Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

З Різдвом Христовим!

Сьогодні, по всій Україні, рідні та близькі збираються за святковим столом, адже на передодні Різдва прийнято зустрічати гостей і пригощати на Свят Вечір пісними стравами. До святкування народження Христа православні українці ставляться з особливою пошаною.

Більшість громадян здійснюють покупки продуктів і подарунків для дітей та коханих, на які, звісно ж, йде багато коштів. З огляду на те, що середня зарплата в Україні не настільки велика, іноді в цей період виникають труднощі з грошима, у зв'язку із великою кількістю витрат.

кредит на різдво

Компанія Дінеро вітає з Різдвом Христовим і бажає, щоб у Ваших оселях завжди панувала любов, взаєморозуміння, благополуччя та достаток. А якщо швидко потрібні гроші, завжди можна скористатися нашим сервісом і оформити кредит онлайн лише за 5 хвилин у будь-який час.

Тому, відчувши необхідність у фінансовій допомозі, у Вас є можливість звернутися до нас та отримати швидко гроші на карточку банку у будь-який день, 24/7. Але так, як Різдво є одним з найважливіших свят у нашій країні, 7 січня 2018 року, компанія Дінеро працювати не буде.

Знаючи вищевказану інформацію, Ви будете орієнтуватися, коли Вам буде зручніше оформити кредит онлайн. А для всіх користувачів, які раніше не брали позики через наш сервіс мікрокредитування, діє мега-пропозиція - 100% знижка на перший кредит.

Отримати гроші на картку банку до 2500 гривень при першому оформленні можна під 0%, а для постійних користувачів наших послуг є чудова можливість оформити кредит онлайн на тридцять днів до 10000 гривень, оплачуючи всього 0,98% за день.

Бажаємо Вам цілком насолодитися святами та весело провести час із найдорожчими для Вас людьми! Ще раз з Різдвом, і будьте щасливі, а ми постараємося зробити ці дні максимально безтурботними у фінансовому плані!

Читачів також цікавить: