Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Швидкі та зручні позики від ФК DINERO приваблюють клієнтів

У листопаді 2019 приріст клієнтів DINERO склав 160% у порівнянні з листопадом 2018 року. Щомісяця кількість клієнтів компанії збільшується на десятки відсотків, зростають відповідно і суми коштів, які DINERO видає на їхні потреби.

На думку менеджменту, запорукою успіху є клієнтоорієнтованість і адаптивність компанії до запитів часу.

Конкурентні умови та потреби споживачів постійно змінюються, отже виграє той, хто оперативно реагує на коливання ринку. У DINERO не бояться змін, а навпаки, чекають від них позитивного результату. Нещодавно на економічному форумі FinRetail2019 СЕО ФК DINERO Ілля Веселий відзначив важливість вимог нового регулятору ринку МФО — Національного Банку України у частині прозорості комунікацій компаній з кліжнтом. Він впевнений, що це дозволить ринку МФО піднятися на якісно новий рівень.

Він наголосив на тому, що рекламні слогани компанії абсолютно чесно відтворюють реальну пропозицію – «позику під 0». Це задовольняє потреби українців у швидких та доступних коштах. І клієнти, у свою чергу, це цінують.
Тільки в листопаді цього року об’єм виданих DINERO коштів був на 155% більше, ніж у минулому.

ФК DINERO — це компанія, яка розуміє своїх споживачів. Незважаючи на розвинені банківські сервіси, українці потребують спрощеного й прозорого мікрокредитування. DINERO надає саме такі послуги. У компанії прагнуть максимально виключити бюрократичну тяганину і надати клієнтам можливість отримати швидкі гроші без прив’язки до місця проживання, доходу, віку чи будь-яких інших обмежень.

Наразі DINERO пропонує новим клієнтам скористатися спеціальною пропозицією — оформити позику під 0% на 45 днів. Клієнти хочуть більше часу на погашення боргу, не переплачувати й отримувати гроші миттєво, а DINERO дає таку можливість.

Читачів також цікавить: