Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Способи поліпшення кредитної історії

Кожен позичальник повинен з розумінням важливості питання ставитися до своєї кредитної історії. Цей показник прямо впливає на те, чи буде виданий новий кредит в банківській установі. Отже, часто можна почути питання, як виправити кредитну історію. Відповідь на нього можна знайти в нашій статті.

Види кредитних історій

  • Хороша. Позитивна кредитна історія формується в тому випадку, якщо позичальник вчасно закривав усі кредити і за ним не спостерігалося жодних заборгованостей.
  • Погана. Формування негативного історії відбувається в разі наявності прострочень по кредитам. Окрім цього, якщо людина взагалі не повернула кредитні кошти, вона також заноситься в чорний список тієї чи іншої фінансової компанії.
  • Чиста. Людина взагалі не користувався послугами кредитних організацій.

Яким чином може погіршитися кредитний рейтинг?

Кредитна історія може погіршитися в тому випадку, якщо людина несвоєчасно внесла щомісячну оплату по кредиту. Однак, стати "поганим" позичальником можна і в таких випадках:

  1. Кредит був взятий в організації, яка має не дуже хорошу репутацію або є ненадійною.
  2. Вашою особистою інформацією скористалися треті особи в корисливих цілях.
  3. У кредитному договорі були передбачені будь-які приховані комісії або інші непрозорі умови. Як правило, така інформація прописується дуже дрібним шрифтом внизу сторінки.

Якщо ваша кредитна історія зіпсована внаслідок одного з перерахованих факторів, варто негайно звернутися до правоохоронних органів або до суду.

Видалити дані з реєстру кредитного бюро, на жаль, неможливо. Однак, як показує практика, існують досить прості способи поліпшення цього показника.

Поліпшення кредитної історії

Що робити, щоб поліпшити кредитну історію?

  • Необхідно якомога швидше погасити кредит, за яким фіксуються прострочення. У тому випадку, якщо ви не зробите виплату боргу, кредитор залишає за собою право звернутися до суду. Це може закінчитися штрафами, конфіскацією майна, його продажем і так далі.
  • Якщо у вас є кредитна карта і поточні кредити, взяті на придбання побутової техніки, варто вчасно вносити платежі. Ця інформація також буде відображена в кредитній історії, що вплине на рішення банку під час видачі значного кредиту.
  • Щоб під час фінансових проблем не зіпсувати кредитну історію, варто звернутися до банку з проханням надати вам реструктуризацію боргу. Це допоможе зберегти чистоту кредитного рейтингу, а також дасть можливість усунути заборгованість, яка утворилася.
  • Оформіть мікропозику в Dinero. Тут представлені найвигідніші умови, які допоможуть виплатити кредит в строк, тим самим покращуючи свою кредитну історію. Позики в МФО оформляються на термін до одного місяця, що дає можливість не накопичувати борги. Для того щоб стати клієнтом компанії, достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код.

Кредитна історія кожного позичальника зберігається в УБКІ протягом десяти років. Однак, якщо ви виявили, що дані не відповідають дійсності, варто негайно звернутися до правоохоронних органів. Це допоможе відновити справедливість, поліпшити рейтинг, а також покарати зловмисників.

Читачів також цікавить: