Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

«Заробляйте 600 гривень»

Дата завершення програми: 02.12.19. Подробиці нової акції "Приведи друга – зароби 300 грн!" за посиланням.

Dinero запускає довгоочікувану програму для постійних клієнтів «Заробляйте 600 гривень: отримуйте по 300 грн з  другом». Ми вдосконалили улюблену всіма акцію «Приведи друга отримай 300 грн». І тепер Ваші друзі також зможуть заробляти разом з Dinero! Чудова можливість отримати реальні гроші абсолютно без вкладень! Важливо: ви отримаєте винагороду тільки, якщо відповідь по першій заявці друга позитивна.

Переваги програми:

 • Легкий пасивний спосіб додаткового заробітку.
 • Можливість відправляти необмежену кількість запрошень, і відповідно, отримувати необмежені виплати.
 • Швидке виведення грошей.

Як взяти участь?

 1. Якщо Ви маєте "Особистий кабінет", то зайдіть у вкладку "Запросити друзів" і через форму відправки запрошення вкажіть номер мобільного або email друга, який зацікавлений в оформленні позики. Надішліть йому запрошення. Якщо Ви новий клієнт, то перейдіть на сторінку https://www.dinero.ua/affiliates і введіть номер мобільного друга, який хоче оформити позику. Потім введіть свій номер і код підтвердження з SMS. У Вас з'явиться "Особистий кабінет", в якому Ви зможете відстежувати кількість відправлених пропозицій.
 2. Скопіюйте реферальний код із вкладки "Запросити друзів" і поділіться ним зі знайомими. Вони зможуть вказати цей код в своїй кредитній заявці.
 3. Щойно ваш знайомий скористається запрошенням або вкаже ваш реферальний код у своїй заявці і успішно оформить першу позику Dinero нарахує Вам 300 грн*. Гроші будуть перераховані на карту, яку Ви вказали в "Особистому кабінеті", розділ "Виплата грошей".

Як ДРУГ отримає нагороду?

 1. Перейде за посиланням в запрошенні або при оформленні своєї кредитної заявки на https://www.dinero.ua/ введе наданий вами реферальний код. Завдяки чому Ви за умовами програми зможете отримати винагороду.
 2. Успішно оформить свою першу позику і отримає 300 грн** на карту, зазначену при реєстрації.

Як бачите, все просто і залежить лише від Вас! Більше друзів більше грошей! До речі, у Вас є чудова можливість паралельно стати учасником ще однієї акції «50 000 грн. за друзів!»

Зверніть увагу

 • Людина, якій Ви відправляєте запрошення, обов'язково повинна бути новим клієнтом Dinero!
 • Щоб збільшити кількість рефералів, Ви можете розміщувати свій код в соціальних мережах і на інших рекламних ресурсах. Заборонені види трафіку: контекст на бренд, ClickUnder / PopUnder, реброкерінг, мотивований трафік.
 • Гроші будуть зараховані на карту протягом п'яти банківських днів з моменту подачі заявки на виведення коштів.
 • Подивитися кількість залучених друзів можна в “Особистому кабінеті”, розділ "Статистика". Там Ви побачите кількість відправлених запрошень, скільки зароблено комісійних, а також фактичний грошовий баланс.

Заробляйте разом з друзями! Все що потрібно зробити надіслати запрошення. Більше друзів вище дохід! 

* Сума вказана без урахування податків. Усі податки сплачуються за рахунок нарахованої суми: 18% + 1,5% = 19,5%. Всього на Вашу карту надійде виплата в розмірі 241,50 грн.

** сума вказана без урахування податків. Усі податки сплачуються за рахунок нарахованої суми: 18% + 1,5% = 19,5%. Разом на карту вашого друга надійде виплата в розмірі 241,50 грн.

Читачів також цікавить: