Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Стартувала всеукраїнська кампанія #ЗнайСвоїПрава, учасником якої є Dinero

Як часто вам доводиться розбиратися з певними фінансовими продуктами, представленими на сучасному ринку? Враховуючи, що всі вони – розроблені саме для вас, простих людей, а не експертів в галузі фінансів і кандидатів економічних наук.

Сьогодні ситуація з фінансовою грамотністю населення в Україні, на жаль, не надто блискуча. І люди часто або відмовляються від використання зручних сервісів взагалі, відтак самі обмежуючи свої можливості. Або навпаки замовляють собі мало не всі доступні фінансові послуги одразу, не зважаючи на власні можливості розрахуватися.

Щоб допомогти споживачам орієнтуватися в послугах мікрокредитування й зрозуміти, що тут взагалі до чого, наші партнери – Всеукраїнська Організація Фінансових Компаній та всеукраїнський портал «Мінфін» – готують серію навчальних роликів в рамках кампанії #ЗнайСвоїПрава. Кампанія запускається під егідою Національного банку України та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Хочемо поділитися з читачами нашого блогу першим роликом циклу, до якого і ми доклали руку:

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна история?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?