Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Старий Новий рік – хоч парадокс, проте свято!

Навряд ще лишився хтось, хто не знає, звідки в нас взялося це парадоксальне свято – Старий Новий рік. Плутанина з датами Нового року та Різдва виникла на початку ХХ ст. з переходом наших земель з юліанського на григоріанський календар. І якщо за старим стилем Новий рік відзначали через тиждень після Різдва, то за новим вийшло, що Новий рік святкується аж на тиждень раніше Різдвяного вечора.

Щоб не сушити собі голову (а хто схоче таке робити на свята?), вирішили люди відзначати два новорічних свята – спочатку за новим стилем, а потім – за старим. Сто років минуло, а Старий Новий рік так укорінився в нашій традиції, що позбутися цього свята вже аніяк неможливо. Тож нумо святкувати!

Та хіба бувають свята без подарунків? Ні, от ми й вирішили, аби наші клієнти не збавляли новорічних обертів, подарувати їм те, що вони так люблять – знижки! (Бо ж пам’ятаємо, що найкращі подарунки – зроблені власноруч).

Напередодні Старого Нового року ми розсилаємо своїм любим клієнтам святкові листи та SMS, де сховані промокоди на знижку. Розмір своєї знижки, як і персональний промокод, кожен дізнається сам. А в особистому кабінеті побачить доступну суму, яку може взяти за акційними умовами. Ото й маєте інтригу! Мерщій перевіряйте телефон та електронну пошту! Та не баріться, бо промокод дійсний лише до Старого Нового року!

А хто ще не став нашим клієнтом, й читаючи ці рядки, заходиться від заздрощів – того маємо, чим втішити. Для першого разу новим клієнтам Dinero доступний кредит під 0,1% на день!

Ну як вам?

Детальні умови використання промокодів від Dinero за акцією «Нові знижки – до Старого Нового року»

  • У акції беруть участь тільки громадяни України, що досягли 18-річного віку.
  • Акційний умови діють з 11 по 13 січня 2021 включно.
  • В акції беруть участь ті клієнти, що отримали промокод у SMS чи e-mail, подали заявку протягом дії акції та отримали схвалення по ній.
  • Щоб скористатися промокодом, зайди до особистого кабінету, подай заявку на бажаний кредит та введи свій промокод у однойменне поле.
  • Сума, яка доступна кожному клієнтові, відображається в його особистому кабінеті. Строк кредиту – до 30 днів. Знижка буде застосована до відсоткової ставки, яка, у свою чергу, залежить від суми та терміну кредиту.
  • Добори вільних коштів здійснюються на загальних підставах.
  • Продовження за акційними кредитами платне та можливе на термін до 30 днів.

Читачів також цікавить:

Де видають позику грошей на карту цілодобово?

Наскільки реально отримати кредит без дзвінків оператора?

Де найшвидший кредит на карту?

Що значить "Моментальний кредит"?

Де оформить позику без перевірки КІ?

Де взяти кредит, якщо у мене погана кредитна історія?

Чому МФО видають кредиты под 0%?

Що таке мікропозика?

Що робити, якщо потрібен терміновий кредит?

Потрібен кредит без застави, куди звертатися?