Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
Вік від 18 років
Наявність дійсної банківської карти
Наявність дійсного паспорту
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Експрес-кредит онлайн

Кредит експрес онлайн – це популярний зараз вид кредитування, який має свою специфіку, про яку варто поговорити. Основні характеристики експрес-онлайн кредитування – це невеликі суми позики, що видаються через інтернет на карту клієнта. Схожі пропозиції роблять і банки, проте між ними є суттєва різниця.

Кредит експрес від МФО і банку: в чому різниця?

В банках теж видають « швидкий » кредит. Однак « швидким » є тільки сама видача грошей. Позичальник отримує кредит за допомогою карти, яка вже має бути у нього. А ось для отримання самої картки доведеться сходити в банк, стати його клієнтом і встановити ліміт (який – банк вирішить сам). Таким чином, « швидкий » банківський кредит є таким тільки для діючих банківських клієнтів.

Мікрофінансова організація Dinero пропонує принципово інший підхід: мікропозики видаються на карту будь-якого банку, яка вже є у позичальника. Взяти кредит експрес може хто завгодно: заявку на нього оформляють на сайті організації за допомогою електронної форми. Розглядає заявку автоматизований алгоритм, а гроші надходять на зазначену карту.

Чому отримати кредит Dinero – це просто?

Кредит експрес онлайн отримати простіше, ніж позики в банку. Річ у тім, що організація-кредитор набагато лояльніше ставиться до потенційних позичальників. Кредит тут дають навіть тим особам, яким частіше відмовляють. У такі групи ризику зазвичай входять:

  • студенти, яким немає 21 років;
  • пенсіонери;
  • особи з поганою кредитною історією;
  • люди, що мали в минулому судимість;
  • ті, хто не може надати довідку про доходи, хоча має можливість виплатити позику.

Організація Dinero відмовилася від практики відхиляти заявки таких осіб. Перш за все, річ у тім, що МФО видають тільки невеликі суми на короткий термін. Також позичальника дисциплінує ризик отримати солідні штрафи за порушення кредитних зобов'язань. І, звичайно, Dinero розуміє, що людина з будь-яким соціальним статусом здатна зазнавати тимчасових фінансових труднощів, і це не є приводом, аби записувати її в групу ризику.

Як беруть мікрокредити?

Для початку слід зрозуміти, яка сума потрібна. Багато грошей – це, звісно, добре, але на всю суму будуть нараховуватися відсотки. Тож слід оформляти позику без « запасу » ;, тільки на невідкладні потреби. Команда Dinero готова видати в перший раз клієнту суму до 4000 гривень. Далі – більше.

Слід розуміти, що кредит експрес – це саме гроші до зарплати. Він не розрахований на великі покупки і багатоетапний термін погашення. Позичальник повинен розрахувати суму кредиту так, щоб погасити її з одного разу. Так, в Dinero передбачені відстрочки з виплати позики на 7 або навіть 14 днів, але вони можуть бути застосовані тільки тоді, коли позичальник виплатив відсотки. Яку суму доведеться заплатити в кінці – допоможе зрозуміти кредитний калькулятор.

А за першої співпраці з Dinero кредит експрес видається безкоштовно: на суму до 3000 відсотки нараховуватися не будуть. До речі, у цій організації найвигідніший на ринку відсоток серед інших МФО – 1,3%.

Послуга онлайн – зручна послуга

В Dinero кредит експрес можна отримати онлайн. У такої форми роботи багато переваг:

  • кредит видається швидко. Немає необхідності кудись йти і стояти в черзі;
  • заявка обробляється автоматично. Виключена ймовірність того, що співробітник кредитного відділу буде упереджений або помилиться. Сам процес розгляду заявки триває 5-10 хвилин;
  • на сайті Dinero є всі умови кредитування, а у клієнта достатньо часу їх вивчити. За необхідності можна зателефонувати консультанту;
  • звернення онлайн конфіденційно. Ні знайомі, ні колеги не побачать, як позичальник йде в офіс організації;
  • кредит експрес видається на будь-яку активну карту позичальника. Додаткову карту отримувати не потрібно.

До того ж, у потенційного позичальника є можливість почитати відгуки у клієнтів організації, вивчити огляди і скласти свою думку щодо МФО.

Позики експрес можна порівняти зі швидкою фінансовою допомогою. Вони видаються на короткий термін, мають оптимальний для вирішення фінансових труднощів обсяг, і отримати їх можна за кілька хвилин. Швидкість і лояльне ставлення до клієнтів роблять мікропозики експрес все більш затребуваними у населення.