Що робити, якщо проти вас вчинені шахрайські дії

  • Запросіть у банку виписку за вашою карткою за той період, коли було оформлено кредит на ваше ім’я. У такий спосіб ви зможете побачити повний маршрут руху коштів: які надходили, які й куди були переведені. В подальшому це буде доказовою базою, якщо саме ця банківська картка була прив’язана до вашого Особистого кабінету (до якого шахраї отримали несанкціонований доступ), та з неї в подальшому були зняті кредитні кошти.
  • Зверніться до нас, скориставшись будь-яким зручним каналом комунікації: зателефонувавши до Контакт Центру, написавши до онлайн-чату чи до розділу «Зворотній зв’язок», або напишіть листа на [email protected]
  • Напишіть заяву до правоохоронних органів щодо скоєння проти вас злочину за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Долучіть до заяви банківську виписку, знімки екрану (скриншоти) свого Особистого кабінету, листування із кредитними шахраями, історію телефонних дзвінків та будь-які інші документи, що можуть слугувати доказовою базою шахрайських дій стосовно вас. Детальніше щодо таких доказів вас проконсультують наші співробітники, адже ми так само, як і ви, зацікавлені у викритті та притягненні до відповідальності кредитних шахраїв. Dinero буде всебічно сприяти розслідуванню злочину – надасть правоохоронним органам усі необхідні дані щодо кредиту, оформленого у шахрайський спосіб.