Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в QuickMoney?

Практика показує, що найчастіше людям потрібні не великі позики на автомобіль або житло, а короткострокові – до зарплати. Добре, якщо є кредитна карта з потрібною сумою, але якщо такої кредитки немає, то швидко оформити її не вдасться, а банки не завжди відразу встановлюють ліміт в кілька тисяч гривень. Якщо потрібна саме невелика сума, краще звернутися за допомогою в мікрокредитний сервіс, такий як QMoney.

QuickMoney – мікрокредитний фінансовий сервіс, де кожен бажаючий може отримати невеликий кредит на будь-які потреби. Сервіс Qmoney працює відповідно до українського законодавства, що підтверджується наявністю коду ЕГРОПУ 40849234. Компанія зареєстрована як ТОВ «КВІК МАНІ».

Компанія QMoney з метою залучення нових клієнтів розробила акційну пропозицію «Кредит до 500 грн За 16 хвилин». Усі нові клієнти можуть оформити першу позику на 500 гривень За 16 хвилин (фактично 0,01% в день). Це означає, що при оформленні кредиту в розмірі 500 гривень на 10 днів, потрібно буде повернути 500 гривень 50 копійок. Це хороший спосіб випробувати можливості сервісу, нічим не ризикуючи, а також заявити про себе, як про відповідального клієнта, який вчасно повертає позики.

Однак при першому зверненні доступна і більша сума – до 3 000 гривень. Повторні кредити – до 10 000 гривень. На термін до 90 днів. Більш тривалий термін кредитування відрізняє Qmoney від багатьох інших мікрокредітних сервісів, які обмежують період користування коштами 30 днями.

Розмір процентної ставки в Qmoney становить 1,75%. Однак компанія постійно пропонує нові програми лояльності та акції, які дозволяють користуватися позиковими засобами за зниженою відсотковою ставкою і оформляти всі більші позики.

QMoney прагне зробити кредитування простим і доступним кожному. Сервісу не цікаво, для чого береться позика, він не вимагає великої кількості документів. Якщо потрібна невелика сума, яку планується повернути через кілька днів, мікропозика від QMoney – це краще рішення:

  • все можна оформити онлайн, а гроші отримати на особисту банківську карту. Йти нікуди не потрібно і навіть чекати кур'єра для підписання договору не доведеться;
  • сервіс готовий надати допомогу будь-якій людині – студенту, пенсіонеру, без офіційного працевлаштування;
  • мінімум документів. Потрібні тільки паспорт, ІПН, особиста банківська картка; застава не потрібна, тому ви не ризикуєте цінними речами.

Умови кредитування Qmoney

Qmoney – лояльний сервіс, але все ж він висуває низку базових вимог до своїх позичальників. Таких як:

  • повноліття;
  • українське громадянство;
  • наявність карти будь-якого українського банку.

Оформляючи кредит в Qmoney, ви будете знати, скільки доведеться заплатити в кінці терміну кредитування. Система відразу ж повідомить вам суму і дату погашення боргу. Більше ніяких прихованих комісій і додаткових платежів.

Заповнювати заявку на кредит можна в будь-який час, оскільки в онлайн-сервісу немає вихідних, перерв і святкових днів. Ви також можете зробити це з будь-якого пристрою з доступом в інтернет – сайт адаптований під різні мобільні системи. Тому ви маєте змогу офорити кредит у будь-якому зручному для вас місці. Кредити доступні по всій країні, крім зони проведення АТО. Компанія гарантує конфіденційність видачі кредитів і надійно захищає персональні дані своїх користувачів, що підтверджується наявністю сертифіката COMODO.

Головним фактором отримання позитивного рішення по кредиту є кредитна історія позичальника. Найкращий варіант, якщо у вас не буде боргів по порушеним позикам, прострочення також не допускаються. Низький кредитний рейтинг не завжди стає причиною відмови в кредиті, все ж система Qmoney оцінює клієнта відразу за кількома критеріями, але чим вище цей рейтинг, тим вище шанси отримати кредит.

Для отримання кредиту в Qmoney потрібно тільки заповнити заявку-анкету на сайті. Процес оформлення виглядає так:

  • виберіть суму і термін кредитування;
  • заповніть анкету з паспортними, персональними даними;
  • введіть дані банківської картки і верифікуйте її;
  • отримаєте рішення і гроші на карту.

Вкрай важливо заповнювати анкету без помилок, вказуючи тільки правдиві відомості про себе, оскільки вони будуть перевірені. Невірні ПІБ, паспортні дані, чужа банківська карта – все це послужить причиною миттєвого відхилення заявки.

Рішення по вашому кредиту ви отримаєте в СМС повідомленні на ваш контактний номер, стежити за статусом заявки можна в Особистому кабінеті на сайті.

Якщо під час заповнення анкети Qmoney щось буде неясно, ви завжди можете скористатися підказками – значок підказки є у кожного поля анкети.

Щоб отримати кредит необхідно всього 15-20 хвилин, час на заповнення анкети. Рішення приймається автоматично і дуже швидко. Кожна наступна позика буде оформлюватися миттєво, адже дані про вас, інфорамція про погашення кредиту вже в системі.

Не забувайте про необхідність вчасно погашати всі позики, оскільки прострочення приведуть до нарахування пені, штрафних відсотків і погіршення кредитного рейтингу. А це в свою чергу буде знижувати шанси на отримання нових кредитів не тільки в Qmoney, але і в будь-яких інших кредитних організаціях.

Погасити кредит Qmoney дуже просто – для цього можна скористатися будь-якою банківською картою, вибравши опцію погашення на сайті, в терміналах самообслуговування (повний список можна знайти на сайті), банківським переказом в касі будь-якого українського банку. Зробити це потрібно не пізніше останнього дня користування позикою, зазначеного в вашому кредитному договорі.