Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Cashinsky

Українська мікрофінансова організація «Кешинський» надає послуги в сфері кредитування населення. Для оформлення позики непотрібно відвідувати офіс компанії в Києві - подати запит і отримати гроші можна в режимі онлайн. Мікропозики надаються на будь-які споживчі потреби, сервіс працює цілодобово і, за відгуками, користується довірою клієнтів. Заповнення заявки займає всього кілька хвилин.

Як взяти кредит в Cashinsky

Компанія «Кешинський» кредитує широке коло позичальників, лояльно ставиться до працівників з негативною кредитною історією, пропонує вигідні умови кредитування на велику суму під прийнятний відсоток. Для оформлення мікрокредиту користувачеві потрібно зайти на офіційний сайт МФО Cashinsky. Процес отримання позики відбувається в кілька простих кроків:

 1. Розрахувати розмір кредиту за допомогою онлайн-калькулятора, дізнатися відсоток і термін погашення позики.
 2. Зареєструватися на сайті і отримати доступ до особистого кабінету - вказати e-mail і придумати надійний пароль входу.
 3. Відправити запит на кредит - заповнити анкету, позначити суму і термін користування позиченими грошима.
 4. Дочекатися рішення по заявці і, якщо відповідь позитивна, отримати в Cashinsky займ на карту.

Відправляти запити можна цілодобово. У компанії швидко розглядають заявки, і протягом 15 хвилин користувач отримує відповідь. Гроші перераховують клієнту після підписання електронного договору. З документом потрібно уважно ознайомитися і ввести в спеціальне поле код з СМС або листа на e-mail.

Основні умови кредитування

МФО «Кешинський» надає короткострокові позики на суму від 800 до 10000 грн. Але при першому зверненні компанія, перевіривши анкету позичальника, може схвалити менший кредит на 3000 грн. Процентна ставка для нових клієнтів становить 0,01% на перший мікрокредит. Постійним позичальникам пропонують кредитування за базовою ставкою 1,9% в день, а якщо брати участь в програмі лояльності з промокодом, відсоток знижується. Вимоги, що пред'являються до претендентів:

 • громадянство України;
 • вік від 18 років;
 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • банківська картка.

Кредит надають тільки на картку, яка належить заявнику. Це може бути платіжний засіб будь-якого банку України з позитивним балансом для проходження верифікації. Вимог щодо трудової діяльності або зайнятості компанія не висуває, тому довідку про доходи або стаж пред'являти не потрібно. Але при заповненні анкети слід вказати джерело і розмір щомісячного заробітку.

У «Кешинський» кредит можуть взяти різні категорії позичальників: офіційно працевлаштовані громадяни, самозайняті, неофіційно працюючі українці, студенти, домогосподарки, пенсіонери, люди з поганою кредитною історією. МФО схвалює 9 з 10 заявок, тому ймовірність оформити мікропозику висока.

На який термін можна отримати кредит в Cashinsky

Практично всі мікрофінансові компанії України видають кредити на термін не більше одного місяця. У МФО Cashinsky кредит надають на таких же умовах. Оформити позику можна на період від 5 до 30 днів. Рекомендується брати кредит, дата погашення якого припадає на термін через кілька днів після отримання позичальником заробітної плати або іншого доходу.

На сайті компанії є онлайн-калькулятор. Використовуючи цей інструмент, можна змінювати суму і термін, після чого відображається розмір кредиту з відсотками і дата погашення позики. Тому користувач може вибрати найбільш прийнятний для себе варіант. Як показують відгуки про Cashinsky від реальних клієнтів на сайті, компанія користується гарною репутацією завдяки вигідним умовам кредитування і високому відсотку схвалення заявок.

Як оформити кредит в Cashinsky

Мікрофінансова організація пропонує позичальникам оформити позику в онлайн-режимі. На заповнення заявки і отримання рішення зазвичай йде не більше півгодини. Як отримати кредит Cashinsky:

 1. Створити особистий кабінет на сайті компанії за допомогою адреси електронної пошти.
 2. Придумати надійний пароль входу, задати параметри кредиту і перейти до заповнення анкети.
 3. У формі вказати ПІБ, місце проживання, паспортні дані, надати інформацію про працевлаштування, доходи.
 4. Щоб організація могла видати позику, потрібно верифікувати банківську карту, надавши реквізити.
 5. При верифікації з рахунку позичальника тимчасово списують невелику суму, яку потім повертають на рахунок.
 6. Отримати рішення компанії. Якщо відповідь позитивна, позичальникові висилають договір і код для підписання документа.
 7. Відразу після цього гроші надходять на зазначену карту, позика вважається виданою, і по ній починається нарахування відсотків.

Щоб після закінчення терміну погасити кредит онлайн в Cashinsky, можна скористатися різними методами. Закривати позику зручно через особистий кабінет з банківської карти. Клієнт може внести платіж в терміналі самообслуговування або шляхом банківського переказу за реквізитами компанії.

Важлива умова - виконувати фінансові зобов'язання потрібно відповідально і вчасно. При порушенні строків повернення заборгованості МФО застосовують штрафні санкції, а позики, надані на акційних умовах, перераховують за базовою процентною ставкою.