Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Відкриття третього інформаційно-консультаційного пункту Dinero в Україні!

Поспішаємо повідомити радісну новину – ми розширюємося!

Мета компанії Dinero – зробити послуги мікрокредитування максимально зручними і доступними для своїх клієнтів. Тому поступово ми відкриваємо постійні представництва в різних містах України. Зустрічайте 3-й інформаційно-консультаційний пункт Dinero в Житомирській області.

Отож, якщо ви – житель міста Бердичів, у вас є чудова можливість особисто проконсультуватися з нашими менеджерами з питань позики.

Будемо раді бачити вас за адресою:

  1. Місто Бердичів, вулиця Житомирська 12.
  2. Номер пункту – 0630246761.
  3. Співробітниці пункту: Сасівська Наталія та Балахмей Наталія.
  4. Графік роботи:
  • будні дні з 9:00-20:00,
  • вихідні та святкові з 9:00-17:00.

Які плюси інформаційно-консультаційного пункту?

  • Доступ до особистої консультації. Онлайн техпідтримка Dinero працює 24\7, але деяким людям комфортно спілкуватися з менеджером тет-а-тет, і тепер у клієнтів з міста Бердичів є така можливість.
  • Безперебійна робота системи. Бувають ситуації, коли домашній провайдер підводить і виникають труднощі зі входом в особистий кабінет сервісу. Тепер ця проблема вирішена, оскільки наші пункти оснащені кращою технікою і безперебійним інтернет-підключенням.
  • Легкість використання. Наведемо приклад: у людей похилого віку, яких, до речі близько 10% від загальної кількості клієнтів Dinero, можуть виникнути труднощі в процесі використання інтернет-банкінгу. Ми вирішили цю проблему, зробивши Dinero доступним сервісом, як онлайн, так і офлайн.

У найближчих планах компанії відкриття ще кількох представництв по Україні. Бо наша мета – бути ближче до своїх клієнтів! Слідкуйте за нашими оновленнями і дякуємо, що обрали Dinero🙏.

Читачів також цікавить: