Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Тепер кредит можна оформити з 18 років!

Ось і підходить до свого закінчення грудень місяць і всього через 4 дня ми зустрінемо Новий 2018 рік, а з ним і безліч веселощів, дружніх зустрічей, перших новорічних подарунків для дітей, коханих та рідних, що, звичайно ж, відобразиться на сімейному бюджеті та спустошить гаманці.

Компанія Дінеро бажає всім гарного настрою, і щоб він супроводжувався протягом усіх зимових свят, тепер ще більше людей зможуть отримати кредит онлайн, так як ми розширюємо вікові рамки, починаючи видачу з 18 років.

кредит з 18 років

Будь-який громадянин України, який досяг віку вісімнадцяти, може отримати кредит готівкою до 2500 гривень при першому оформленні під справжній 0%. Для цього не потрібно надавати довідку з роботи або вносити заставу, досить вказати ІПН і паспортні дані.

А всі клієнти, які з 01 до 28 грудня 2017 року включно, скористалися або ще встигнуть взяти кредит онлайн, візьмуть участь у розіграші подарунку під Новий рік - нового iPhone від компанії Apple, який буде розігруватися 29 грудня 2017 року.

Тому, не турбуйтеся, якщо у вас виникли фінансові труднощі або непередбачені витрати - ми допомагаємо у будь-який час доби, 24/7, і видаємо гроші на карту банку миттєво після схвалення позики.

А для тих, хто вже з нами та хоче взяти повторний кредит онлайн, діє найкраща пропозиція по всій Україні - 0,97% в день при оформленні позики на 30 днів. До того ж, кожен користувач завжди може зробити пролонгацію, сплативши лише відсотки по кредиту.

Сподіваємося, що ці свята будуть неповторними і запам'ятаються тільки позитивними моментами, а ми, в свою чергу, постараємося бути максимально лояльними і допомогти якомога більшій кількості людей в цей святковий період.

Читачів також цікавить: