Блог

Відкриття третього інформаційно-консультаційного пункту Dinero в Україні!

Поспішаємо повідомити радісну новину – ми розширюємося!

Мета компанії Dinero – зробити послуги мікрокредитування максимально зручними і доступними для своїх клієнтів. Тому поступово ми відкриваємо постійні представництва в різних містах України. Зустрічайте 3-й інформаційно-консультаційний пункт Dinero в Житомирській області.

Отож, якщо ви – житель міста Бердичів, у вас є чудова можливість особисто проконсультуватися з нашими менеджерами з питань позики.

Будемо раді бачити вас за адресою:

  1. Місто Бердичів, вулиця Житомирська 12.
  2. Номер пункту – 0630246761.
  3. Співробітниці пункту: Сасівська Наталія та Балахмей Наталія.
  4. Графік роботи:
  • будні дні з 9:00-20:00,
  • вихідні та святкові з 9:00-17:00.

Які плюси інформаційно-консультаційного пункту?

  • Доступ до особистої консультації. Онлайн техпідтримка Dinero працює 24\7, але деяким людям комфортно спілкуватися з менеджером тет-а-тет, і тепер у клієнтів з міста Бердичів є така можливість.
  • Безперебійна робота системи. Бувають ситуації, коли домашній провайдер підводить і виникають труднощі зі входом в особистий кабінет сервісу. Тепер ця проблема вирішена, оскільки наші пункти оснащені кращою технікою і безперебійним інтернет-підключенням.
  • Легкість використання. Наведемо приклад: у людей похилого віку, яких, до речі близько 10% від загальної кількості клієнтів Dinero, можуть виникнути труднощі в процесі використання інтернет-банкінгу. Ми вирішили цю проблему, зробивши Dinero доступним сервісом, як онлайн, так і офлайн.

У найближчих планах компанії відкриття ще кількох представництв по Україні. Бо наша мета – бути ближче до своїх клієнтів! Слідкуйте за нашими оновленнями і дякуємо, що обрали Dinero🙏.

Читачів також цікавить: