Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Бистрозайм: коли терміново знадобилися гроші

Компанія «Бистрозайм» однією з перших з'явилася на ринку мікрокредитування в Україні. Досі цей сервіс користується великою популярністю у людей, яким потрібні гроші в борг, але яким недоступно банківське кредитування. «Бистрозайм» готовий видавати позики за кілька хвилин без прихованих платежів і внесків. Зробити це можна як у відділенні компанії, так і онлайн.


На яких умовах видається позика?

Є два способи отримати гроші в «Бистрозайме». Це особиста зустріч в офісі кредитора і отримання кредиту онлайн на карту. процес оформлення кредиту в цих двох випадках буде відрізнятися. «Бистрозайм» видає позики в розмірі від 300 до 23 000. У багатьох інших МФО встановлений ліміт на першу позику. Однак «Бистрозайм» готовий з першого разу видати своєму клієнтові суму в межах 15 000. Ще одна хороша новина для нових клієнтів «Бистрозайма»: при оформленні першої позики відсоткова ставка складає 0,1%.


Отримати гроші в «Бистрозайме» можуть люди у віці від 18 до 75 років. У цієї МФО один з найвищих вікових лімітів - 75 років, тож тут раді людям пенсійного віку. Довідка з місця роботи при цьому не потрібна.


Як і всюди, в «Бистрозайме» є обмеження на видачу грошових коштів. Так, кредити не видають людям, прописаним в АК Крим і на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.


Як вже було сказано вище, позику можна отримати двома способами. кредит готівкою у відділенні «Бистрозайма» доступний жителям 9 областей України: Київській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Сумській та Черкаській. Позика онлайн можна отримати де завгодно. Щоб оформити кредит особисто у відділенні МФО, знадобиться паспорт і ще один документ на вибір клієнта: ІПН, водійські права, закордонний паспорт, військовий або студентський квиток, пенсійне посвідчення. В інших мікрокредітних організаціях зазвичай вимагають паспорт та ІПН.


Як отримати кредит онлайн

Як відбувається отримання грошей при особистій зустрічі в офісі, зрозуміло. там є співробітники «Бистрозайма», які все зроблять за клієнта. При оформленні кредиту онлайн користувач самостійно заповнює анкету і відправляє її на розгляд.


Щоб оформити позику онлайн, потрібно зайти на офіційний сайт «Бистрозайма» і внести дані в кредитний калькулятор. Там вказують бажану суму кредиту і термін позики. Поруч у віконці з'явиться підсумкова сума до оплати. Якщо вона влаштовує, то можна сміливо натискати кнопку «Оформити позику» і переходити до заповнення анкети.


У заявку на сайті «Бистрозайма» потрібно буде ввести своє прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти, стать, дату народження, пароль і промокод (якщо він є). Всі поля заповнюються українською мовою.


Заповнення заявки - найвідповідальніша частина. Допускати помилки не можна. Якщо якесь із полів не буде активоване, поруч з'явиться сигнальна відмітка. Це означає, що помилку потрібно виправити. Заповнювати потрібно все представлені поля. Також потрібно буде дати свою згоду на обробку персональних даних - поставити галочку.


Коли анкета заповнена, користувач потрапляє в «Особистий кабінет» і вже там закінчує заповнення заявки: вводить паспортні дані, ІПН, соціальну інформацію, номер банківської карти. Тут теж важливо не помилитися. Справа в тому, що всі анкети буде обробляти спеціальний комп'ютерний алгоритм. Заявки з помилками він відхиляє як некоректні. Програма «Бистрозайма» буде приймати рішення протягом 20 хвилин. Якщо ж це повторне звернення, то час очікування скоротиться до декількох хвилин. Надалі повторно анкету заповнювати не доведеться.


Як отримати позику готівкою

Якщо клієнтові простіше прийти до відділення компанії «Бистрозайм», то гроші будуть видані готівкою. Однак офіси кредитора є не у всіх містах України. Список населених пунктів з відділеннями знаходиться на сайті сервісу. Це більше двох десятків міст в різних областях. на офіційному сайті є список адрес відділень, куди можна звернутися особисто. Можна, можливо знайти своє місто (або найближчий до нього) і дізнатися розклад роботи офісу «Бистрозайма».


У компанії «Бистрозайм» є служба підтримки по телефону, де можна не тільки проконсультуватися з питань, що цікавлять, а й оформити заявку на отримання кредиту. По телефону можна повідомити свої дані і необхідну суму позики, а готівку отримати вже в офісі. Однак отримання позики з допомогою онлайн-сервісу, як і раніше, залишається найшвидшим способом оформити позику «до зарплати».


Про способи погашення боргу

У «Бистрозайма» передбачено кілька способів повернення кредиту:


  • через сайт кредитора;
  • за допомогою терміналу самообслуговування;
  • в відділенні «Бистрозайма»;
  • в касі будь-якого українського банку.

«Бистрозайм» лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому не нараховує штрафи під час так званого пільгового періоду. Це 3-5 днів з моменту закінчення дії договору. Якщо через ці 3-5 днів позичальник не виплатив борг, то йому автоматично включається послуга пролонгації кредиту, й він сплачуватиме за неї по 3% на день.


Якщо ж клієнт хоче продовжити термін користування грошима «Бистрозайма», то він може скористатися послугою пролонгації, замовивши її до вичерпання треміну кредиту - тоді ставка становитиме від 1,6% до 1,7% на день.


Програма лояльності

«Бистрозайм» любить і поважає своїх постійних клієнтів. Спеціально для них розроблена система лояльності. Її суть полягає в тому, що за кожен кредит користувачеві налічують бонусні бали. Кількість цих балів залежить від розміру кредиту. Бонусні бали в «Бистрозайме» можна обміняти на «подарункові дні» - дні, коли грошима можна користуватися абсолютно безкоштовно. Кількість накопичених бонусів відображається в «Особистому кабінеті» користувача.


Крім того, «Бистрозайм» часто розігрує серед своїх клієнтів цінні призи та різні бонуси. Зазвичай це відбувається перед святами або значущими подіями - тоді, коли кредитами цікавляться більше. Найчастіше всього такими бонусами стають знижки на кредит або можливість безвідсоткового кредитування. А ще будь-який користувач може отримати 200 гривень за те, що приведе в «Бистрозайм» нового клієнта.


Процентна ставка

В залежності від суми та терміну кредиту відсоткова ставка складає від 1,62% до 2,33% на день (за Договором кредитної лінії (Споживчого кредиту));


Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, адже несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і стати причиною відмови в наступних кредитах.


Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.