайті компанії Dinero.

Для цього нікуди йти і чекати в черзі не доведеться, буде потрібно тільки доступ в інтернет, а заповнити заявку можна навіть зі смартфона. А з документів – дійсний український паспорт і ІПН. Чи не буде потрібно довідка з роботи і про доходи.

Компанія пред'являє досить лояльні умови до своїх клієнтів, тому отримати кредит тут може будь-яка людина, яка досягла 18-річного віку. Неважливо, чи працюєте ви офіційно, фрілансер ви, студент чи отримуєте пенсію. Кожен може розраховувати на швидку фінансову допомогу від Dinero. Але і це не все переваги сервісу.

Чому варто отримати кредит за 15 хвилин

мікропозик від Dinero – одні з найбільш зручних і вигідних, і ось чому:

  • дуже швидко. Щоб заповнити анкету і отримати рішення, буде потрібно всього 15 хвилин. Це автоматизована система, яка приймає рішення на основі введених користувачем даних. У неї немає вихідних, перерв, вона не допускає помилок. Наступні позики можна отримувати ще швидше, адже всі введені раніше дані будуть збережені;
  • вигідно. Перший кредит за до 4000 гривень кожна людина отримує миттєво. Ніяких прихованих комісій і платежів не передбачається. Наступні видаються під 1,3% – це найнижчий відсоток серед мікропозик;
  • надійно. Система Dinero захищає конфіденційні дані своїх клієнтів, а в процесі прив'язки банківської карти використовується верифікація. Ви можете бути впевнені, що ваші персональні дані і платіжні відомості не потраплять в руки шахраїв;
  • дострокове погашення без комісій. Погашайте, коли це зручно, хоч на наступний день. Ви завжди платите тільки за фактичні дні користування грошима;
  • пролонгація. Чи не можете повернути кредит вчасно? Скористайтеся пролонгацією позики на 7, 14 або 30 днів, просто сплативши комісію. Це дозволить уникнути прострочення і нарахування штрафних відсотків.

Погасити позичку так само просто, як і взяти її. Це робиться за допомогою карти на сайті або в касі банку за реквізитами. Dinero пропонує простий і доступний всім спосіб швидко вирішити короткострокові фінансові проблеми. Кредит за 15 хвилин можна оформити в будь-який час дня і ночі, у вихідні та святкові дні, в будь-якій точці країни.