Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Як створити електронну пошту

Електронна скринька - це не тільки те місце, куди будуть приходити листи від ваших родичів, цікаві вам розсилки, інформація про акції або вигідні розпродажі. Сьогоднішній e-mail - це ще й додаткове і дуже зручне сховище.

Якщо ви збираєтеся зареєструвати собі поштову скриньку, і не знаєте, як правильно це зробити, ми покажемо весь процес на прикладі сервісу Gmail, що належить до пошукача Google і приймається всіма ресурсами при створенні нових акаунтів.

Інструкція: як створити електронну пошту

Крок 1. Відкрийте стартову сторінку Google і в правому верхньому куті виберіть «Пошта», або відразу перейдіть за посиланням: gmail.com.

Крок 2. Перед вами відкриється реєстраційна форма, яка містить наступні поля:

 1. прізвище;
 2. нік (ім'я, яке буде міститися в назві e-mail);
 3. створення та підтвердження пароля.

 

 

Перші два поля потрібно заповнювати справжніми даними.

 

Нік можна придумати будь-який, головне, щоб він був унікальним і написаний англійськими символами. Можна використовувати букви латинського алфавіту, цифри і точки. Регістр не враховується. Програма запропонує вам вільні імена по вашому прізвищу і імені, але вибирати тільки вам - нік може бути будь-яким. Змінити цей параметр в подальшому не вийде.

 

Будьте готові до того, що всі цікаві і популярні назви вже зайняті іншими користувачами, тому, можливо, ви будете кілька разів повертатися до цього пункту, поки не здогадаєтесь вільний нік@gmail.com. Це і буде адреса вашої електронної пошти, яку ви будете вказувати при реєстрації, роздавати друзям або співробітникам.

Зверніть особливу увагу на створення пароля. Навіть, якщо поки ви створюєте електронний ящик, просто для того, щоб познайомитися з його функціями, знайте, що в подальшому через нього ви зможете реєструвати свої замовлення в магазинах, оформляти банківські карти і навіть електронні гаманці.

Тому краще відразу придумати складну комбінацію, яка надійно захистить вашу пошту від зловмисників. Пароль gmail повинен бути не менше 8 знаків, і містити не тільки літери і цифри, а й спеціальні символи.

Крок 3. Наступне вікно, яке відкриється перед вами, буде містити наступні поля:

 1. номер телефону;
 2. резервну адресу електронної пошти (якщо є);
 3. стать.

 

Вказувати номер телефону не обов'язково, але рекомендується, так як він може бути використаний в різних сервісах Google або з його допомогою ви зможете відновити доступ до аккаунту, якщо забудете пароль.

Резервний адреса електронної пошти вказують тільки ті користувачі, які мають додаткову пошту. З його допомогою ви можете:

 1. захистити свій аккаунт;
 2. відновити доступ до аккаунту, якщо забудете пароль;
 3. отримувати сповіщення з сервісів Google.

Дата народження вказується обов'язково, так як деякі сервіси Гугл мають вікові обмеження. Не турбуйтеся, що інформація буде загальнодоступною, ваш вік буде видно тільки тим, кому ви відкриєте цю інформацію.

Стать також вказується за бажанням.

Крок 4. На цьому останньому етапі ми погоджуємося з умовами сервісу, які можна почитати, перейшовши за посиланнями на цій сторінці.

 

От і все. Ваша електронну скриньку створено. При першому (автоматичному) вході перед вами відкриється вікно привітання. Переміщаючись по його слайдах, ми можемо побачити презентацію, присвячену можливостям індивідуального налаштування і знайомству з функціоналом своєї нової електронної скриньки:

 

Перші налаштування

Після того, як ви успішно пройшли процедуру реєстрації і отримали свою особисту адресу електронної пошти, ви можете приступити до додаткових налаштувань. Ось такий зовнішній вигляд має ваш кабінет, як видно по зображенню, він налаштований тільки на 10%. Давайте оформимо його повністю.

 

 

Вибір теми 

У цьому вікні ви можете встановити картинку, яка буде служити фоном для вашої сторінки пошти. Її можна вибрати із запропонованих варіантів від Google, так і завантажити зі своєї галереї (Мої фото). Погодьтеся, що з темою сторінка виглядає куди веселіше і цікавіше:

 

Як користуватися поштою Gmail

Це довідкове вікно, в якому можна познайомитися з основними функціоналом поштової скриньки:

 1. як визначити категорію листів?
 2. які способи пошуку листів реалізовані в даному сервісі?
 3. чи можна скасувати помилкову відправку?
 4. як додати ще один акаунт? і т.д.

Тут є пошукове вікно, в якому ви можете вводити своє питання. Програма постарається його зрозуміти і підбере під нього корисні розділи, в яких ви можете знайти потрібну відповідь. Перший час ви будете часто сюди заглядати.

 

Імпорт адрес з пошти

Цей пункт допоможе вам перенести всі контакти з іншого вашого електронного ящика, якщо такий є. Ви просто вводите пошту, і чекаєте, поки програма зв'яжеться з потрібним сервером, а потім вводите пароль від зазначеного ящика.

Встановіть додаток Gmail

На цьому етапі, ми дізнаємося, як можна зробити електронну пошту на своєму телефоні. Не завжди зручно використовувати електронну скриньку в вікні браузера, тому сервіс Gmail має своє зручний мобільний додаток. Для того, щоб встановити електронну пошту на свій смартфон, вам буде потрібно вибрати одне з чотирьох дій:

 1. отримати SMS на вказаний номер телефону;
 2. просканувати QR-код;
 3. скористатися запропонованим посиланням на мобільному пристрої;
 4. завантажити додаток Gmail через Google Play.
 

 

Так як SMS-повідомлення не завжди приходить і не на кожному смартфоні є QR-зчитувач, то зручніше буде скористатися платформою Google Play. У пошуковому рядку введіть назву «Gmail» і встановіть програму, логотип якої має велику букву «М» на конверті.

Після того, як додаток буде встановлено, вам буде потрібно ввести свою електронну адресу та пароль. Додаток досить зручний і простий, все управління інтуїтивно зрозуміло, тому складнощів з установкою і використанням виникнути не повинно.

Виберіть фотографію вашого профілю

Щоб листи, які ви будете відправляти, крім теми і змісту мали ще вашу фотографію, логотип компанії або просто красиву картинку, ви можете додати зображення в своєму профілі:

 

Ми закінчили оформлення свого особистого кабінету і тепер готові до повноцінного використання поштової скриньки. Зайти в свою пошту в вікні браузера можна через стартову сторінку Google, з якої і починалися наші кроки щодо створення поштового аккаунта.

 

Читачів також цікавить: