Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Що називають верификацією?

З необхідністю пройти верифікацію зустрічається кожен користувач інтернету, який здійснює фінансові операції онлайн. Найчастіше цю процедуру потрібно пройти при зверненні в мікрокредітной фінансову організацію. Що таке верифікація?

Слово «верифікація» походить від латинського «verificatio», що означає «підтвердження», «доказ». Відносно фінансових операцій, що проводяться за допомогою банківських карт, ця процедура покликана підтвердити, що дана карта дійсно належить людині, який збирається її використовувати.

Як верифікація повинна захистити гроші?

Як правило, в цілях безпеки заборонено повідомляти будь-де цифри з карти, крім її номера. Але при процедурі верифікації потрібно вказати всі дані банківської картки:

  • номер;
  • термін дії;
  • CVV2 / CVC2 (нанесений на зворотну сторону);
  • ім'я власника.

 Ця процедура в банку не потрібно - вона потрібна для інших цілей: захистити всіх учасників транзакції в інтернеті від дій шахраїв. Яким чином? Справа в тому, що вся інформація на карті може потрапити в руки шахраїв - або її залишили десь без нагляду, або через неуважність ввели дані на фішинговому сайті, або вона потрапила в руки недобросовісних працівників магазину. Сфотографувати, переписати цифри або просто запам'ятати їх - справа кількох секунд.

Оскільки банківська карта прив'язана до конкретного номеру мобільного телефону, будь-яка транзакція в інтернеті не проходить без отримання коду на телефон або в додатку інтернет-банкінгу. Це сильно ускладнює або робить неможливим використання даних шахраями. По суті, щоб подолати цю перешкоду, їм потрібно заволодіти ще й симкой жертви.

Як відбувається верифікація?

Підтвердження відбувається після того, як користувач введе номер карти, термін її дії та СVV-код. Після цього компанія блокує невелику суму на рахунку - в межах 5 гривень. Це може бути, наприклад 1,35 гривні, 0,57 гривні і т.п. Код підтвердження буде знати тільки справжній її власник. Дізнатися суму блокування можна:

    • в повідомленні, яке надійде на телефон, прив'язаний до банківської картці;
    • в інтернет-банкінгу вашого банку;
    • зателефонувавши на гарячу лінію банку.

Співробітник банку задасть кілька запитань звонящему, наприклад, з блоку особистої інформації, запитає кодове слово, і тільки потім повідомить суму блокування.

Якщо ви збираєтеся, наприклад, отримувати мікрокредит, процедура верифікації буде обов'язковою. Якщо компанія не пропонує пройти її, краще відмовитися від послуг такої кредитної організації. Перед оформленням мікрокредиту переконайтеся, що на вашому рахунку є необхідна сума для блокування, оскільки в іншому випадку операція буде перервана, і кредит отримати на таку карту буде не можна. Виконується цей процес дуже швидко, на все піде максимум хвилина.

Читачів також цікавить: