Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Час підсумків розіграшу Renault Sandero від Dinero настане дуже скоро!

Впевнені, ви не забули про розіграш автомобіля, який Dinero розпочав 19 березня 2021 року і закінчив 31 травня.

Всі клієнти компанії, які встигли стати такими протягом періоду проведення розіграшу, чекали на початок цього літа як ніколи. Ще б пак, адже саме сьогодні вирішиться доля призового Renault Sandero!

Ми готові підбивати підсумки максимально прозоро. Тому в прямому етері ви станете свідком того, як за допомогою випадкової вибірки буде визначений новоспечений автовласник – переможець нашого розіграшу!

Планувалося підбити підсумки вже 1 червня, але з технічних причин стрім був перенесений. Про його дату та час ми повідомимо окремо. Стежте за новинами від Dinero в нашому блозі (тут) та на сторінці у Facebook.

А щоб вам не так болісно було чекати на результати розіграшу, наразі скористайтеся промокодом BLG30 на знижку 30% на новий кредит. Промокод діє лише 3 дні – сподіваємося, за цей час ми зуміємо-таки перемогти всі технічні труднощі й провести розіграш так, як задумали. Все буде добре, а для переможця – просто відмінно!

Нагадуємо, за умовами розіграшу переможець за бажання зможе забрати грошовий еквівалент призу. У будь-якому випадку, приз буде вручено переможцю лише після оплати кредиту.

Ми зв'яжемося з цим щасливцем незабаром після проведення розіграшу та про все домовимося.

Хто ж стане їм? Чекати залишилося недовго, і нехай удача посміхнеться гідному!