Блог

Швидкі та зручні позики від ФК DINERO приваблюють клієнтів

У листопаді 2019 приріст клієнтів DINERO склав 160% у порівнянні з листопадом 2018 року. Щомісяця кількість клієнтів компанії збільшується на десятки відсотків, зростають відповідно і суми коштів, які DINERO видає на їхні потреби.

На думку менеджменту, запорукою успіху є клієнтоорієнтованість і адаптивність компанії до запитів часу.

Конкурентні умови та потреби споживачів постійно змінюються, отже виграє той, хто оперативно реагує на коливання ринку. У DINERO не бояться змін, а навпаки, чекають від них позитивного результату. Нещодавно на економічному форумі FinRetail2019 СЕО ФК DINERO Ілля Веселий відзначив важливість вимог нового регулятору ринку МФО — Національного Банку України у частині прозорості комунікацій компаній з кліжнтом. Він впевнений, що це дозволить ринку МФО піднятися на якісно новий рівень.

Він наголосив на тому, що рекламні слогани компанії абсолютно чесно відтворюють реальну пропозицію – «позику під 0». Це задовольняє потреби українців у швидких та доступних коштах. І клієнти, у свою чергу, це цінують.
Тільки в листопаді цього року об’єм виданих DINERO коштів був на 155% більше, ніж у минулому.

ФК DINERO — це компанія, яка розуміє своїх споживачів. Незважаючи на розвинені банківські сервіси, українці потребують спрощеного й прозорого мікрокредитування. DINERO надає саме такі послуги. У компанії прагнуть максимально виключити бюрократичну тяганину і надати клієнтам можливість отримати швидкі гроші без прив’язки до місця проживання, доходу, віку чи будь-яких інших обмежень.

Наразі DINERO пропонує новим клієнтам скористатися спеціальною пропозицією — оформити позику під 0% на 45 днів. Клієнти хочуть більше часу на погашення боргу, не переплачувати й отримувати гроші миттєво, а DINERO дає таку можливість.

Читачів також цікавить: