Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


«Ваша Готівочка»: швидкий і доступний кредит

Мікрокредитування досить міцно влаштувалося на українському фінансовому ринку. Сьогодні існує кілька десятків компаній, де можна оформити мікрозаем швидко і без зайвого головного болю. «Ваша Готівочка» - це одна з найвідоміших мікрофінансових організацій на українському ринку, що з'явилися понад 5 років тому в Миколаєві. Сьогодні «Ваша Готівочка» є в практично будь-якому великому місті країни. Українці цінують сервіс за швидкість і простоту.

Умови кредитування

Співпрацювати з сервісом «Ваша Готівочкі» не тільки зручно, але й вигідно. Так, ви можете взяти перший кредит практично безкоштовно - під 0,1%. Тобто, якщо ви, наприклад, оформляєте 1000 гривень, переплата складе рівно 1 гривню на день. До речі, ніякі комісії не взімаются.Ставка на повторні позики набагато вище - 1,62% - 2,23%. Не забувайте, що відсотки нараховуються щодня, тому важливо погашати кредит вчасно. Компанія пропонує кредити в розмірі від 300 до 23000 гривень.

На головній сторінці сайту «Вашої Готівочкі» є кредитний калькулятор, дозволяє зорієнтуватися в остаточній сумі повернення. Для отримання результату потрібно пересувати повзунки калькулятора до потрібних значень.

Хто тут може отримати кредит?

Як і будь-яка інша фінансова компанія, онлайн-сервіс «Ваша Готівочка» висуває деякі вимоги до позичальників, однак їх не можна назвати суворими. Серед цих вимог:

 • наявність паспорта України;

 • вік від 18 до 75 років;

 • наявність особистої електронної пошти;

 • наявність активної банківської карти з сумою в межах 5 гривень;

 • наявність телефону.

А тепер про те, що не потрібно для отримання кредиту в «Вашої Готівочке». це довідка про доходи або місце роботи, довідка про склад сім'ї. Застава та ваші поручителі не потрібні. З документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код.

Переваги співпраці з «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» готова стати вашим надійним фінансовим партнером. щоб переконатися в цьому, подивіться на переваги співпраці з онлайн-сервісом:

 • всього 15 хвилин на оформлення кредиту;

 • кредит можна погасити достроково без штрафів;

 • персональні дані клієнтів під надійним захистом;

 • ніяких прихованих переплат, комісій;

 • кредит можна продовжити;

 • програма лояльності для постійних клієнтів.

Покрокова інструкція оформлення кредиту

Більшість клієнтів МФО, які працюють онлайн, звертаються за кредитом вперше. Тому варто пояснити, як працює сервіс «Ваша Готівочка».

 1. За допомогою кредитного калькулятора на сайті «Вашої Готівочкі» потрібно визначити, яка сума і на який термін потрібна. слід уважно ознайомитися з підсумковою сумою до оплати. Вона повинна бути посильною для вас. Якщо все влаштовує, натискаємо кнопку «Отримати позику».

 2. Потрібно заповнити форму реєстрації. Тут вводять мінімум інформації про себе: ПІБ, дату народження, ІПН. У цей момент система вже почне аналізувати, схвалювати заявку чи ні. На цьому ж етапі потрібно уважно вивчити кредитний договір і правила співпраці.

 3. На вказаний номер телефону прийде цифровий код, який потрібно ввести в поле на сторінці. Після цього натискаємо кнопку "Увійти".

 4. Відкривається «Особистий кабінет», де можна або оформити ваш новий кредит, або повернути існуючий. Нас цікавить кнопка «Оформити нову позику».

 5. На цьому етапі потрібно знову ввести суму кредитування і вибрати спосіб отримання грошей. Доступні варіанти: переказ на карту або готівкою в одному з відділень «Вашої Готівочки».

 6. Якщо гроші повинні надійти на вашу карту, то її потрібно верифікувати. Вводять номер карти, термін її дії та спеціальний код. Після цього з вашої картки буде списана невелика сума - в межах 5 гривень. Яку саме суму - ви дізнаєтеся з повідомлення. її потрібно ввести в графу «Контрольна сума». Якщо все введено правильно, приступаємо до заповнення анкети.

 7. Анкета (вона ж заявка) складається з ряду питань про ваше місце проживання, роботи, статус, сімейний стан, освіту і т. д. Буде потрібно вказати дані близького друга або родича.

 8. Коли всі поля заповнені, натискаємо «Відправити заявку».

Система-автомат «Вашої Готівочки» розглядатиме звернення протягом декількох хвилин. Відповідь прийде у вигляді повідомлення або електронного листа. Після цього «Ваша Готівочка» перерахує гроші на карту.

Чому можуть відмовити в кредиті?

«Ваша Готівочка» видає позики широкому колу позичальників, але не всім. ось найпоширеніші причини відмови:

 • у потенційного клієнта є невиплачений кредит, або позика, яку погасили зовсім недавно. Кредитна політика компанії така: позичальнику буде занадто складно виплачувати два кредити, тому брати їх потрібно не одночасно. Іноді буває так, що в бюро кредитних історій ще не внесли дані про погашення позики. Тоді система буде визначати такого позичальника як боржника. щоб виправити ситуацію, можна зв'язатися з бюро і попросити перевірити факт погашення попереднього боргу. Після оновлення інформації в базі бюро можна подати іншу заявку;

 • інформація означена неправильно. Будь-яка похибка або помилка сприймається системою як помилкова інформація. Система «Вашої Готівочки» одразу ж відмовляє у видачі коштів. перевірте всі поля і спробуйте ще раз;

 • у кредитної картки закінчився термін дії. У цьому випадку карту потрібно замінити. Інші причини - ви неправильно ввели її номер або ж на ній недостатньо коштів для верифікації. Заведіть нову карту, правильно перепишіть її номер і залиште на балансі кілька гривень.

В окремих випадках відмова надходить через технічну несправність самого сайту. Тоді потрібно звернутися в службу підтримки «Вашої Готівочки».

Як повернути борг

Клієнтам «Вашої Готівочкі» доступні кілька способів повернути кредит. це можна зробити онлайн в «Особистому кабінеті» або ж в найближчому до вас відділенні компанії. Підійде також відділення будь-якого українського банку, де можна зробити грошовий переказ. Реквізити компанії є на сайті. Крім того, ви можете скористатися зручним терміналом самообслуговування. А якщо у вас є питання, то менеджери «Вашої Готівочки» дадуть відповідь по телефону і дадуть потрібні консультації.

Відсоткова ставка

Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати відсоткову ставку: вона лежить у межах від 1,62% до 2,33% на день. Залежить вона від суми кредиту та строку.

Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 7 до 30 днів. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. Для цього слід сплатити лише суму відсотків.

Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, так як несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і відмова в наступних кредитах.

Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.