Чому ми?
 
Отримайте позику за 15 хвилин
 
Подайте заявку онлайн та отримайте кошти на карту всього за декілька хвилин!
 
Миттєве рішення
 
Без довгої перевірки документів або доходів. Отримайте відповідь протягом кількох хвилин.
 
Без візитів і черг
 
Ви можете оформити позику не виходячи з дому, не відвідуючи відділення банків. Будьте спокійні - ви користуєтеся безпечними грошима.

Вимоги
image
Вік від 18 років
image
Наявність дійсної банківської карти
image
Наявність дійсного паспорту
image
Відсутність істотних прострочень в інших компаніях


Швидкі позики від KLTKredit

KLTCredit – молода компанія, що активно розвиваэться. Тут можна взяти терміновий кредит, не виходячи з дому і на вигідних умовах. Користувачі відгукуються про компанію, як про надійного фінансового партнера.

Умови кредитування

Якщо Ви користуєтеся послугами KLTCredit перший раз, то кредит можна отримати під 0,8%. Це дуже вигідні умови на ринку. Під час другого звернення ставка складатиме 1,62%, що як і раніше залишається вигідною та привабливою пропозицією на фоні інших МФО. Також у KLTCredit діє система знижок. Це програма лояльності, яка зменшує ставку по кредитах для постійних клієнтів. Перший кредит клієнт може оформити до 2500 гривень. Мінімальна позика – 500 для всіх.

Скільки доведеться заплатити в результаті – можна дізнатися за допомогою зручного кредитного калькулятора. Він відразу визначає суму відсотків, суму знижки, остаточну суму до виплати і дату, коли потрібно здійснити платіж. Все зручно і зрозуміло.

Хто може отримати кредит в KLTCredit?

Компанія KLTCredit досить лояльна до своїх клієнтів, але все ж вона не видає кредити абсолютно всім, хто звернувся. Основні вимоги це:

 • наявність активної банківської карти будь-якого українського банку;
 • вік від 18 років і старше;
 • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • позитивна кредитна історія;
 • доступ до інтернету і мобільний зв'язок під рукою;
 • проживання на території України.

Заявку на кредит KLTCredit можна подати з будь-якого українського міста. Всі дії будуть зроблені дистанційно.

Чому працювати з KLTCredit вигідно?

Мікрофінансові організації працюють за схожим принципом, але все ж мають свої особливості. Серед переваг компанії KLTCredit можна відзначити:

 • компанія працює цілодобово. Практично всю роботу виконує автоматизований алгоритм, тому отримати відповідь на заявку по кредиту можна в будь-який час доби, а також у свята;
 • користуватися позиковими коштами можна протягом 65 днів;
 • вигідна процентна ставка на кредити;
 • можливість достроково погасити позику без штрафних санкцій і претензій;
 • прозора робота з клієнтом, що виключає приховані комісії і додаткові платежі;
 • акції та розіграші як для нових, так і для постійних клієнтів;
 • персональні дані, які клієнт повідомляє KLTCredit, знаходяться в безпеці.

Також слід пам'ятати, що перша позика в KLTCredit не може перевищувати 2500 гривень на 30 днів. Під час наступного звернення можна взяти до 10000 гривень за раз.

Як взяти кредит в KLTCredit?

Далеко не всі знають, як брати кредити онлайн. На відміну від банку, де все пояснює представник фінансової організації, в KLTCredit потрібно дотримуватися певних інструкцій. Тут є гарна новина: збирати документи, відправлятися до відділення компанії і чекати в черзі не потрібно. Все можна зробити, не виходячи з дому, просто дотримуючись інструкцій на сайті KLTCredit.

 1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть суму і термін кредитування. Зверніть увагу на суму фінальної виплати з урахуванням відсотків. Якщо вона повністю підходить, тисніть на «Отримати гроші».

 2. Далі переходимо до заповнення анкети. Це експрес-анкета з даними позичальника: ім'я, прізвище, номер телефону, ідентифікаційний номер та інше. Коли все готово, натискаємо кнопку «Реєстрація». Не забудьте поставити галочку про згоду на використання персональних даних.

 3. На телефон позичальника повинен прийти цифровий код, який вводиться у відповідне поле.

 4. Далі потрібно заповнити більш детальну анкету з зазначенням адреси, місця роботи, свого статусу, сфери діяльності, контактних даних, що включають адресу електронної пошти та телефон.

 5. Окремо вказуються контактні дані людей, які знають позичальника особисто. Це повинні бути знайомі, які не проти, якщо їм подзвонять. Це потрібно для додаткової ідентифікації особи позичальника.

 6. На цьому етапі система ще раз перепитує, чи влаштовують відсотки, термін і сума позики.

 7. Пройти процес верифікації карти, на яку прийде кредит. Для цього на карті повинна бути хоча б одна гривня. Вкажіть номер карти. На номер телефону прийде повідомлення про блокування на карті певної суми в межах однієї гривні. Цю суму слід ввести в спеціальне поле. Вона буде заблокована, але після проходження процедури верифікації її розморозять.

 8. Коли карта перевірена, а анкета заповнена, на номер телефону прийде код, який потрібно ввести в спеціальне поле. Після цього заявка буде відправлена.

 9. Чекати підтвердження заявки довго не доведеться – всього кілька хвилин. Про статус заявки буде повідомлено в «Особистому кабінеті».

Якщо заявка прийнята, кредит від KLTCredit відразу надійде на карту.

Причини відмови в кредиті

Кредитні організації практично ніколи не повідомляють, чому відмовили потенційному позичальникові. Однак можна виділити найпоширеніші випадки, коли кредит не видають:

 • помилка в персональних даних. Це може бути проста помилка, непрвильно набрана цифра або слово, іншомовні символи. Такі відомості система сприймає як помилкові і відмовляє в кредиті;
 • клієнт не чує телефонного дзвінка або повідомлення. Перед початком оформлення заявки варто переконатися, що телефон поруч і вімкнений;
 • недостатньо хороша кредитна історія. Великі прострочення або активний кредит в іншому банку можуть стати причиною відмови в KLT Credit;
 • пропущене поле в анкеті. Важливо максимально повно відповісти на питання про себе;
 • позичальник намагається взяти кредит відразу після погашення попереднього. Фактично у нього немає боргів, але в базу даних просто не встигли внести інформацію про погашення попереднього боргу. У цьому випадку почекайте.

Як бачимо, отримати кредит в KLTCredit легко. Також легко його можна погасити онлайн з будь-якої карти або у відділенні банку. Головне – стежити за термінами кредитування та не допускати прострочень. У KLTCredit передбачені високі штрафи за кожен день неоплаченого кредиту, з якими не варто стикатися.