Блог

«Заробляйте 600 гривень»

Дата завершення програми: 02.12.19. Подробиці нової акції "Приведи друга – зароби 300 грн!" за посиланням.

Dinero запускає довгоочікувану програму для постійних клієнтів «Заробляйте 600 гривень: отримуйте по 300 грн з  другом». Ми вдосконалили улюблену всіма акцію «Приведи друга отримай 300 грн». І тепер Ваші друзі також зможуть заробляти разом з Dinero! Чудова можливість отримати реальні гроші абсолютно без вкладень! Важливо: ви отримаєте винагороду тільки, якщо відповідь по першій заявці друга позитивна.

Переваги програми:

 • Легкий пасивний спосіб додаткового заробітку.
 • Можливість відправляти необмежену кількість запрошень, і відповідно, отримувати необмежені виплати.
 • Швидке виведення грошей.

Як взяти участь?

 1. Якщо Ви маєте "Особистий кабінет", то зайдіть у вкладку "Запросити друзів" і через форму відправки запрошення вкажіть номер мобільного або email друга, який зацікавлений в оформленні позики. Надішліть йому запрошення. Якщо Ви новий клієнт, то перейдіть на сторінку https://www.dinero.ua/affiliates і введіть номер мобільного друга, який хоче оформити позику. Потім введіть свій номер і код підтвердження з SMS. У Вас з'явиться "Особистий кабінет", в якому Ви зможете відстежувати кількість відправлених пропозицій.
 2. Скопіюйте реферальний код із вкладки "Запросити друзів" і поділіться ним зі знайомими. Вони зможуть вказати цей код в своїй кредитній заявці.
 3. Щойно ваш знайомий скористається запрошенням або вкаже ваш реферальний код у своїй заявці і успішно оформить першу позику Dinero нарахує Вам 300 грн*. Гроші будуть перераховані на карту, яку Ви вказали в "Особистому кабінеті", розділ "Виплата грошей".

Як ДРУГ отримає нагороду?

 1. Перейде за посиланням в запрошенні або при оформленні своєї кредитної заявки на https://www.dinero.ua/ введе наданий вами реферальний код. Завдяки чому Ви за умовами програми зможете отримати винагороду.
 2. Успішно оформить свою першу позику і отримає 300 грн** на карту, зазначену при реєстрації.

Як бачите, все просто і залежить лише від Вас! Більше друзів більше грошей! До речі, у Вас є чудова можливість паралельно стати учасником ще однієї акції «50 000 грн. за друзів!»

Зверніть увагу

 • Людина, якій Ви відправляєте запрошення, обов'язково повинна бути новим клієнтом Dinero!
 • Щоб збільшити кількість рефералів, Ви можете розміщувати свій код в соціальних мережах і на інших рекламних ресурсах. Заборонені види трафіку: контекст на бренд, ClickUnder / PopUnder, реброкерінг, мотивований трафік.
 • Гроші будуть зараховані на карту протягом п'яти банківських днів з моменту подачі заявки на виведення коштів.
 • Подивитися кількість залучених друзів можна в “Особистому кабінеті”, розділ "Статистика". Там Ви побачите кількість відправлених запрошень, скільки зароблено комісійних, а також фактичний грошовий баланс.

Заробляйте разом з друзями! Все що потрібно зробити надіслати запрошення. Більше друзів вище дохід! 

* Сума вказана без урахування податків. Усі податки сплачуються за рахунок нарахованої суми: 18% + 1,5% = 19,5%. Всього на Вашу карту надійде виплата в розмірі 241,50 грн.

** сума вказана без урахування податків. Усі податки сплачуються за рахунок нарахованої суми: 18% + 1,5% = 19,5%. Разом на карту вашого друга надійде виплата в розмірі 241,50 грн.

Читачів також цікавить: