Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти кредит в Гроші Всім?

Що ви робите, якщо потрібні гроші? Розбиваєте скарбничку? звертаєтеся до друзям? Але що робити, якщо і те, і інше неможливо? Багато банків просто не видають короткострокові невеликі кредити, а на оформлення кредитної картки потрібен час, якого завжди немає. А ось цільова аудиторія мікрофінансових організацій - це якраз люди, яким потрібні гроші до зарплати і невеликі позики на термінові потреби. Одна з таких організацій «Гроші Всім».

Куди звертатися?

«Гроші Всім» - це компанія, яка видає позики за 15 хвилин. послуга по кредитування доступна самому широкому колу користувачів. якщо продовжити порівняння «Гроші Всім» і банку, то банк часто відмовляє людям з поганою кредитною історією, судимим в минулому людям, пенсіонерам, людям без офіційного доходу. У банку неможливо отримати кредит без документального підтвердження своєї зарплати. А мікрофінансові організації простіше і дружелюбнее: вимоги до позичальника у них нижче, а процедура отримання позики простіше.

До того ж у компанії немає чітких кредитних програм: є мінімальний і максимальний термін, на який можуть видати позику. На скільки саме - клієнт вирішує сам. Умови кредитування самі прозорі. На сайті «Гроші Всім »є кредитний калькулятор. З його допомогою позичальник вибирає, яку суму на який час взяти. А в віконці поруч вважаються відсотки, які потрібно буде віддати. Інших платежів немає. Тому ще до оформлення кредиту користувач знає, скільки доведеться віддати в результаті, і не боїться прихованих платежів.

Як оформити позику?

Є два основних способи отримати позику у «Гроші Всім». Перший - це в будь-якому відділенні компанії. Для цього потрібно просто прийти в офіс фінансової організації з паспортом та ідентифікаційним кодом, дочекатися своєї черги і отримати гроші. Головний недолік цього способу - необхідність кудись йти.

Другий спосіб - це зайти на сайт компанії «Гроші Всім» і оформити позику там. Кошти надійдуть на карту будь-якого українського банку. головний недолік способу - це необхідність самостійно заповнювати анкету. при цьому помилятися не можна.

Процес оформлення позики за допомогою електронного ресурсу «Гроші Всім» простий:

 1. Клієнт реєструється на сайті компанії.

 2. Потрібно вибрати бажану суму кредиту в межах від 200 до 15000 гривень і період, на який клієнт хоче позичити гроші.

 3. Потрібно уважно заповнити анкету (вона ж заявка на отримання грошей), вказавши контактну інформацію, особисті дані, місце проживання, розповісти про свою зайнятість і доходи, а також про сім'ї. Це займе не більше 10 хвилин.

 4. Після отримання заявки комп'ютерний алгоритм її обробить і прийме рішення, чи можна видавати позику.

 5. Далі відбувається процедура верифікації карти: кредитор повинен переконатися, що карта дійсно належить тому, хто оформляє позику.

 6. Гроші надійдуть на вказаний номер карти відразу ж після верифікації.

Загальний процес отримання кредиту на сайті «Гроші Всім» займає не більше 15 хвилин. Система працює по вихідних днях, в свята і вночі. Так що сервіс отримання кредиту онлайн від «Гроші Всім» зручніше будь-якого оформлення позики в банку.

На яких умовах доступний кредит?

Велика частина вимог, які «Гроші Всім» висуває до клієнтів, є стандартними для всіх МФО:

 • вік позичальника від 18 до 70 років;

 • наявність українського паспорта та ІПН;

 • доступ в Інтернет;

 • доступність по мобільному;

 • наявність карти будь-якого українського банку.

Позичальник може розраховувати на кредит, який видається під 1,9% в день на термін, який він обере сам. При необхідності позику можна достроково погасити - за це не доведеться платити штраф. Якщо засобами потрібно користуватися довше, то в «Гроші Всім» доступна послуга пролонгації: позичальник виплачує відсотки по кредиту і продовжує користуватися грошима. важливо, що для отримання коштів не потрібно заводити карту якогось банку: кредит прийде на будь-яку карту, де доступна функція переказу коштів.

Майбутнє за онлайн-сервісами

Отримання грошей в офісі компанії - це більш звичний для багатьох спосіб отримати кредит. Однак саме оформлення позики на банківську карту дозволяє відчути всі переваги сервісу «Гроші Всім». Все більше і більше людей вважають за краще брати кредити за допомогою онлайн-сервісів і ось чому:

 • не потрібно нікуди ходити і відриватися від роботи, спілкування з друзями або домашніх справ;

 • здорово економиться час: кредит можна взяти за 15 хвилин;

 • все чесно і прозоро: на сайті відразу видно сума фінального платежу;

 • бонусна система: постійні клієнти можуть розраховувати на вигідні відсотки і участь в акціях;

 • повна конфіденційність: ніхто випадково не побачить, куди ви ходили за грошима;

 • лояльне ставлення до клієнтів;

 • можливість користуватися сервісом в будь-який час.

З «Гроші Всім» кредит можна взяти за допомогою комп'ютера або будь-якого мобільного пристрою з доступом в інтернет.

Що буде, якщо не платити по кредиту

В цьому випадку наступають негативні фінансові наслідки, адже позичальник погоджується з умовами кредитного договору, де прописано, що гроші потрібно повернути в термін з відсотками. В іншому випадку будуть нараховуватися штрафні відсотки: по 1% в день від тіла кредиту. Вони буду нараховуватися, поки позичальник не погасить борг або ж поки не почнеться судовий процес.

Обидві ситуації неприємні як для клієнта, так і для організації. Щоб їх не допустити, потрібно вчасно виплачувати борг або продовжити дію позики. якщо і це неможливо, то потрібно звернутися «Гроші Всім» з поясненнями, але не намагатися ігнорувати телефонні дзвінки від організації.

Як можна погасити кредит?

Є кілька способів повернути позику:

 • скористатися терміналом самообслуговування, вказавши реквізити компанії і своє прізвище;

 • зайти в «Особистий кабінет» на сайті кредитора, вибрати функцію погашення боргу і просто дочекатися, коли з карти будуть списані кошти;

 • прийти в будь-яке відділення «Гроші Всім» (навіть якщо позика оформлялася в іншому місті);

 • здійснити банківський переказ (краще це робити заздалегідь: банківські перекази можуть йти до 3 днів).

Компанія «Гроші Всім» працює в багатьох українських містах, а можливість брати в борг онлайн робить її зручним фінансовим партнером де б ви не знаходилися.