Блог

Тепер кредит можна оформити з 18 років!

Ось і підходить до свого закінчення грудень місяць і всього через 4 дня ми зустрінемо Новий 2018 рік, а з ним і безліч веселощів, дружніх зустрічей, перших новорічних подарунків для дітей, коханих та рідних, що, звичайно ж, відобразиться на сімейному бюджеті та спустошить гаманці.

Компанія Дінеро бажає всім гарного настрою, і щоб він супроводжувався протягом усіх зимових свят, тепер ще більше людей зможуть отримати кредит онлайн, так як ми розширюємо вікові рамки, починаючи видачу з 18 років.

кредит з 18 років

Будь-який громадянин України, який досяг віку вісімнадцяти, може отримати кредит готівкою до 2500 гривень при першому оформленні під справжній 0%. Для цього не потрібно надавати довідку з роботи або вносити заставу, досить вказати ІПН і паспортні дані.

А всі клієнти, які з 01 до 28 грудня 2017 року включно, скористалися або ще встигнуть взяти кредит онлайн, візьмуть участь у розіграші подарунку під Новий рік - нового iPhone від компанії Apple, який буде розігруватися 29 грудня 2017 року.

Тому, не турбуйтеся, якщо у вас виникли фінансові труднощі або непередбачені витрати - ми допомагаємо у будь-який час доби, 24/7, і видаємо гроші на карту банку миттєво після схвалення позики.

А для тих, хто вже з нами та хоче взяти повторний кредит онлайн, діє найкраща пропозиція по всій Україні - 0,97% в день при оформленні позики на 30 днів. До того ж, кожен користувач завжди може зробити пролонгацію, сплативши лише відсотки по кредиту.

Сподіваємося, що ці свята будуть неповторними і запам'ятаються тільки позитивними моментами, а ми, в свою чергу, постараємося бути максимально лояльними і допомогти якомога більшій кількості людей в цей святковий період.

Читачів також цікавить: