Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Mazilla?

Mazilla – це онлайн-сервіс, який допомагає отримати кредит у мікрофінансовій організації. Багато людей перед тим, як звернутися до будь-якої МФО обдумують: чи видадуть кредит особисто їм? Дійсно, у різних компаній-кредиторів різні вимоги до позичальника. Шанси на схвалення заявки залежать від різних факторів, і пересічний українець не завжди здатний відразу оцінити їх. Онлайн-сервіс «Мазілла» якраз підбирає той кредит, який підходить конкретному клієнтові.

Як це працює?

Для того, щоб скористатися послугами Mazilla, потрібно заповнити на сайті компанії заявку, вказавши паспортні дані, контакти, суму бажаної позики і термін, на який потрібен кредит. Після цього автоматичний алгоритм проаналізує цю заявку і дані про вас з відкритих джерел, а потім запропонує список з кількох кредитних продуктів від різних компаній. Вже серед них ви зможете вибрати найкращий варіант.

Послуга не безкоштовна – вона коштує 79 гривень на місяць. За ці гроші користувач отримує список з тих МФО і кредитних продуктів, які видадуть позику з найбільшим ступенем ймовірності. Окрім того, сервіс пропонує не тільки кредити, але й кредитні карти – щоб можна було користуватися позиками постійно.

Кому доступний сервіс?

У «Мазіллі» діють такі ж умови, як і у більшості МФО:

  • вік від 18 років і старше;
  • громадянство України;
  • банківська карта будь-якого українського банку;
  • наявність мобільного телефону.

Оскільки ці онлайн-послуги платні, на карті, яку вказує користувач, повинна бути сума не менше 79 гривень – саме стільки коштують послуги сервісу.

Як оформити анкету?

Оформити та подати анкету на кредит тут навіть простіше, ніж на сайтах МФО, адже заповнювати доводиться менше полів. Також не потрібно збирати документи, шукати поручителів і підбирати заставу. Все відбувається онлайн за кілька хвилин. Для цього потрібно виконати три простих кроки:

  1. Створити на сайті компанії аккаунт, вказавши свої ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти. Також потрібно буде обов'язково ознайомитися з умовами, на яких працює «Мазілла».

  2. Ввести паспортні дані. На цьому етапі потрібно бути максимально уважним, щоб без помилок перенести всі дані в поля на сайті.

  3. Дочекатися результатів. Обробка анкети відбувається у реальному часі, тож вже через кілька хвилин потенційний позичальник отримує список компаній, які з найбільшою ймовірностю видадуть позику. Можна відразу переходити на їх сайти і відправляти заявки на отримання грошей.

Ще одна послуга, яку отримують користувачі, – це рейтинг фінансового здоров'я. Абсолютно всі взяті кредити переносяться в особисту кредитну історію позичальника. Коли кредит погашений, кредитний рейтинг збільшується. Коли з'являються прострочення – рейтинг падає. Чим він вищий, тим з більшою ймовірністю людині дадуть більшу позику на довший термін.

Чому цей сервіс корисний?

Mazilla не видає кошти, а тільки знаходить ту організацію, яка надасть кредит – так компанія економить час клієнта. По-перше, існує багато мікрофінансових організацій, готових видати кредит, і в них легко заплутатися. По-друге, ці організації мають різний відсоток схвалення заявки, а причини, за якими заявки відхиляються, не повідомляються. Це означає, що клієнт, звернувшись в одну організацію, ризикує отримати відмову і витратити час. Інакше кажучи, Mazilla допомагає відразу знайти того кредитора, який не відмовить.

Це безпечно?

Це конфіденційний сервіс. Він захищає дані користувача, так що спілкування з кредиторами буде безпечним. Ніхто не дізнається, що ви зверталися в «Мазіллу», поки ви самі про це не повідомите. Адже ніхто не побачить, як ви прямуєте до банку або офісу кредитора. Також не потрібна довідка про доходи з бухгалтерії, яка знищує навіть видимість конфіденційності на роботі.

Деякі МФО вимагають номери телефонів родичів і знайомих позичальника з метою підтвердження його особистості. Mazilla не вимагає цієї інформації, оскільки сервіс не оформлює кредит, а лише надає список компаній, які можуть його видати. Спілкування з фахівцями по телефону теж можна залишити на потім – взаємодія з Mazilla відбувається лише за допомогою СМС.

Партнери «Мазілли» – це ліцензовані в Україні фінансові організації. З їх дозвільними документами можна ознайомитися на сайтах цих компаній.

Кілька порад щодо роботи з сервісом

Щоб гарантовано знайти найбільш підходящу для себе компанію-кредитора, не зайвим буде скористатися нашими порадами:

  • завжди спочатку читайте правила користування сервісом. Перед тим, як погодитися на отримання послуги, потрібно дізнатися про неї якомога більше. Ця порада стане в нагоді і тоді, коли ви будете брати кредит: уважно вивчайте договір;
  • вказуйте лише актуальну інформацію. Якщо ви помилилися в номері телефону, то Mazilla просто не зможе з вами зв'язатися. А якщо помилка буде в інших даних, то система просто не розгляне вашу анкету;
  • не забувайте про службу техпідтримки. У «Мазіллі» готові цілодобово давати відповіді на питання і підказувати, що і, як заповнити.

Якщо ж ви з якихось причин більше не хочете користуватися Mazilla, то від її послуг можна відмовитися в «Особистому кабінеті». Після цього гроші за користування послугою стягуватися не будуть.