Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Crediton: онлайн-кредити й не тільки

Завдяки інтернету й новим технологіям виконання фінансових операції набагато спростилося. Тепер ми можемо відправляти гроші з карту на карту миттєво, здійснювати покупки в зарубіжних інтернет-магазинах, оплачувати податки і отримувати кредити.

Один зі зручних сервісів, де можна оформити кредит, – компанія Crediton. Це мікрокредитна фінансова компанія, яка спеціалізується на виданні невеликих позик на короткий термін.

Це хороший варіант, якщо гроші знадобилися терміново, а звертатися до родичів не хочеться, і на похід в банк немає часу. Все, що потрібно тут – заповнити заявку онлайн.

Що таке Мікрокредитний сервіс Crediton?

Crediton – онлайн-сервіс, з яким безпечно працювати оскільки він офіційно зареєстрований і має ліцензію на надання фінансових послуг. З усіма юридичними документами можна ознайомитися на сайті сервісу.

Ще одина причина не боятися отримувати кредит через сайт компанії – шифрування даних. Ви можете побачити значок замка на початку адресного рядка, який вказує на наявність сертифіката шифрування даних. Завдяки йому всі дані, які ви залишаєте на сайті, захищені від перехоплення шахраями.

Для Crediton не існує поганих клієнтів. Оформити кредит тут може практично будь-яка людина, незалежно від рівня доходів, соціального статусу та кредитної історії. Головне, щоб на момент оформлення у вас не було прострочень по іншим активним позиками.

Основні умови отримання кредиту в Crediton

Тут можна оформити позику до 10000 гривень, але при першому зверненні доступна сума позики становить 4000 гривень. Оформити перший кредит можна на 28 днів, наступні – до 6 місяців.

Відсоткова ставка в Crediton досить висока – 1,8%, які нараховуються щодня. Тому, наприклад, оформивши позику на 1000 гривень на 10 днів, в кінці терміну кредитування необхідно буде виплатити 1180 гривень.

Щоб оформити мікропозику в Crediton, потрібно мати:

  • вік від 18 років;
  • паспорт та ІПН;
  • карту будь-якого українського банку.

Позику можна офорити в будь-який час дня і ночі, у вихідні та святкові дні. Оскільки дані позичальника аналізує комп'ютерний алгоритм, а він працює без вихідних та перерв.

Ніякі документи, крім паспорта та ІПН більше не потрібні – ні довідка про доходи, ні про працевлаштування, ні про судимість. Застава та поручителі також не потрібні.

Як оформити кредит в Crediton?

Crediton – це онлайн-сервіс, тому весь процес оформлення позики здійснюється онлайн на сайті компанії. Ви можете зробити це з будь-якого пристрою, підключеного до мережі, який є у вас під рукою – ноутбук, планшет або смартфон. Все досить просто:

  1. Скористайтеся кредитним калькулятором. Він покаже, скільки потрібно буде заплатити в результаті.

  2. Заповніть анкету. Її потрібно заповнювати українською мовою. Туди вводяться особисті дані, паспортні, контактні.

  3. Отримайте рішення і гроші на карту.

Як правило, весь процес не триває довше 15 хвилин. На що слід звернути увагу? У процесі роботи з сайтом вам необхідно верифікувати банківську карту. Вона повинна бути випущена на ваше ім'я. Використання чужої карти розцінюється кредитними сервісами як шахрайство. На рахунку повинні бути кілька гривень, оскільки невелика сума, як правило, в межах 1 гривні, буде тимчасово заморожена. Сума заморозки прийде у вигляді коду на ваш телефон. Цей код потрібно буде ввести на сайті Crediton в спеціальне поле.

Обов'язково перевірте всі введені дані у вашій анкеті, оскільки навіть невелика помилка може стати причиною відмови у видачі кредиту. В анкеті є як обов'язкові, так і необов'язкові поля, але чим більше інформації ви про себе надасте, тим вищі шанси на отримання мікропозик.

Як повернути кредит Crediton?

Дуже важливо повернути позику Crediton вчасно. Оскільки відсотки нараховуються щодня, чим довше ви користуєтеся засобами, тим більше доведеться заплатити. А в разі прострочення почне нараховуватися пеня, штрафні відсотки.

Якщо в якийсь момент ви розумієте, що не вкладаєтеся в передбачуваний кредитний термін, скористайтеся пролонгацією позики. Це дозволить вам не піти в прострочення і продовжити користуватися грошима згідно вашої процентної ставки.

Повернути кредит найпростіше за допомогою сайту Crediton, для цього достатньо скористатися своєю банківською карткою. В Особистому кабінеті ви знайдете опцію погашення кредиту і завжди будете в курсі всіх нарахованих відсотків. Також можна скористатися інтернет-банкінгом вашого банку для оплати кредиту за реквізитами.

Якщо ви хочете погасити позику Crediton готівкою, ви зможете зробити це за допомогою терміналів самообслуговування City24, EasyPay (можна також скористатися онлайн-сервісом EasyPay), iBox. В меню банківських операцій ви знайдете сервіс Crediton. Просто дотримуйтесь інструкцій системи.

Якщо з якоїсь причини ці сервіси вам не підходять, ви також можете погасити мікрокредит в касі будь-якого українського банку за реквізитами. Але враховуйте, що банківський переказ може оброблятися до трьох робочих днів, тому його потрібно виконати заздалегідь і обов'язково зберегти квитанцію.

Після успішного погашення першої позики ви зможете розраховувати на більші позики. Крім того, це також можливість поліпшити свою кредитну історію.

Додаткові сервіси Crediton

Компанія Crediton також пропонує деякі інші фінансові послуги. Так, на сайті компанії ви можете виконувати перекази з карти на карту будь-яких українських банків. Для цього потрібно ввести всі дані своєї карти і номер картки одержувача.

Ще одна цікава послуга сервісу – Кредит Карма. Це власна версія кредитної історії від Crediton. Сервіс оцінить ваші дані й дасть відповідь – наскільки ви привабливий клієнт для кредитних організацій. Однак на відміну від кредитної історії, Кредит Карма також надасть вам рекомендації щодо поліпшення вашого фінансового становища. Сервіс Crediton стане вашим надійним фінансовим партнером.