Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Як легко і просто виграти новенький iPhone у грудні 2017?

Як легко і просто виграти новенький iPhone у грудні 2017?

З наближенням свят, кожен із нас мріє про звершення чогось казкового та неймовірного, що зазвичай трапляється напередодні Нового року. Хтось мріє про підвищення на посаді, інші - про незабутні подорожі, треті - про новенькі гаджети та приємні сюрпризи.

Компанія Дінеро вирішила порадувати своїх користувачів і також подарувати шматочок новорічної казки у вигляді розіграшу подарунка - сучасного ультрамодного iPhone Apple. Але щоб отримати даний гаджет, треба діяти згідно правил акції.

отримати кредит та виграти айфон
Caption

І так, учасником розіграшу призу може стати будь-який громадянин України, віком від25 років і вище, який з 01 по 28 грудня 2017 року включно оформить першу позику онлайн на сайті https://www.dinero.ua/ і до 29.12.17 встигне погасити заборгованість.

З радістю повідомляємо, що користувач отримає 100% знижку, тобто взяти кредит онлайн вперше можна під абсолютний 0% сумою до 2500 гривень лише за 5 хвилин на банківську карту, тільки при наявності смартфона, планшета або комп'ютера з доступом до інтернету.

Хочемо зазначити і той факт, що компанія працює 24/7, тому отримати гроші на картку банку не складе труднощів навіть в суботу та неділю. Процес подачі заявки дуже простий: заповнивши необхідні поля анкети, за пару хвилин клієнт може отримати готівку в борг сидячи на дивані, не виходячи з дому.

Тому, якщо Вам терміново потрібні гроші (а вони всім потрібні, особливо перед святами), слід звернутися до нас за фінансовою допомогою, так як з нами Ви не тільки заощадите при погашенні заборгованості, не переплачуючи ані копійки, але й візьмете участь у розіграші Новорічного призу і, можливо, саме Ви будете тим щасливчиком, який отримає довгоочікуваний iPhone!

Читачів також цікавить: