Часті Питання

Погашення позики та продовження терміну

 • Це дуже просто. Вам всього лише потрібно внести оплату за продовження до закінчення терміну погашення позики.

  Ви можете продовжити позику на додаткові 7, 14 або 30 днів.

  1. За допомогою Особистого кабінету на сайті в декілька кліків (списання з прикоріпланої банківської картки)

  2. Сплатою телефоном через Контакт Центр:

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   3. Сплата через термінали: City 24 (карта терміналів), Paymarket (м. Київ: карта терміналів, м. Одеса: карта терміналів, 24NonStop: карта терміналів, 2Click м. Київ: карта терміналів, м. Миколаїв: карта терміналів, м. Одеса: карта терміналів, м. Вінниця: карта терміналів ), EasyPay (карта терміналів), IBox( карта терміналів).

  Інформація про прожовження відобразиться у вашому акаунту на сайті.

 • Якщо у вас виникли проблеми з поверненням позики, будь ласка, повідомте нам про це, і ми будемо шукати найкраще рішення для вас.

  У разі, якщо ви не погасите позику вчасно, ми повинні будемо нарахувати плату - 1,5% за кожен прострочений день. Пам'ятайте, що для короткострокових позик ми завжди надаємо можливість продовжити термін погашення.

  Рішення можна знайти завжди, головне - Ваше бажання. Якщо ви не будете співпрацювати, на жаль, нам необхідно буде зробити подальші судові позови, включаючи судову процедуру.

 • Після отримання позики ми відправляємо вам інформацію по сумі повернення і вартості продовження.

  Ви можете знайти ці дані також в вашому аккаунті на веб-сайті, або зверніться до Контактного Центру, і ми надамо детальну інформацію.

 • Вам, як клієнту, дуже важливо формувати позитивну кредитну історію співпраці з фінансовими компаніями. За оплати позики вчасно/до розрахункової дати:

  1) Ви не переплачуєте штрафні санкції та відсотки;

  2) можете розраховувати на перегляд кредитного ліміту в бік збільшення;

  3) підвищуєте свій кредитний рейтинг.

  Важливо! Вам не обов’язково сплачувати позику повністю. Ви можете перенести дату сплати (продовжити позику) на 7/14/30 днів, що дасть можливість зберегти всі зазначені вище переваги та засоби в себе на зручний для вас період.

   

   

Загальні питання

 • Ви можете оформити одну заявку на кредит, а після його погашення - наступну. Якщо вашій заявці було відмовлено - наступну рекомендуємо подавати через 30 днів. 

 • Після того, як ви повністю заповните заявку, у вашому Особистому кабінеті відобразиться "Заявка на розгляді". Якщо ж вона не була заповнена до кінця, після входу в Особистий кабінет ви автоматично перейдете до того кроку, на якому зупинилися. Заповніть заявку до кінця (підтвердження прийняття умов договору через смс) і вона відправиться на розгляд. Не втратьте можливість отримати позику під 0% (для нових клієнтів) або під найвигідніші ставки на ринку (для повторних клієнтів).

 • Подати заявку для подальшого кредиту можна відразу після погашення попереднього.

 • Компанія Dinero пропонує найвигідніші умови на ринку для короткострокових позик! На відміну від ряду інших компаній, що надають подібні послуги, першу позику у нас ви можете взяти до 10 000 тис під 0%, а повторну до 15 000 тис - під найнижчу процентну ставку. Більше того, ми можемо порадувати Вас відмінним сервісом і клієнтоорієнтованим підходом до роботи фахівців нашої компанії! Скористайтеся послугами нашої компанії та насолоджуйтеся всіма перевагами такого партнерства. Якщо ви вже працюєте з нами, перейдіть за посиланням, ввійдіть до Особистого кабінету та оформіть нову заявку. Якщо ви співпрацюєте з нами вперше, оформити заявку можна на основній сторінці сайту:

  Що ж потрібно для заповнення заявки:

  1. 10 хвилин вашого часу;

  2. паспорт;

  3. номер ідентифікаційного коду;

  4. карта, на яку ви отримаєте кошти.

  Dinero не вимагає довідки про доходи, поручителів або ж яких - небудь застав. Все, що необхідно: усього лише подати заявку і відповідь не змусить на себе чекати! Ми працюємо 24/7 в онлайн режимі. Якщо у вас з’являться питання, то ви завжди зможете знайти відповіді на нашому сайті, написати до Чату Dinero (нижній правил куточок) чи з вернутися до Контакт Центру.

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   
 • Директор ТОВ "ФК" Дінеро"- Веселий Ілля Олександрович.
  Товариство з обмеженою відповідальністю «СІА МОНДОО» - власник 100% статутного капіталу ТОВ «ФК« Дінеро»

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, місцезнаходження: 01001, м. Київ, вулиця Б. Грінченка, 3; тел. (044) 234-39-46

  Державна служба України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів, адреса: 01001, м. Київ, вулиця Б. Грінченка, 1; тел. (044) 364-77-80

Оформлення заявки

 • Це необхідно для ідентифікації особи позичальника.

 • Фото, яке ви надаватимете компанії Dinero для отримання позики, повинне мати хорошу чіткість та бути сфокусовано, без дефектів. Недопустимі фото в сонцезахисних окулярах, в головному уборі, із зображенням на задньому фоні сторонніх, чорно - білі. Ваш погляд має бути спрямований на об’єктив камери.

  Якщо ви викорситовуєте паспорт для оформлення позики, тоді необхідно надати Dinero 2 фото:

  1. Ваше обличчя та відкритий другий розворот паспорту (там, де вклеєна фотографія 25 років). Якщо ж ви міняли паспорт та фото на другому розвороті не вклеєно, то у такому випадку слід зробити фото з першим розворотом;

  2. фотографія паспорта, де вказано місце вашої реєстрації (без обличчя).

  Якщо ви викорситовуєте ID-карту для офорлмення позики, тоді слід надати Dinero також 2 фото:

  1.Ваше обличчя, поряд з лицевою стороною ID-карти;

  2. виписка чи довідка з місця реєстрації (без вашого обличчя).

   

   

 • Всі необхідні дані вказані на самому пластику: номер карти (16 цифр на лицьовій стороні), термін дії (місяць та рік) і CVV2- код (3 цифри на зворотній стороні пластика).

 • 1. картка має бути випущена будь-яким банком нашої країни;

  2. оформлена картка має бути на фізичну особу;

  3. валюта картки - гривня;

  4. це має бути картка не для соціальних виплат;

  5. термін дії картки повинен закінчуватися не раніше, ніж через три місяці.

 • Ні, клієнт повинен використовувати виключно свою банківську картку.

 •  У такому разі, вам необхідно:

  1. Переконатися, що карта відповідає вимогам;

  2. якщо ж все вірно і вона відповідає 100%, тоді зв'яжіться з банком - емітентом (який випустив карту), щоб уточнити причину помилки або зверніться до Контакт Центру Dinero.

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   
 • Це означає, що ви вже проходили реєстрацію на сайті Dinero і для того, аби подати нову заявку, необхідно ввійти в Мій кабінет на головній сторінці, а потім ввести свій логін і пароль.

 • Dinero надає новим клієнтам позику до 10 000 грн під 0%. За повторного звернення, ви можете взяти суму більше - до 15 000 грн під найнижчі ринкові відсотки.

 • Дуже швидко!

  Ви проходите декілька кроків:

  Створення аккаунту (2 хвилини) - Дані про працедавця (2 хвилини) - Адреса проживання (1 хвилина) - Додавання фото (2 хвилини) - Прикріплення карти (2 хвилини) - Підписання договору (1 хвилина).

  Максимум 10 хвилин і заявку успішно заповнена! На ухвалення рішення нам знадобиться максимум 15 хвилин (на практиці - швидше).

  За повторних звернень, заявку спочатку заповнювати не треба: рішення приймається протягом 2-х хвилин. (Ви інвестуєте 10 хвилин часу тільки за першого звернення, після чого зможете оформляти позики в два кліки - обравши тільки суму та термін).

 • Dinero працює 24/7 без вихідних, тому можете звертатися до нас тоді, коли це буде зручно вам. Будемо раді допомогти!

 • У такому випадку, просимо звернутися до нашого Конакт Центру:

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   
 • Під час оформлення заявки, перед тим, як ви вводите код підтвердження, є можливість ознайомитися з договором. Щоб прийняти умови договору, треба всього лише ввести код верифікації, який надійде в sms - повідомленні. Крім того, свій екземпляр договору ви отримаєте на email.

 • У такому разі, вам необхідно неодмінно звернутися до нашого Контакт Центру для оперативного блокування свого Особистого кабінету.

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   

Погашення позики

 • Якщо ви вносили оплату в Особистому кабінеті (Мій кабінет) або через термінали - засоби надходять того ж дня. Якщо платіж не був зарахований - відправте квитанцію на нашу електронну пошту: info@dinero.ua

  Якщо оплата була проведена за реквізитами (через відділення банку або інтернет-банк) - засоби зараховуються впродовж 3 - х робочих днів. Якщо виявили помилку в реквізитах - зверніться до банку, через який проводили платіж. Якщо реквізити вказані коректно, а засоби не були зараховані в строк - зверніться до нашого Контакт Центру.

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   

   

 • Для вас, як для клієнта дуже важливо формувати позитивну кредитну історію співпраці з фінансовими компаніями.

  За сплати позики вчасно/до розрахункової дати:

  1) Ви не переплачуєте штрафні санкції і відсотки;

  2) можете розраховувати на перегляд кредитного ліміту у бік збільшення;

  3) підвищуєте свій кредитний рейтинг.

  ВАЖЛИВО! Вам не обов'язково сплачувати позику повністю. Ви можете перенести дату сплати (продовжити позику) на 7/14/30 днів, що дасть можливість зберегти усі вказані вище переваги і засоби в себе на зручний вам період.

 • Так, така можливість в нашій компанії існує. Ви можете обрати функцію "Погасити повністю", але внести тільки частину суми. На частину, що залишилася, зробити перенесення дати оплати (продовження позики) на 7/14/30 днів і користуватися грошовими засобами стільки, скільки вам необхідно (кількість продовжень на одну позику - необмежено).

 • Так, ви можете погасити позику до того, як підійде закінчення терміну дії договору. Звертаємо вашу увагу, що окрім погашення, можна скористатися альтернативною послугою - перенесення дати сплати (продовження) позики на 7/14/30 днів. При цьому, ви вносите комісію за продовження і не оплачуєте відсотки за новий період. Обидва способи сплати доступні в Особистому кабінеті.

 • Так, вже незабаром компанія Dinero планує впровадити продукт довгострокового кредитування (з можливістю погашення до 24 місяців)

 • Передусім, без паніки - компанія Dinero передбачила вірогідність таких випадків, тому і встановила можливість погашення за допомогою декількох способів. Наприклад, якщо у вас не виходить погасити кредит за допомогою однієї термінальної системи - спробуйте провести ту ж операцію в іншій або зайдіть на сайт і сплатіть з будь-якої української карти. Крім того, платіж можна провести по телефону (з карти, яку ви прикріплювали в кабінеті) або через відділення будь-якого українського банку по реквізитами.

 • Компанія Dinero передбачила відразу декілька способів пагашення позик, серед котрих:

  1. В Особистому кабинеті на сайті в декілька кліків (списання з прикоріпланої банківської картки)

  2. Сплата телефоном через Контакт Центр:

  Номери: 

  067 326 2233Kyivstar;
   
  073 326 2233Lifecell;
   
  050 326 2233Vodafone.
   3. Сплата через термінали: City 24 (карта терміналів), Paymarket м. Київ: (карта терміналів), м. Одеса: (карта терміналів), 24NonStop: (карта терміналів), 2Click м. Київ: (карта терміналів), м. Миколаїв: (карта терміналів), м. Одеса: (карта терміналів), м. Вінниця: (карта терміналів) , EasyPay (карта терміналів), IBox, ФК "Система"
  4. Перерахування грошових засобів за реквізитами через відділення банку. (термін: до 3 банківських днів). Реквізити: https://www.dinero.ua/kontakti. В призначенні платежу варто обов’язкво вказати номер номер свого договору/ІНН (з метою ідентифікації платежу).
  Сплачуйте свою позику так, як вам це буде зручно!

Пролонгація

 • Так, така можливість в Dinero існує.

 • Це перенесення дати сплати на 7/14/30 днів. Ви вносите комісію за продовження, дата змінюється, ніякі відсотки в цей період не нараховуються (гасите суму, яка була до сплати на момент продовження). Кількість продовжень - необмежена! Фактично, ви можете подовжувати позику щомісячно, що дорівнює довгостроковому кредитуванню.

 • Клієнт може робити це стільки разів, скільки йому буде необхідно.

 • Звичайно, в житті може станеться всіляке - команда компанії Dinero розуміє це і готова ввійти в становище. Умови пролонгації досить прості. Вам треба тільки внести разову плату за надане продовження до закінчення терміну погашення позики, відсотки не нараховуються. Продовжити її можливо на 7,14 або ж 30 днів. Інформація про продовження буде відображена у вашому Особистому кабінеті. Сама пролонгація надає позитивного впливу на історію співпраці з Dinero та формує довгострокові стосунки.

  7 днів продовження = 7,5%;

  14 днів продовження = 11,5%;

  30 днів продовження = 18,9%.

Особистий кабінет