Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Унікальна пропозиція на ринку МФО – безкоштовні позики строком на 45 днів

Фінансова компанія Dinero пропонує новим клієнтам скористатися унікальною на ринку МФО пропозицією – безкоштовною позикою під «0% на 45 днів». За даними Укрінформ, жодна організація в цьому сегменті не пропонує позик, більш ніж на 30 днів.

"Мета нашої компанії – змінювати якісний рівень життя українців, наближаючи їх до власної мрії, зокрема це і фінансова підтримка людей, які її потребують”, – каже генеральний директор ФК DINERO Ілля Веселий.

Суть акції: безпроцентна позика під 0% на період, що на 15 днів перевищує стандартний кредит. Тобто, берете позику, користуєтесь нею 45 днів і повертаєте тільки надані вам кошти. Ніяких переплат, нарахувань і зайвих відсотків.

За його словами, таким чином ФК Dinero дає можливість усім клієнтам, що вперше звертаються до компанії, познайомитися з її послугами у комфортних для себе умовах. "За цей час клієнт має змогу задовольняти свої більш довгострокові фінансові потреби, – стверджує Ілля Веселий, – окрім того, постійним клієнтам з хорошою кредитною історією ми надаємо можливість отримувати більші суми на довший термін, та ще й за привабливими ставками”.

Позики доступні по всій території України, крім окупованих територій Криму і Донбасу, у період з 24 жовтня по 31 січня 2020 року.

За правилами, учасником акції може стати людина, яка вперше звернулася до компанії Dinero та зареєструвалася на оформлення першої позики на нашому сайті.

Подовження за безкоштовними позиками можливе на стандартних умовах на термін до 30 днів. Також можливий добір додаткових коштів до початкової суми, які вважаються додатковою позикою та видаються за наявності вільного кредитного ліміту.

Прим. Українська фінансова компанія Dinero є частиною європейського холдингу, що працює в країнах СНД і Європейського Союзу. Компанія розпочала роботу у жовтні 2017 року як мікрофінансова організація, що спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках.