Блог

Жахливі знижки до Хелловіну! -75% по святковому промокоду 

Щорічно Хелловін відзначається 31 жовтня. Найгучніше це свято проходить у США, Великобританії та Канаді, в Україну воно прийшло зовсім нещодавно, та набуває все більшої популярності. 

Цікаво, що перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз – язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося з чимось потойбічним, і відзначалося ще кельтами. У XIX столітті на зміну цьому святу приходить більш сучасне – Хелловін, який вважається Днем усіх святих.

За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у іншому світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. А легенда розповідає про хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай. Тому він поневірявся на землі з пекельним вогнем в руках. А для того щоб полум'я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який згодом і став символом свята.

Страшно, чи не так?) Для того, щоб навіть найстрашніше свято року було приводом для радості, ми даруємо кожному, хто використає промокод HALLOWEEN – 75% знижку на позику! Не лякайтесь – скористайтесь!