Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Як взяти онлай кредит в MyCredit?

Мікрокредит може стати в нагоді в самих різних ситуаціях. Коли не вистачає грошей до зарплати, коли не хочеться збирати, щоб купити потрібну річ, особливо якщо на неї зараз акція, коли терміново знадобилися гроші на лікування, ремонт та інші потреби. У всіх цих ситуаціях допоможе Мікрокредитний сервіс MyCredit.

MyCredit пропонує чесні і прозорі умови кредитування. Ви платите тільки те, що побачите в кредитному калькуляторі. Немає ніяких прихованих комісій і платежів. Компанія офіційно зареєстрована, має ліцензію на надання фінансових послуг і діє в рамках українського законодавства.

Тут можна оформити кредит до 10000 гривень під щоденний відсоток - 1,3%. Перший кредит до 3000 гривень можна отримати абсолютно безкоштовно - миттєво, комісій. Це вигідну пропозицію доступно всім новим клієнтам, які оформляють свій перший позику. Максимальний термін кредитування - 35 днів. Але кредит MyCredit завжди можна продовжити в разі потреби.

Кредитування в MyCredit має кілька важливих плюсів:

 • Зручність. Не потрібно нікуди йти, оскільки кредит оформляється онлайн на сайті MyCredit. Досить заповнити анкету, прив'язати банківську картку і через мить отримати рішення і засоби.
 • Високі шанси на схвалення заявки. Компанія лояльна до своїх клієнтів і пред'являє однакові умови до кожного з них, не вимагаючи великого пакета документів. Компанія, за її власними словами, видає позики за кожним чотирьом запитам з п'яти.
 • Мінімум ризиків. Тут не потрібна застава, як в ломбарді, тому ви не втратите цінну річ, якщо в разі форс-мажору не вдасться повернути борг вчасно.
 • Швидкість. 15 хвилин - стільки займе часу робота з сайтом, основна частина яких йде на заповненні заявки клієнтом. Система МайКредіт приймає рішення автоматично, на що йде всього пара хвилин.
 • Безпека. MyCredit використовує надійні технології шифрування даних, що захищають особисту інформацію користувачів від несанкціонованого доступу. А завдяки технології верифікації захищаються в тому числі платіжні дані користувачів.
 • Бонусна програма. Користувачі сервісу, які вчасно погашають свої кредити, зможуть надалі користуватися кредитами з більш низькою процентною ставкою.
 • А головна перевага сервісу MyCredit - автоматизована система, яка забезпечує високу швидкість аналізу заявки, виключає помилки, необ'єктивність.

  Умови кредитування

  Умови і правила кредитування в MyCredit досить прості:

  • Для кожного нового клієнта в MyCredit доступна сума позики становить від 100 до 3000 гривень. Для них же діє акційна пропозиція - 0,01% в день. Це означає, що, наприклад, отримуючи 3000 гривень на 30 днів, в кінці терміну кредитування потрібно буде повернути 3003 гривні. Тільки 3 гривні - ось і все, що потрібно заплатити. При цьому ніяких комісій.
  • Повторний кредит - до 10000 гривень, що видаються під 1,3%, які нараховуються щодня на тіло кредиту.
  • Скористатися послугами сервісу MyCredit може будь-який громадянин України віком від 18 років (крім Криму та ОРДЛО).

  Щоб оформити позику в MyCredit, потрібно мати:

  • будь-який «розумне» пристрій під рукою - ноутбук, смартфон, планшет - сайт сервісу адаптований під мобільні системи, тому їм зручно користуватися в будь-яких браузерах;
  • дійсний паспорт громадянина України, ІПН;
  • картку будь-якого українського банку - підійде і Visa, і Mastercard.

  Для получения средств в MyCredit не требуется справка с места работы, о доходах, что очень удобно, поскольку не придется оформлять ее на работе и ставить в известность о кредите коллег. Тем более это важно, если у заемщика отсутствует официальное трудоустройство. Справка о несудимости тоже не нужна. Взять кредит таким образом может человек в любом социальном статусе, в том числе живущий на пенсию, пособие по безработице или инвалидности.

  Для отримання коштів в MyCredit не потрібно довідка з місця роботи, про доходи, що дуже зручно, оскільки не доведеться оформляти її на роботі і доводити до відома про кредит колег. Тим більше це важливо, якщо у позичальника відсутнє офіційне працевлаштування. Довідка про несудимість теж не потрібна. Взяти кредит таким чином може людина в будь-якому соціальному статусі, в тому числі живе на пенсію, допомогу з безробіття або інвалідності.

  Низький рейтинг, як правило, не стає причиною відмови у видачі мікрокредиту, але якщо в момент оформлення позики MyCredit у клієнта є прострочення по порушеними позиками, це може послужити причиною відмови.

  Кредитні організації і банки завжди передають інформацію про відкриття та закриття кредитів своїми клієнтами, але іноді трапляються і збої. Якщо MyCredit відмовив вам у видачі позики і ви впевнені, що закрили всі своїм позики, все одно варто перевірити кредитну історію - можливо, ваш попередній кредитор не передав інформацію в УБКІ. Виправити ситуацію можна отримавши кредитну історію в УБКІ - це зручно зробити на сайті бюро або в онлайн-банкінгу Приватбанку.

  Еще одной распространенной причиной отказа в MyCredit могут стать ошибки, допущенные при заполнении анкеты. Не допускается использовать недостоверные данные, чужую банковскую карту. Даже случайная ошибка в цифрах ИНН, паспорта или имени становится причиной отказа. Внимательно проверьте заявку перед отправлением, поскольку повторно обратиться в MyCredit можно будет отправить только спустя 20 дней.

  Ще однією розповсюдженою причиною відмови в MyCredit можуть стати помилки, допущені при заповненні анкети. Не допускається використовувати недостовірні дані, чужу банківську карту. Навіть випадкова помилка в цифрах ІПН, паспорта або імені стає причиною відмови. Уважно перевірте заявку перед відправленням, оскільки повторно звернутися в MyCredit можна буде відправити тільки через 20 днів.

  Інші кредити - не перешкода для роботи з MyCredit, головне, щоб не було прострочень по ним. Якщо система побачить прострочення, вона вважатиме, що ви не справляєтеся зі своїми фінансовими зобов'язаннями, а значить, довірити ще один кредит такому клієнтові не можна.

  Процес оформлення позики

  Обов'язково ознайомтеся з усіма умовами кредитування MyCredit, все правила можна знайти на сайті. Процес оформлення кредиту в MyCredit починається з вибору суми і терміну позики на кредитному калькуляторі. Пам'ятайте, що при першому зверненні доступні тільки 3000 гривень, зате під 0,01%. Так можна спробувати, як працює сервіс, нічим особливо не ризикуючи.

  Кредитний калькулятор підрахує відразу суму з відсотками і повідомить дату погашення позики. Якщо є промокод - комбінація символів, яка дає знижку, - його можна буде ввести після реєстрації на сайті. Якщо все готово, натисніть на кнопку «Отримати гроші». Далі потрібно буде виконати кілька кроків:

  • Реєстрація в MyCredit. Буде потрібно ввести номер вашого телефону, на який надійде код. Його потрібно буде ввести в наступному полі. Це дозволить підтвердити ваш номер телефону та забезпечити безпечний доступ до вашої інформації і відновлення пароля в разі, якщо ви його забудете. Далі потрібно надати адресу електронної пошти, придумати і підтвердити пароль. Коли все буде готово, натисніть на кнопку «Зареєструватися».
  • Особисті дані. Потрібно заповнити поля з ПІБ, паспортними даними, вказати ІПН. Можна також додати посилання на Facebook.
  • Соціальна інформація. Наступний блок анкети потребують заповнення полів з інформацією про сімейний стан, освіту, місцем реєстрації і фактичного проживання.
  • Зайнятість. Виберіть тип зайнятості із запропонованого списку, вкажіть рівень доходів, витрат. Розкажіть, чи є у вас платежі за іншими кредитами.
  • Верифікація банківської карти. Це процес захисту карти від шахрайських дій. Необхідно буде вказати ім'я власника (якщо є на карті, то вписуйте точно так, як на ній записано), номер карти, термін її дії, CVV2-код, а також email. Сума блокування прийде в смс, після чого її потрібно буде ввести в поле на сайті. Якщо смс не прийшла, перевірте додаток інтернет-банкінгу або зателефонуйте на гарячу лінію банку.
  • Підтвердження кредиту. На останньому етапі ви отримуєте рішення щодо позики. При необхідності потрібно буде поговорити з фахівцем MyCredit, який може поставити додаткові запитання. Якщо кредит схвалений, залишається тільки ознайомитися з кредитним договором і підтвердити своє бажання взяти позику.

  При оформленні онлайн-заявки в MyCredit не доведеться робити і завантажувати скан-копії документів, як у багатьох інших мікрокредітних сервісах. Досить вказати всіх їх дані у відповідних полях.

  Якщо буде потрібно знову звернутися до допомоги МФО MyCredit, отримати кредит буде ще зручніше. По-перше, всі ваші дані вже будуть в системі - досить буде лише авторизуватися на сайті, вибрати суму і термін кредиту. По-друге, вчасно погашений перший кредит зробить вас надійним клієнтом, якому можна знову довірити гроші без зайвих перевірок.

  Погашення позики і наслідки прострочення

  Останній етап співпраці з MyCredit - погашення кредиту. Зробити це досить просто Для цього передбачено декілька зручних варіантів:
  • на сайті MyCredit за допомогою банківської карти - необхідно лише дотримуватися інструкції на сайті;
  • в терміналах ПриватБанку, EasyPay - виберіть сервіс MyCredit в списку компаній терміналу і внесіть оплату готівкою;
  • банківського переказу за реквізитами в інтернет-банкінгу або касі будь-якого українського банку.

  Якщо ви вибираєте оплату онлайн або за допомогою офлайн-терміналу, то гроші на рахунок MyCredit будуть зараховані практично миттєво, а з банківським переказом слід бути уважнішими, оскільки операція може оброблятися банком до трьох робочих днів, що слід враховувати, щоб не заробити штрафні відсотки.

  Кредит MyCredit можна погашати достроково і частинами без комісії. Якщо погасити кредит до закінчення його терміну, вдасться заощадити на відсотках, оскільки ви платите лише за фактичні дні користування позикою. В кінці терміну кредитування необхідно буде повернути кредит разом з відсотками. Ви завжди будете в курсі того, скільки і коли потрібно повернути - ця інформація міститься в особистому кабінеті.

  У MyCredit діє грейс-період - це пільгові 3 дні після закінчення терміну кредитування, коли ви ще можете погасити позику без штрафів і пені.

  Кредит MyCredit важливо погасити вчасно, оскільки в разі прострочення почнуть нараховуватися штрафні відсотки в розмірі 2,7% в день від суми кредиту. Штрафні відсотки будуть нараховуватися протягом 90 днів після закінчення терміну кредитування і трьох пільгових днів, після чого нарахування штрафу припиняється. Якщо позичальник відмовляється погашати борг, MyCredit може передати справу до суду.

  Послугами компанії зручно користуватися з будь-якого погляду. Не потрібно збирати великого пакета документів, чекати в черзі, чекати схвалення запиту. Сервіс працює цілодобово і доступний в будь-якій точці країни. Всі ці переваги зможе оцінити кожен чоловік, який потребує термінових грошах до зарплати.

  Процентна ставка

  Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну річну відсоткову ставку (APR), яка становить 135,8%.

  При отриманні необхідної грошової суми на 12 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 104,72%) / 12 міс) * 12 міс = 10472 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 10472 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 20472 грн.

  При отриманні необхідної грошової суми на 9 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 111,34%) / 12 міс) * 9 міс = 8351 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 8351 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 18351 грн.

  При отриманні необхідної грошової суми на 6 місяців, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 119,08%) / 12 міс) * 6 міс = 5954 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 5954 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 15954 грн.

  При отриманні необхідної грошової суми на 3 місяці, наприклад, 10000 грн, клієнт повинен буде повернути .... гривень. Сума відсотків за вищевказаний період розраховується таким чином = ((10000 грн * 135,8%) / 12 міс) * 3 міс = 4465 грн. По закінченню терміну кредиту потрібно оплатити 10000 грн (тіло кредиту) + 4465 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 14465 грн.

  Користувач може оформити кредит онлайн терміном від 3 місяців до 12 місяців. Також, кожен позичальник має право пролонгувати позику на той період, який йому буде зручний для погашення заборгованості. Для цього слід сплатити лише суму відсотків.

  Настійно рекомендуємо здійснювати всі оплати вчасно, щоб не прострочити платежі і не погіршити свою кредитну історію, так як несвоєчасні оплати або відмова від погашення заборгованості може вплинути на кредитний рейтинг клієнта і відмова в наступних кредитах.

  Dinero.ua - це зареєстрована в Україні торгова марка. Використання даного веб-сайту означає прийняття Загальних умов і положень і Політики конфіденційності Dinero.ua.