Блог
грн
15000
грн

Сума кредиту грн
Сума відсотків
грн
Всього до сплати грн
Дата сплати

Ви знали? Ви можете подовжити Ваш кредит на 7,14 та 30 днів.

Що таке код CVV?

CVV розшифровується як Card verification value - це комбінація значень, використовуваних в кредитних, дебетових картках з метою встановлення особи власника і мінімізації ризику шахрайства. CVV також відомий як код верифікації (CVC) або код безпеки карти (CSC). Для чого він потрібен?

Два компонента CVV

На типовою кредитній карті в CVV є два компонента. Перший код записується банком-емітентом карти в магнітній смузі, яка проходить вздовж задньої сторони карти. Ця смуга нагадує магнітну стрічку і може містити великий обсяг даних. Код відновлюється шляхом ковзання карти через зчитуючий пристрій з магнітною смугою, що зчитує двійкові дані способом, подібним роботі стримера, накопичувача на магнітній стрічці.

CVV2 на банківській картці. Другий код представляє собою багатозначну цифру, надруковану на картці, окремо від довшої цифри з тисненням. CVV-код VISA, MasterCard містить три цифри і розташований на зворотному боці біля області підпису. В інших країнах можуть бути інші стандарти. Наприклад, картка американського банку American Express містить чотири цифри, і розташовані вони на передній панелі близько основного номера.

Шахрайство з CVV

При правильному використанні CVV дуже ефективний проти деяких форм шахрайства. Наприклад, якщо дані в магнітній смузі змінені, зчитувач вкаже помилку «Пошкоджена карта». Плоскодрукарський CVV необхідний для телефонних або інтернет-покупок. Деякі торговці перевіряють надрукований CVV, навіть коли транзакції проводиться особисто.

Технологія CVV не може захистити від усіх форм шахрайства. Якщо карта украдена або законний користувач введений в оману, інформація може бути використана шахраями, що призводить до фінансових витрат.

Найбільш поширеним методом крадіжки даних кредитних карт є фішинг. Це виглядає наступним чином: злочинець відправляє спеціальний лист на адреси електронної пошти власників карт, формуючи питання або пропозицію в ньому таким чином, щоб спробувати зібрати особисту і фінансову інформацію від одержувачів. Як тільки злочинець отримує CVV і персональні дані жертви, він може використовувати його кредитну або дебетову карту для переказу коштів з неї.

Читачів також цікавить: