Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Експрес-кредит онлайн

Кредит експрес онлайн - це популярний зараз вид кредитування, який має свою специфіку, про яку варто поговорити. Основні характеристики експрес-онлайн кредитування - це невеликі суми позики, що видаються через інтернет на карту клієнта. Схожі пропозиції роблять і банки, проте між ними є істотна різниця.

Кредит експрес від МФО і банку: в чому різниця? 

У банках теж видають «швидкий» кредит. Однак «швидкою» є тільки сама видача грошей. Позичальник отримує кредит за допомогою карти, яка вже має бути у нього. А ось для отримання самої картки доведеться сходити в банк, стати його клієнтом і встановити ліміт (який - банк вирішить сам). Таким чином, «швидкий» банківський кредит є таким тільки для діючих банківських клієнтів. Мікрофінансова організація Dinero пропонує принципово інший підхід: мікропозики видаються на карту будь-якого банку, яка вже є у позичальника. Взяти кредит експрес може хто завгодно: заявку на нього оформляють на сайті організації за допомогою електронної форми. Розглядає заявку автоматизований алгоритм, а гроші надходять на зазначену карту.

Чому отримати кредит Dinero - це просто? 

Кредит експрес онлайн отримати простіше, ніж позики в банку. Справа в тому, що організація-кредитор набагато лояльніше ставиться до потенційних позичальників. Кредит тут дають навіть тим особам, яким частіше відмовляють. У такі групи ризику зазвичай входять:

 • студенти, яким немає 21 років; 
 • пенсіонери; 
 • особи з поганою кредитною історією; 
 • люди, що мали в минулому судимість; 
 • ті, хто не може надати довідку про доходи, хоча має можливість виплатити позику. 

Організація Dinero відмовилася від практики відмовляти таким особам. Перш за все, справа в тому, що МФО видають тільки невеликі суми на короткий термін. Також позичальника дисциплінує ризик отримати солідні штрафи за порушення кредитних зобов'язань. І, звичайно, Dinero розуміє, що людина з будь-яким соціальним статусом здатна відчувати тимчасові фінансові труднощі, а записувати її в групу ризику зовсім не привід.

Як беруть мікрокредити? 

Для початку потрібно зрозуміти, яка сума потрібна. Багато грошей - це, звичайно, добре, але на всю суму будуть нараховуватися відсотки. Так що слід оформляти позику без «запасу», тільки на невідкладні потреби. Команда Dinero готова видати в перший раз клієнту суму до 4000 гривень. Далі більше.

Слід розуміти, що кредит експрес - це саме гроші до зарплати. Він не розрахований на великі покупки і багатоетапний термін погашення. Позичальник повинен розрахувати суму кредиту так, щоб погасити її з одного разу. Так, в Dinero передбачені відстрочки з виплати позики на 7 або навіть 14 днів, але вони можуть бути застосовані тільки тоді, коли позичальник виплатив відсотки. Яку суму доведеться заплатити в кінці - допоможе зрозуміти кредитний калькулятор.

А при першій співпраці з Dinero кредит експрес видається безкоштовно: на суму до 3000 при першому зверненні відсотки нараховуватися не будуть. До речі, у цій організації найвигідніший на ринку відсоток серед інших МФО - 1,3%.

Послуга онлайн - зручна послуга 

У Dinero кредит експрес можна отримати онлайн. У такої форми роботи багато переваг:

 • Кредит видається швидко. Немає необхідності кудись йти і стояти в черзі.
 • Заявка обробляється автоматично. Виключена ймовірність того, що співробітник кредитного відділу буде упереджений або помилиться. Сам процес розгляду заявки займає 5-10 хвилин.
 • На сайті Dinero є всі умови кредитування, а у клієнта достатньо часу їх вивчити. При необхідності можна зателефонувати консультанту.
 • Звернення онлайн конфіденційно. Ні знайомі, ні колеги не побачать, як позичальник йде в офіс організації.
 • Кредит експрес видається на будь-яку активну карту позичальника. Додаткову карту отримувати не потрібно.

До того ж, у потенційного позичальника є можливість почитати відгуки клієнтів організації, вивчити огляди і скласти свою думку щодо МФО. Позики експрес можна порівняти зі швидкою фінансовою допомогою. Вони видаються на короткий термін, мають оптимальний для вирішення фінансових труднощів обсяг і отримати їх можна за кілька хвилин. Швидкість і лояльне ставлення до клієнтів роблять мікропозики експрес все більш затребуваними у населення.

Як оформити експрес-кредит

Звичайній людині взяти експрес-займ в Україні, звернувшись в банк, досить складно. І справа навіть не в тому, що доведеться збирати великий пакет документів. Банківський кредит розрахований зовсім на інші умови - солідну суму і тривале погашення. Інакше видавати гроші їм просто невигідно, адже необхідно оплачувати оренду офісу, забезпечувати роботою великий штат співробітників. Ну і прибуток, звичайно, ніхто не відміняв.

У МФО все влаштовано зовсім інакше. Експрес-позики через інтернет - це основний вид діяльності таких компаній. Тому тут на схвалення заявки не впливають такі фактори, як погана кредитна історія, неможливість надати довідки або відсутність поручителів. Гроші видаються практично моментально, це видно навіть з назви - «кредит-експрес». В Україні такі позики пропонує безліч організацій, але саме «Дінеро» надає найбільш вигідні умови та зручну процедуру оформлення. Вам необхідно зробити лише три кроки:

 • Скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним в верхній частині кожної сторінки сайту, вибрати термін кредитування і потрібну суму, а потім натиснути кнопку «Подати заявку».
 • Заповнити невелику анкету - ввести дані паспорта та ідентифікаційного коду, а також вказати номер телефону для зв'язку. Додатково слід вказати номер телефону когось з родичів або знайомих. Це робиться для того, що не втратити зв'язок з позичальником при зміні номера або втраті смартфона. Набридати дзвінками і недоречними питаннями ніхто не буде.
 • «Прив'язати» банківську карту, слідуючи підказкам сервісу, відправити заявку і дочекатися рішення. Зазвичай це займає не більше 10-15 хвилин, після чого гроші перераховуються на карту.

Зверніть увагу! Dinero переводить експрес-гроші на карту саме в онлайн-режимі. Якщо вам терміново потрібна готівка, зняти їх можна в найближчому до будинку банкоматі

Хто ризикує отримати відмову

Оформити займ експрес на карту будь-якого банку можуть всі громадяни України, незалежно від свого соціального статусу і матеріального становища. Це прекрасна пропозиція для тих, хто встиг наставити плям на своїй фінансовій репутації і має погану кредитну історію.

Хоча відсоток по відмовах у видачі швидких позик в «Дінеро» наближений до нуля, є мінімум дві причини, наявність яких не дозволить отримати гроші. 

 • Перша - це банальна помилка, яка була допущена при оформленні заявки. Для обробки даних і прийняття рішення про видачу кредиту сервіс Dinero використовує спеціальний комп'ютерний алгоритм - простіше кажучи робота, який порівнює дані з анкети з тими відомостями, що є про людину в податковій інспекції, паспортному столі, базах поліції, бюро кредитних історій та інших організаціях. Якщо при введенні даних була допущена помилка, робот просто не знайде збігів і прийме рішення відмовити в кредиті на тій підставі, що такої людини не існує. Якщо так сталося, просто спробуйте подати заявку знову, через пару годин або на наступний день. При цьому уважно стежте за тим, щоб не допустити помилку.
 • Друга причина - це наявність у потенційного позичальника простроченого кредиту, оформленого в іншій організації. Позики «Дінеро» не призначені для перекредитування, тому для того, щоб заявка була схвалена, попередній кредит доведеться погасити. Ну або хоча б ліквідувати прострочення, вчасно виконуючи взяті на себе фінансові зобов'язання.

У всіх інших випадках ви можете сміливо подавати заявку, не побоюючись отримати відмову. 

Що робити, якщо повернути гроші в строк не виходить

Позику експрес на тривалий термін в Dinero не дадуть - максимальний термін кредитування становить 30 днів. Але якщо до призначеного терміну ви не можете повернути позичену суму, впадати у відчай не варто. Ви можете в будь-який момент продовжити позику на такий же термін, сплативши тільки відсотки, нараховані до цього часу.

Продовжувати термін дії договору можна скільки завгодно раз. Крім того, «Дінеро» - це один з небагатьох сервісів онлайн-кредитування, який дозволяє погасити позику частково. Це означає, що до призначеного терміну ви можете внести ту суму, яка є в наявності, а на залишок оформити пролонгацію. Це дає можливість поступово зменшувати суму заборгованості, не дозволяючи зіпсувати кредитну історію і допустити застосування штрафних санкцій.