Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Жахливі знижки до Хелловіну! -75% по святковому промокоду 

Щорічно Хелловін відзначається 31 жовтня. Найгучніше це свято проходить у США, Великобританії та Канаді, в Україну воно прийшло зовсім нещодавно, та набуває все більшої популярності. 

Цікаво, що перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз – язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося з чимось потойбічним, і відзначалося ще кельтами. У XIX столітті на зміну цьому святу приходить більш сучасне – Хелловін, який вважається Днем усіх святих.

За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у іншому світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. А легенда розповідає про хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай. Тому він поневірявся на землі з пекельним вогнем в руках. А для того щоб полум'я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який згодом і став символом свята.

Страшно, чи не так?) Для того, щоб навіть найстрашніше свято року було приводом для радості, ми даруємо кожному, хто використає промокод HALLOWEEN – 75% знижку на позику! Не лякайтесь – скористайтесь!